تلویزیونفیلم و سریالوبمستران

معرفیخلاصه داستان و بازیگران سریال ماه و پلنگ تصاویر پشت صحنه

خلاصه داستان,موضوع و بازیگران سریال ماه و پلنگ عکس های پشت صحنه

این مجموعه ایام پاییز 95 از شبکه سوم سیما پخش میگردد

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه و پلنگ که پیش از این ملکا نام داشت به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب تولید شده است.

این سریال قرار است از شنبه 8 آبان ماه 95 در 30 قسمت 45 دقیقه ای از شبکه سوم سیما پخش گردد.

ماه و پلنگ از آن دسته سریال‌هایی است که تا نیمه آن در زمان گذشته (5 سال پیش) سیر می‌کند و بعد از قسمت 16 قصه‌ها در زمان حال روایت می‌شوند.

تیزر سریال

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

اسامی بازیگران سریال ماه و پلنگ

داریوش ارجمند ( در نقش صنعان) / علی شادمان / شاهرخ استخری (در نقش محسن) / ویدا جوان (در نقش کتایون) / بیتا سحرخیز (ملکا)/ آتنه فقیه نصیری / فرهاد جم / شیوا خنیاگر / مریم کاظمی / علی سلیمانی / سعید داخ / صدرالدین شجره / امیر محمد زند / شهروز ابراهیمی / پوراندخت مهیمن / شهین تسلیمی / علیرضا استادی / احسان امانی / لیلا عزیزی / حمید عرب سرخی / پاوانه افسر / پرویز سیرتی / مجید جعفری / عطا عمرانی / مسعود انتظاری / شهرام پور ولی / مینا دلشاد / حسین فلاح افشار / نسرین صالح آبادی / لی لی فرهاد پور / جهانگیر اژدری / ماریه تهرانچی / محمدرضا نوروز / مجید نوروزی / رضا شهابی / علیرضا شهسواری / داریوش اشرفی / رضا شریف / نازنین مهیمنی / خسرو خان محمدی / علی ولیانی و ….

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

خلاصه داستان و موضوع

نویسنده : سعید مطلبی

قصه «ماه و پلنگ» روایت شهری از انسان‌هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی نابود می‌کنند. در این سریال دو قهرمان وجود دارند و هر قسمت از آن با تعلیقی به پایان می‌رسد.

در خلاصه داستان آمده : دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که 60 سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می یابد تا اینکه…

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

عکس / پشت صحنه ماه و پلنگ

حواشی و اخبار سریال

کارگردان و نویسنده «ماه و پلنگ» از ادامه ساخت باقى قسمت هاى این سریال انصراف دادند
.
حجم و نوع ممیزی‌ها در مجموعه «ماه و پلنگ» به انصراف نویسنده و کارگردان از این پروژه انجامید.

احمد امینی کارگردان سینما و تلویزیون درباره انصراف از کارگردانی مجموعه «ماه و پلنگ» گفت: احساس کارگردان بودن در این پروژه ندارم. دوستانی در تلویزیون هستند که به جای نویسنده و کارگردان فکر کرده و ایده‌هایشان را اجرا می‌کنند. من سال هاست با تلویزیون کار کرده ام و تا به حال چنین تجربه ای نداشتم که ناظر پخش روی ریتم سکانس، نورپردازی، حرکت دوربین، شخصیت پردازی و مواردی از این دست نظر داشته باشد و نظرش را اعمال کند.

او ادامه داد: آنچه شما می‌بینید، کاری نیست که ما به آن فکر کرده‌ایم، بسیاری از دیالوگ‌ها، مسیر قصه، بسیاری از جمله‌ها، شخصیت‌ها و روابط که با دقت و با توجه به قواعد تلویزیون طراحی شده اند دستخوش حذف و ممیزی شده اند. این موارد، مجموعه را ناقص و الکن کرده است.

کارگردان «اولین شب آرامش» گفت: من هر شب پای این سریال می‌نشینم و از حجم تغییرها شگفت زده می شوم. من و آقای سعید مطلبی نویسنده این مجموعه در نامه ای انصرافمان را از ساخت این مجموعه به تهیه کننده و مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه اعلام کردیم. با این شرایط واقعا ادامه کار ممکن نیست.

امینی افزود: می توانم از تعداد و شکل این ممیزی‌ها کتابی بنویسم که کمدی و خنده دار است. ممیزی به شیوه کارگردانی، مونتاژ، تصویربرداری و …که قبلا تجربه اش را نداشتم.

او ادامه داد: من این سکانس ها را در فضای مجازی منتشر می کنم تا مخاطبان متوجه شوند که حذف‌ها چقدر غیرحرفه‌ای، غرض ورزانه و از روی بی اطلاعی و بی دانشی بوده است. برای تولید یک مجموعه در تلویزیون میلیاردها تومان از بیت المال مصرف می شود، ده‌ها نفر در یک پروژه زحمت می کشند ولی یک نفر با دیدن هر بخش می تواند اعمال سلیقه کرده و روند کار را مختل کند.

توضیحات مدیر شبکه سه در خصوص سانسور برخی از سکانس های مجموعه

فارسیجانی در این باره با پاسخ های مختصری بیان کرد: ناظر پخش در مواردی مثل نورپردازی دخالتی ندارد و تنها درباره مسایل محتوایی است که نظر می دهد.

وی ادامه داد: درباره این موارد هم ما راسا به اصلاح کار اقدام نمی کنیم بلکه نکاتی جزیی بوده است که به خود گروه فیلم و سریال شبکه و عوامل سازنده اعلام شد.

فارسیجانی با اشاره به اینکه این اصلاحات در هر قسمت تنها در حد چد ثانیه بوده است، یادآور شد: این اصلاحات در هر قسمت به یک دقیقه هم نرسید که آن هم همانطور که گفته شد با گروه فیلم و سریال و عوامل مطرح شده است.

بعضی از حذفیات باعث ابتر ماندن قصه شد

اما آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال «ماه و پلنگ» درباره ممیزی های انجام شده روی این سریال از طرف مدیریت پخش شبکه سه سیما، توضیح داد: همانطور که در نامه آقایان احمد امینی کارگردان و سعید مطلبی نویسنده سریال آمده است این ممیزی ها و اعمال نظرها وجود داشته است.

وی در واکنش به اینکه مدیر پخش اعلام کرده ممیزی ها در نهایت به گروه فیلم و سریال شبکه و عوامل سازنده اعلام می شده، یادآور شد: پخش شبکه سه سیما اصلاحاتی را از ما درخواست می کرد که اعمال می کردیم و تنها در بعضی موارد که اصلاحات مورد نظرشان به قصه لطمه می زد، از اصلاح خودداری می کردیم ولی متاسفانه در هنگام پخش با ممیزی بخش های ضروری قصه مواجه می شدیم.

تهیه کننده سریال «ماه و پلنگ» تصریح کرد: لازم بود موارد ممیزی که ما در هنگام پخش شاهد آنها بودیم توسط مدیر پخش با اینجانب مطرح و رضایت طرفین بدون لطمه به قصه جلب می شد. اتفاقا اگر این کار رخ می داد قطعا تاثیرگذاری آن روی مردمی که مخاطب اصلی سریال هستند بیشتر بود. من حدود 18 سال است که در تلویزیون فعالیت دارم، در این سال ها روند به این صورت بوده است که وقتی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه با توجه به اشرافش روی جزییات سریال ها، موارد اصلاحی از طرف پخش را رد یا تایید می کند دیگر اصلاحات و ممیزی خارج از این قاعده انجام نمی شود و دیگران دخالتی نمی کنند.

زرین کوب همچنین در واکنش به میزان اصلاحات سریال و حذفیات عنوان کرد: ممیزی ها و حذفیات در طول پخش سریال از ابتدا تاکنون به صورت دقیق محاسبه نشده است اما اگر این میان با عوامل سازنده تعامل بهتری شکل می گرفت به روند قصه هم کمک بیشتری می شد و داستان برای مخاطب قابل قبول تر بود. در واقع بعضی از حذفیات داستان باعث ابتر شدن قصه نمی شد.

وی در پایان سخنانش بیان کرد: اگر شکایت، اعتراض و یا گلایه ای از جانب کارگردان و نویسنده اعلام شده است در جهت بهبود و تاثیرگذاری بیشتر سریال برای مخاطب بوده است. لذا کارهای نمایشی ایجاب می کند که حساسیت ها در این خصوص بیشتر باشد وگرنه جای هیچ گله و شکایتی از دوستان نیست و نگرانی های تیم سازنده برای به ثمر نشستن زحمات شان طبیعی و به جاست.

انتقاد تند روزنامه جوان به مجموعه ماه و پلنگ

سریال‌ساز ایرانی نمی‌داند که انگشت گذاردن بر خیانت زوجین و نشان دادن این رذیلت اجتماعی در آثار نمایشی و تکرار کردن آن منجر به عادی شدن مسئله و کاهش قبح اجتماعی آن می‌شود. این یک اصل دینی است که در کلام معصومین(ع) به وفور دیده می‌شود. برای نمونه نقل است از رسول اکرم(ص): «گناه پنهانی تنها به گناهکار ضرر می‌زند، ولی گناه علنی موقعی که مورد تنفر و سرزنش جامعه قرار نگیرد، ضرر عمومی دارد.» آیا بخش عمده‌ای از ریشه و علت رواج طلاق و خیانت در جامعه را نمی‌توان فرهنگ‌سازی سریال‌های تلویزیونی قلمداد کرد؟

عادی جلوه دادن خیانت یا به تعبیر اجتماعی آن: عشق مثلثی، قبح‌شکنی از طلاق، ترویج روابط آزاد میان دخترها، پسرها، زن‌ها و مردها، تبلیغ سفر به خارج و ترویج اباحه‌گری در روابط خانوادگی از مسائلی است که سریال ماه و پلنگ در نمایش آنها از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند و در بعضی سکانس‌ها، در لحن و دیالوگ میان بازیگران حتی‌‌گوی سبقت را از سریال‌های شبکه‌های ضدخانواده ماهواره‌ای ربوده است با این حال عوامل این سریال مدعی‌اند در صداوسیما سانسور وجود دارد و جای این پرسش باقی است که کارگردان به غیر از موارد ضداخلاقی که در این سریال به تصویر کشیده، دقیقاً به دنبال نشان دادن چه چیزهایی بوده که حالا از پخش نشدن آن ناراحت است؟

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

امیرمحمد زند و بیتا سحرخیز در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

شهین تسلیمی, پوراندخت مهیمن وداریوش ارجمند بازیگران ماه و پلنگ

پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

سلفی در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

مینا دلشاد و شاهرخ استخری

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

تست گریم شاهرخ استخری در مجموعه ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

عوامل سریال :

تدوین: بهرام دهقانی، مدیر تولید: ابوالفضل نصیر، مدیر تصویربرداری: شهرام نجاریان،صدابردار: محمد علیزاده، طراح جهره پردازی: الهام صالحی پور، طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده، مدیر تدارکات: سعید حاجی زاده

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

علی شادمان و پوراندخت مهیمن در نمایی از سریال ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ, بازیگران ماه و پلنگ

سریال ماه پلنگ

داریوش ارجمند

سریال ماه و پلنگ, بازیگران سریال ماه و پلنگ


(1) سریال ماه و پلنگ معرفیخلاصه داستان
سریال ماه و پلنگ معرفیخلاصه داستانبازیگران تصاویر پشت صحنه جدید


(2) معرفیخلاصه داستان و بازیگران سریال
معرفیخلاصه داستان و بازیگران سریال ماه و پلنگ تصاویر پشت صحنه


(3) بیوگرافی کامل بیتا سحرخیز تصاویر
بیوگرافی کامل بیتا سحرخیز تصاویر جدید بزرگترین سایت عکس در ایران


(4) سریال ماه و پلنگ و عکس های بازیگران و پشت صحنه سریال ماه و
همه چیز در مورد سریال ماه و پلنگ مجموعه تلویزیونی و سریال ماه و پلنگ در 35 قسمت 45 دقیقه ای به کارگردانی احمد امینی برای پخش از شبکه سه و سریال ماه و پلنگ را در آکا ببینید . سریال ماه و پلنگ و عکس های بازیگران و پشت صحنه


(5) پشت صحنه سریال مه وپلنگ - معرفیخلاصه داستان و بازیگران
معرفیخلاصه داستان و بازیگران سریال ماه و پلنگ تصاویر پشت صحنه آریا پیکس عکس بازیگران دانلود فیلم و سریال فیلم و سریال دانلود تیتراژ بیوگرافی بازیگران همه مطالب بازیگران مرد ایرانی بازیگران زن ایرانی فیلم و سریال


(6) عکسهای پشت صحنه و بازیگران سریال ماه و پلنگ خلاصه داستان
مجموعه تلویزیونی ملکا در 35 قسمت 45 دقیقه ای به کارگردانی احمد امینی برای پخش از شبکه سه سیما در دست تولید است.عکسهای بازیگران سریال ماه و پلنگخلاصه داستان و عکسهای سریال ماه و پلنگعکسهای جدید از پشت صحنه سریال ماه و


(7) خلاصه داستان سریال ماه و پلنگ عکس بازیگران و پشت صحنه سریال
20.03.2016 خلاصه داستان سریال ماه و پلنگ عکس بازیگران و پشت صحنه. آرمان زرین کوب تهیه کننده سریال ستایش بدلیل آماده نشدن سریال ستایش 3 ساخت سریال ماه و پلنگ را در دستور کار قرار داد و از اوایل اردیبهشت 95 فیلمبرداری آن در منطقه


(8) سریال ماه و پلنگ تصاویر
در خلاصه داستان سریال ماه و پلنگ آمده است دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که 60 سال در دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا


(9) سریال عکس بازیگران سریال بیوگرافی
سریال عکس بازیگران سریال بیوگرافی


(10) داستان سریال ماه و پلنگ به همراه عکس
داستان سریال ماه و پلنگ به همراه عکس بازیگران سریال ماه و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا