بیوگرافیعمومیمطالب جالبویژه

بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش

بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی

بیوگرافی پویا و عکس های پویا خواننده ایرانی و همسرش

پویا جلیلی پور متولد 15/ دی ماه/ 1354 در شهر انزلی به دنیا آمد . رویای کودکی او این بود که روزی خلبان شود اما بعد از گذشت 24 سال از عمرش شور خوانندگی را در وجود خود احساس می کند.

مهاجرت از ایران

12 ساله بود که به همراه پدرش ایران را به مقصد ترکیه ترک و از آنجا به لندن مهاجرت می کند. بعد از 12 سال زندگی در لندن به لس آنجلس سفر می کند و به کار هنری مشغول می شود.

پویا

معروف ترین آهنگ و نخستین آلبوم وی

در اوایل کار با ترانه سرایی چون جهانبخش پازوکی به همکاری می پردازد(این استاد در شکوفا شدن پویای عزیز نقش بسیاری دارد)حاصل همکاری او با هنرمندانی چون:( جهانبخش پازوکی .نیره فروتن. هما میر افشار.همایون هوشیار نژاد. مسعود فردمنش. پاکسیما.ژاکلین .محمد حیدری.شهیاد.محمد مقدم.شوبرت آواکیان.حسن شماعی زاده.بابک صحرایی.بابک روزبه)4 آلبوم زیباوشنیدنی به نام های:(قطره باران 2000)(غریبانه2003)(رویا 2004)(تصویر2008)می باشد.

پویا

علاقه پویا به ایران

به ایران و ایرانی علاقه دارد 20سال از عمر 43 ساله اش را دور از سرزمین خود زندگی کرده اما همواره به فرهنگ.آداب و رسوم ایران پایبند می باشد که همین امر تاثیر بسیاری در محبوبیت او داشته.خانواده اش را بسیار دوست می دارد در هرزمان وهرمکان قدر دان زحمات پدرومادرش است(پدر ومادر پویای عزیز دز حال حاضر ساکن نروژ هستند)همیشه آرزوی داشتن 4برادر را داشته اما تنها یک خواهر به نام مریم دارد که 4سال از پویا کوچک تر است.غذای محبوب او زرشک پلو بامرغ می باشد.حیوان مورد علاقه اش یوزپلنگ است.ازرتیل هم میترسد او میگوید دلیل ترسش از رتیل شاید به دلیل فیلم هایی باشد که در کودکی اسش دیده.آبی.مشکی وسفید از رنگ های مورد علاقه اش به حساب می آیند.او خودش را یک استقلالی میداند. البته پویا در ورزش جدو مهارت زیادی دارد.

پویا

الگوی کاری پویا

در کارهایش شتاب دارد و خوانندگانی چون:(استاد معین.بیژن مرتضوی.ابی. داریوش.سیاوش قمیشی و شهرام صولتی) را الگوی کاری خودش قرار می دهد.
با این که صدایی عشق آفرین دارد اما اعتقادی به عشق ندارد از نظر او آدم ها عاشق نمی شوند بلکه به هم عادت می کنند.
بلند پروازی را دوست می دارد اما سقف آرزوهایش را همیشه تا جایی بالا می برد که بتواند برای اتاق آرزوهایش چراغی نصب کند.
چهره ای جذاب و صدایی دل نشین دارد.

پویا خواننده

ازدواج پویا و همسرش

در حال حاضر مجرد می باشد. او می گوید در درجه ی اول فرد مورد نظر(همسر او)حتما باید ایرانی با اصالت نجیب مهربان و زیبا رو باشد..
و در آخر آرزوی سلامتی شادکامی و پیروزی برای پویای عزیز داریم و امیدوار هستیم که روزی او را در بالا ترین قله ی موفقیت دیده و شاهد کارهای زیباتری از این هنرمند باشیم….

پویا

شغل پلیسی

در ویژه برنامۀ نوروز 1398 در بی‌بی‌سی فارسی، بهزاد بلور، مجری برنامه، استخدام پویا در پلیس ایالات متحده آمریکا را اعلام کرد که این سخن او از سوی پویا تأیید شد.

ماجرای آهنگ دکتر و تهدید کردن ساسی مانکن

یکی از آهنگ های جنجالی ساسی مانکن که در سال 98 منتشر شد آهنگ دکتر است که دارای متنی سخیف و بسیار ضعیف است. در پی انتشار این آهنگ، ساسی مانکن با واکنش های منفی گسترده روبرو شد تا جاییکه پویا او را تهدید به قتل کرد.

بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش

(1) زندگی خصوصی پویا خواننده ایرانی و
زندگی خصوصی پویا خواننده ایرانی و همسرش عکس های جذاب و دیدنی ساعدنیوز


(2) بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده لس
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده لس آنجلسی زندگی و همسرش


(3) بیوگرافی پویا جلیلی پور و همسرش عکس
بیوگرافی پویا جلیلی پور و همسرش عکس های پویا جلیلی پور و مصاحبه


(4) بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی و عکس های پویا و همسرش بیوگرافی پویا و عکس های پویا خواننده ایرانی و هم in 2020 Rayban wayfarer Mens sunglasses Square sunglass


(5) بیوگرافی پویا خواننده حواشی و اینستاگرام - مجله نورگرام
2432020 پویا جلیلی پور یک خواهر دارد. مهاجرت به انگلستان. پویا در سال 68 زمانی که چهارده ساله بود به همراه خانواده به لندن میرود اما اندکی بعد مسیرش از مسیر خانواده اش جدا می شود و به تنهایی به امریکا میرود و اقامت آنجا را میگیرد .


(6) بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی
بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده ایرانی عکس


(7) بیوگرافی و عکس های پویا جلیلی پور خواننده ایرانی
بیوگرافی و عکس های پویا جلیلی پور خواننده ایرانی . پویا جلیلی پور متولد 15 دی ماه 1354 در شهر انزلی به دنیا آمد .رویای کودکی او این بود که روزی خلبان شود اما بعد از گذشت 24 سال از عمرش شور خوانندگی را در وجود خود احساس می


(8) بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده لس آنجلسی زندگی و همسرش
پویا جلیلی پور متولد 15 دی 1354 در بندر انزلی خواننده است بیوگرافی پویا جلیلی پور خواننده لس آنجلسی عکس های پویا جلیلی پور و همسرش عکس همسر پویا خواننده


(9) بیوگرافی پویا خواننده حواشی و
بیوگرافی پویا خواننده حواشی و اینستاگرام - مجله نازی


(10) پویا جلیلی پور خواننده عکس و بیوگرافی
پویا جلیلی پور خواننده عکس و بیوگرافی پویا خواننده و همسرش داستان زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا