فیلم و سریالوبمستران

خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت تصاویر

خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت تصاویر
خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت تصاویر
خلاصه داستان و بازیگران سریال بانوی عمارت تصاویر

سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی این شب ها در 36 قسمت برای پخش از شبکه سه سیما آماده شده است .

در ادامه به معرفی موضوع داستان و بازیگران این سریال می پردازیم.

بازیگران بانوی عمارت

بازیگران سریال بانوی عمارت

اسامی بازیگران زن و مرد سریال

پانته‌آ پناهی‌ها / علیرضا شجاع نوری / اندیشه فولادوند / غزل شاکری / رامتین خداپناهی / سیروس میمنت / حسام منظور / شبنم فرشاد جو / مینا وحید / نیکی نصیریان / مهتاج نجومی / صالح میرزا آقایی / احسان امانی / محمد فیلی / فریدون سورانی / حسن سرچاهی / احمد یاوری / مریم مؤمن / پاوان افسر / مهری آل آقا / صادق ملک / مجید سعیدی / سعید بحرالعلومی

سریال بانوی عمارت

داستان و موضوع سریال بانوی عمارت

«بانوی عمارت» که عاشقانه ای را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می کند در شهرهای تهران، کاشان و قزوین تصویربرداری می شود.
سریال کاملا ملودرام عاشقانه جدی است و مناسبات و روابطش کاملا معقول و جدی پیش می‌رود و جدی بودن این سریال وجه سرگرم‌کننده آن است. در عین حال مناسبات انسانی، روابط انسان‌ها و حفظ کیان خانواده در آن نمایان است.رخی از شخصیت‌های تاریخی در این سریال ما به ازای بیرونی داشته‌اند اما قصه‌ای که طراحی کردیم به گونه‌ای است که به عنوان مثال یکی از شخصیت‌های ما درگیر با میرزا رضای کرمانی است و یا اینکه ترور ناصرالدین شاه را در «بانوی عمارت» خواهیم داشت اما این گونه که آن را در درام خودمان استفاده می‌کنیم چرا که پیش از آنکه دغدغه روایت تاریخی داشته باشیم داستان کارکردی دراماتیک دارد و سعی کرده‌ایم از رویدادهای تاریخی، استفاده دراماتیک و نمایشی برای پیشبرد قصه داشته باشیم.

فیلم بانوی عمارت

بانوی عمارت


بازیگران فیلم بانوی عمارت

بیوگرافی پانته آ پناهی ها بازیگر نقش افسرالملوک

پانته آ پناهی ها متولد ز 9 آذر ماه 1356 در تهران است، او هم اکنون 41 سال سن دارد. تحصیلات : او از موسسه آموزشی عالی سوره، در رشته کارگردانی سینما در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است. به صورت اتفافقی وارد تئاتر و منشی گری صحنه شد چون صدای جذابی داشت. وی بیشتر در صحنه تئاتر و سینما فعال بوده است و سریال بانوی عمارت اولین حضور او به عنوان یک نقش اصلی در تلویزیون می باشد.


بازیگر زن بانوی عمارت در نقش بهجت الملوک

بیوگرافی غزل شاکری بازیگر نقش بهجت الملوک

غزل شاکری خواننده، بازیگر و طراح صحنه و لباس ایرانی متولد 22 اسفندماه سال 1357 در تهران است و 39 سال سن دارد.تحصیلات : وی فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی طراحی صنعتی است.شاکری فعالیت هنری خود را از سال 1366 با بازی در فیلم ماهی به کارگردانی کامپوزیا پرتوی آغاز نمود.حضور او در سریال بانوی عمارت اولین تجربه اش در تلویزیون و صدا و سیما می باشد . او پیش از این با سریال شهرزاد به خوبی دیده شد.


بازیگر زن بانوی عمارت

بیوگرافی شبنم فرشادجو بازیگر نقش مهرالنسا

شبنم فرشادجو متولد 1356 در تهران و فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1378 با فیلم مرد بارانی آغاز کرد. وی همچنین بازی در سریال‌های در حاشیه، شاهگوش، شوخی کردم، میوه ممنوعه و… را در کارنامه خود دارد.


بازیگران بانوی عمارت

بیوگرافی مینا وحید بازیگر نقش جواهر سریال بانوی عمارت

مینا وحید متولد 17 مرداد 1366 در شهر رشت می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد تئاتر و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. اولین حضور او در سینما فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان بود. او پیش از این در سریال شهرزاد نیز به ایفای نقش پرداخته بود و حضورش در این سریال اولین تجربه بازیگری اش است.


مریم مومن نقش فخرالزمان

بیوگرافی مریم مومن بازیگر نقش فخرالزمان

مریم مومن متولد دهه 70 می باشد و حضورش در بانوی عمارت اولین تجربه بازیگری است و به واسطه این سریال وارد دنیای بازیگری شده است . او در کلاس های تئاتر فعالیت داشته است .


حسام منظور در سریال بانوی عمارت

بیوگرافی حسام منظور بازیگر نقش شازده

سام منظور ب متولد 18 آذر ماه سال 1359 در شهر تهران میباشد.وی بازیگر و مدرس دانشگاه، تحصیلات خودرا در مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس به پایان رسانده اسـت.وی بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت داشته است و حضور او در سریال بانوی عمارت اولین تجربه اش در تلویزیون است.


بیوگرافی نیکی نصیریان بازیگر نقش آهو در بانوی عمارت

نیکی نصیریان بازیگر نوجوان متولد 20 مرداد 1382 در تهران است .وی در حال حاضر دانش آموز مقطع دبیرستان (متوسطه) می باشد، قبل از شروع مدرسه وارد بازیگری شد و بعد از سالها دوری دوباره با سریال تلویزیونی بانوی عمارت به بازیگر برگشته است . او پیش از این در سریالهای رضا عطاران حضور داشت.


بیوگرافی رامتین خداپناهی بازیگر نقش میزرا اسد در بانوی عمارت

رامتین خداپناهی متولد shg 1350 در گرگان می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش با گرایش بازیگری و فوق لیسانس نمایش با گرایش کارگردانی می باشد وی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اراک نیز می باشد .


پاوان افسر در سریال بانوی عمارت

بیوگرافی پاوان افسر بازیگر نقش پروین در بانوی عمارت

پاوان افسر بازیگر زن جوان متولد تیر ماه سال 1363 می باشد و 33 سال سن دارد و اصالتا کرد است.

تحصیلات : وی کارشناسی مدیریت بازرگانی دارد و فاغ التحصیل گارگاه آزاد بازیگری می باشد.


پشت صحنه سریال بانوی عمارت

سلفی شبنم فرشادجو و پانته آ پناهی در پشت صحنه مجموعه بانوی عمارت


(1) سریال بانوی عمارت و بیوگرافی بازیگران
سریال بانوی عمارت و بیوگرافی بازیگران بانوی عمارت خلاصه داستان


(2) سریال بانوی عمارت خلاصه داستان وآهنگ
سریال بانوی عمارت خلاصه داستان وآهنگ بانوی عمارت و عکس و بیوگرافی


(3) خلاصه داستان سریال بانوی عمارت و
خلاصه داستان سریال بانوی عمارت و بازیگران تصاویر


(4) خلاصه قسمت آخر سریال بانوی عمارت
خلاصه داستان سریال بانوی عمارت. سریال بانوی عمارت ساخته عزیزالله حمیدنژاد و و تهیه کنندگی مجید مولایی در آخرین روزهای تصویربرداری قرار دارد و برای کنداکتور پخش در پاییز در نظر گرفته شد و به احتمال زیاد از شبکه سوم سیما


(5) بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت عکس های اصلی
سریال بانوی عمارت یک ملودارم عاشقانه است که هر شب ساعت 2045 پخش می شود بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت داستان و عکس بازیگران سریال بانوی عمارت


(6) بیوگرافی تمام بازیگران سریال بانوی عمارت عکس بازیگران
بیوگرافی تمام بازیگران سریال بانوی عمارت عکس بازیگران سریال بانوی عمارت و خلاصه داستان بازیگران سریال بانوی عمارتاسامی بازیگران سریال بانوی عمارتخلاصه داستان سریال بانوی عمارتزمان پخش سریال بانوی عمارتغزل


(7) بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت
بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت خلاصه داستان اصفهان امروز


(8) بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت
بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت خلاصه داستان سریال بانوی عمارت


(9) اسامی بازیگران سریال بانوی عمارت
اسامی بازیگران سریال بانوی عمارت 2 خلاصه داستان وعکس فصل دوم


(10) سریال بانوی عمارت - سریال بانوی عمارت
سریال بانوی عمارت - سریال بانوی عمارت یکی از سریال های جدید شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا