فیلم و سریالوبمستران

خلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر پشت صحنه و عکسها

خلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر پشت صحنه و عکسها
خلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر پشت صحنه و عکسها
خلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر پشت صحنه و عکسها

سریال زیر پای مادر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت اله تولید گردیده است و در ایام رمضان 96 از شبکه یک سیما پخش میگردد.

سریال زیر پای مادر

زمان پخش : این سریال همزمان با شروع ماه مبارک رمضان 96 (اوایل خرداد ماه) هر شب در 30 قسمت از شبکه یک سیما پخش میگردد.

ضمن این که این مجموعه بعد از دوبار تغییر نام از لبخند رخساره و دیباجی به این نام رسید.

در ادامه به معرفی داستان و بازیگران سریال می پردازیم.

محل فیلمبرداری و لوکیشن های سریال

این فیلم در لوکیشنی واقع در دربند تهران کلید خورد. خانه‌ای در فرمانیه، پونک،شهر مشهد مقدس، شهرستان قدمگاه نیشابور و بندر انزلی از دیگر لوکیشن‌ های این سریال بودند .

فیلم زیر پای مادر

بازیگران سریال زیر پای مادر

اسم اصلی بازیگران با نقش شان

کامبیز دیرباز در نقش خلیل / مهدی سلطانی در نقش اسماعیل / بهناز جعفری در نقش آتنه / مجید واشقانی در نقش سهراب برادر خلیل / بهزاد فراهانی در نقش پدر آتنه / پریوش نظریه در نقش رخساره / مجید نوروزی در نقش اشکان پسر خلیل / مریم بوبانی در نقش مادر آتنه / حمیدرضا هدایتی در نقش پدر رخساره / علیرضا آرا در نقش برادر آتنه / درسا بختیاری در نقش ستاره / داریوش سلیمی در نقش شاهینی / آتیلا پسیانی در نقش سرهنگ

بازیگران زیر پای مادر

موضوع و حلاصه داستان سریال زیر پای مادر

قصه مردی میانسال است که با پسرش در شهر مشهد زندگی می‌کند. همسر این مرد بنا به دلایلی در سال‌های اول زندگی مشترک، او و پسرش خلیل را ترک کرده است. مرد میانسال که به شغل رستوران‌داری مشغول است، آخر هفته‌ها از رستورانش به زائران امام رضا(ع) نذری می‌دهد. قبول شدن در یکی از دانشگاه‌های تهران و آشنا شدن او با ستاره، راه ورود رخساره را به قصه باز می‌کند.

همچنین داستان‌های زن و مردهایی در کنار یکدیگر است که همه آنها به نوعی نقش اصلی بوده و در تکامل قصه به هم کمک می‌کنند. رخساره نام یکی از شخصیت‌های این داستان با بازی پریوش نظریه است که گویا بازی کوتاهی نیز در این داستان دارد،‌ اما می‌تواند همین میزان کم تاثیرگذاری درام را داشته باشد.

همچنین شنیده‌ها حاکی است در بخش‌هایی از این سریال به مساله ورود جنس قاچاق به کشور نیز پرداخته می‌شود.

پیام سریال : هیچ‌گاه دوری، دوستی نمی‌آورد و خانواده قصه زیرپای مادر قبل از آنکه دیر شود، به همدلی می‌رسند. قصه این مجموعه در تکریم خانواده به تصویر کشیده می‌شود.

تیزر و آنونس سریال

زیر پای مادر

پریوش نظریه از بازیگران زن زیر پای مادر

بازیگران زیر پای مادر

اسامی بازیگران زیر پای مادر

معرفی بازیگر نقش اسماعیل نفر با بازی مهدی سلطانی

وی نقشی به نام اسماعیل نفر را بازی می‌کند. نفر مدت‌ها خانواده خود را رنجانده و دیگر نمی‌تواند آرامشی با حضور آنها را بدست بیاورد و حالا که از زندگی گذشته خود پیشمان است به فکر تشکیل خانواده‌ای جدید است.

داستان سریال زیر پای مادر

معرفی نقش آتنه با بازی بهنار جعفری

«آتنه» که به خواسته خلیل شوهرش، از زمان تولد فرزند تا 20 سالگی او خانه را ترک کرده است، به یکباره سر و کله‌اش در داستان باز می‌شود و با خانواده خود روبرو می‌شود. آتنه از مادری کردن عاجز است و این را در رویارویی اولش با اشکان به او می‌گوید و از این بابت ابراز تاسف می‌کند. او بعد از سالها دوری از خانواده به آغوش آنها بازگشته است تا راهی برای نجات خود پیدا کند.

سریال زیرپای مادر

زیر پای مادر

معرفی نقش خلیل با بازی کامبیز دیرباز

او در این سریال با گریمی متفاوت ظاهر شده است که تقریبا چند سال از سن خودش بزرگتر است. خلیل سالها پیش با آتنه (بهناز جعفری) ازدواج می‌کند و اشکان حاصل این ازدواج است. خلیل سالها است که با تک پسرش زندگی می‌کند و گویی با روش خود و عاشقانه او را دوست دارد و سعی دارد تا جای خالی مادرش را نیز برای اشکان پُر کند. در روند قصه پای رخساره به زندگی این دو باز می‌شود و اتفاقاتی را رقم می‌زند.

معرفی نقش اشکان با بازی مجید نوروزی

یکی از نقش‌های اصلی و محوری لبخند رخساره بازیگری جوان به نام مجید نوروزی است . «اشکان» پسر خلیل و آتنه است که در ابتدای سریال وارد ماجرایی عاشقانه می‌شود و پای پریوش نظریه را به قصه زندگی پدرش باز می‌کند. اشکان همیشه روی پدرش تعصبی ویژه و مادرش را با تمام قلب دوست دارد،‌ اما زندگی تلاطم‌های عجیبی را برای او رقم زده است.

پشت صحنه سریال زیر پای مادر

عوامل سریال زیر پای مادر

مدیر تولید: مهدی بدرلو / مدیر تصویربرداری:بهنام کریمی / مدیر صدابرداری: هادی افشار / طراح گریم: مهرنوش طبیبی / طراح لباس و صحنه: محمد صادقی / آهنگساز: آرمان موسی پور / مدیر برنامه ریزی: فهیمه کمالی / صداگذار: مهرداد جلوخانی / تدوینگر:امیر شیبان خاقانی / گروه کارگردانی:امیر حسین کهکشان / مجیدمافی / دستیار تهیه: محمد نبی تقوایی

عکس بازیگران سریال زیر پای مادر


عکسهای پشت صحنه سریال

پشت صحنه زیر پای مادر

پشت صحنه

پشت صحنه سریال زیر پای مادر

عکسهای پشت صحنه سریال زیر پای مادر


خلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر پشت صحنه و عکسها


(1) اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر عکس
اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر عکس و خلاصه داستان


(2) عکسهاخلاصه داستان و بازیگران سریال
عکسهاخلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر زمان پخش


(3) اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر عکس
اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر عکس های پشت صحنه - شبونه


(4) خلاصه داستان سریال زیر پای مادر عکس
خلاصه داستان سریال زیر پای مادر عکس بازیگران


(5) سریال زیر پای مادرقسمت آخر و بازیگران
سریال زیر پای مادرقسمت آخر و بازیگران زیر پای مادر


(6) اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر عکس های پشت صحنه - شبونه
09.04.2020 اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر عکس های پشت صحنه 2020-04-09 بیوگرافی بازیگران سریال زیر پای مادر دانلود قسمت آخر سریال زیر پای مادر را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.


(7) عکس های بازیگران و داستان سریال زیر پای
عکس های بازیگران و داستان سریال زیر پای مادر ماه رمضان 96 شبکه یک


(8) سریال نفس داستان و آخر سریال نفس و اسامی بازیگران
آخر سریال نفس چی میشه زمان پخش سریال نفسسریال نفس ماه رمضان 96 تیتراژ سریال نفسدانلود سریال نفسسریال نفس جلیل سامانبازیگران سریال نفس


(9) عکسهاخلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر زمان پخش
عکسهاخلاصه داستان و بازیگران سریال زیر پای مادر زمان پخش. بهرنگ توفیقی پس از تجربه موفق سریال پشت بام تهران در سال 94 این بار با همراهی مجدد زینب تقوایی و نویسندگی سعید نعمت الله دست به تولید سریال لبخند رخساره زده است


(10) عکس و اسامی بازیگران سریال زیر پای مادر خلاصه داستان و
داستان سریال زیر پای مادر. خلیل کبابى یک پسر از زن اول خود دارد که پس از طلاق دادن همسرش دیگر ازدواج نکرده است و داستان سریال تلویزیونی زیر پای مادر با هنرمندی کامبیز دیرباز بازیگر نقش خلیل و بهناز جعفری در نقش آتنه حول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا