فیلم و سریالوبمستران

خلاصه داستان و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان تصاویر و گفتگو با بازیگران مجموعه

خلاصه داستان و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان تصاویر و گفتگو با بازیگران مجموعه
خلاصه داستان و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان تصاویر و گفتگو با بازیگران مجموعه
خلاصه داستان و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان تصاویر و گفتگو با بازیگران مجموعه

سریال خانواده دکتر ماهان

سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی راما قویدل این روزها مراحل ساخت خود را سپری می نماید و قرار است به زودی از یکی از شبکه های سیما پخش گردد.

در ادامه به معرفی بازیگران داستان و خلاصه این فیلم می پردازیم.

داستان و موضوع سریال خانواده دکتر ماهان

خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت می کند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهام بخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادت هایی است که انسان امروز را تنهاتر ازهمیشه، خسته و ملول کرده است.

از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند.

بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان

اسامی بازیگران زن و مرد و نوجوان سریال به همراه نقش

لاله اسکندری در نقش نیلوفر / شیوا ابراهیمی / امین زندگانی در نقش امیر / ارسطو خوش‌رزم / بهرام شاه‌محمدلو / حدیث فولادوند / امیرحسین صدیق / سعید امیرسلیمانی / راضیه برومند / شهروز ابراهیمی / مختار سائقی / کیمیا حسینی در نقش پونه / عرفان برزین در نقش پوریا / ژیار محمدزاده / جلال فاطمی / مهران نائل / حمیدرضا هدایتی‌راد / کریم قربانی / فریده دریامج / مجتبی رجبی معمار / مرتضی علی آبادی و…

بازیگران خانواده دکتر ماهان

گفتگو با بازیگران سریال خانواده کتر ماهان

لاله اسکندرى بازیگر نقش اول زن سریال «دکتر ماهان» در ارتباط با نقش آفرینى: نگاهى که در مجموعه این سریال وجود دارد برایم بسیار حائز اهمیت است. یکى از مسائلى که این روزها براى ما ایرانیان مهم است بحث آموزش حفاظت از محیط زیست است. بحث هایى در این ارتباط مانند ورود ریزگردها یا محافظت از جنگل، خشکسالى و نابودى طبیعت در کشور شکل گرفته که خبر از نابودى محیط زیست کشورمان مى دهد.

کیمیا حسینى در خانواده دکتر ماهان

کیمیا حسینى بازیگر دختر نوجوان سریال «دکترماهان» در ارتباط با نقش آفرینى در این مجموعه نمایشىگ گفت: تجربه بازى در سریال هاى تلویزیونى را نداشتم و برایم جالب بود که تجربه بازى در سریال هاى صداوسیما را هم تجربه کنم. آقای قویدل یکى از کارگردانان خوب تلویزیون است که همواره دوست داشتم با ایشان همکارى کنم. از نتیجه این همکارى راضى و خوشحال هستم.

نقش شخصیت دختر نوجوان سریال «دکتر ماهان» را که پونه نام دارد را بازى مى کنم. این کاراکتر علاقه زیادى به ساخت فیلم و کارگردانى دارد و اخبار سینما و تلویزیون را دنبال مى­‌کند. در مجموع نقش متفاوتى را در«دکتر ماهان» بازی می­کنم که امیدوارم این سریال مورد توجه مردم و مخاطبان تلویزیون قرار بگیرد.

عرفان برزین در سریال خانواده دکتر ماهان

عرفان برزین بازیگر 11 ساله سریال «دکتر ماهان» در ارتباط با ایفاى نقش خود در این فیلم گفت : متن خوب و شیرینى داشت و چون به موضوعات محیط زیست و حقوق حیوانات به صورت جدى مى پردازد، دوست داشتم تجربه بازى در این سریال به کارگردانى راما قویدل را تجربه کنم.

وى در ادامه تصریح کرد: نقش پوریا را در سریال «دکتر ماهان» بازی مى‌­کنم که عاشق بازى‌هاى رایانه­‌اى است ولى با خواهرش رابطه خوبى ندارد، اما بچه بسیار با ادبی در مقابل کاراکتری است که در سریال «شمعدونی» بازی کردم.


(1) بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان
بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان بیوگرافی و داستان - شبناک


(2) بیوگرافی بازیگران سریال خانواده دکتر
بیوگرافی بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان صفرنیوز


(3) سریال بچه مهندس 3 بازیگران و خلاصه
سریال بچه مهندس 3 بازیگران و خلاصه داستان سریال بچه مهندس فصل سوم


(4) معرفی سریال دکتر ماهان تصاویر و
معرفی سریال دکتر ماهان تصاویر و خلاصه داستانباشگاه خبرنگاران


(5) بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان
بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان تصاویر بازیگران سریال دلدادگان


(6) سریال خانواده دکتر ماهان بازیگران و خلاصه داستان سریال
سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی مشترک راما قویدل و علی محمد قاسمی برای پخش از شبکه دو سیما تولید شده است به همین منظور در این پست به معرفی بازیگران خلاصه داستان ساعت پخش و تکرار مجموعه تلویزیونی خانواده دکتر


(7) بازیگران سریال دلدار زمان پخش و خلاصه
بازیگران سریال دلدار زمان پخش و خلاصه داستان ساتین


(8) سریال سر دلبران خلاصه داستان سریال
سریال سر دلبران خلاصه داستان سریال عکس بازیگران سریال در پشت صحنه


(9) سریال خانواده دکتر ماهان تیتراژ و بازیگران سریال خانواده
03.06.2019 تیتراژ و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان زمان پخش این مجموعه تلویزیونی را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید. تیتراژ و بازیگران سریال خانواده


(10) خلاصه داستان و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان تیتراژ
خلاصه داستان و بازیگران سریال خانواده دکتر ماهان. فیلمبرداری سریال خانواده دکتر ماهان هم اکنون در تهران در حال انجام است و گروه به زودی برای تهیه ادامه کار عازم استان گیلان خواهند شد.. خلاصه داستان سریال خانواده دکتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا