بیوگرافیعمومیمجله نایس استارمطالب جالبویژه

بیوگرافی کیمیا گیلانی و عکس های کیمیا گیلانی و زندگی شخصی و گفتگو با وی

کیمیا گیلانی

بیوگرافی کیمیا گیلانی و عکس های کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی متولد 12 مرداد ماه سال 1371 در تهران می باشد. دارای مدرک بازیگری از موسسه کارنامه ، مدرک فن بیان و مدیریت ارتباط با مخاطبین از مرکز اموزش های سیما ، مدرک دوبله از فنی حرفه ای بوده و از 9 سالگی وارد تلویزیون شده اند و از سال 85 با برنامه نردبان به طور جدی کار خود را شروع کرده اند و بعد از 5 سال فعالیت در این برنامه به درخواست شبکه وارد برنامه رنگین کمان شدند و و با اجرا و نویسندگی خوبشان نام خود را بر سر زبان ها انداخته اند… کیمیا گیلانی کار کردن برای بچه ها را بسیار لذت بخش می داند و می گوید کافی است به صورت بچه هایی که با علاقه وارد برنامه شده اند نگاه کنیم تا خستگیمان در برود.

کیمیا گیلانی

شروع فعالیت

کیمیا گیلانی فعالیتش را از سال 1385 با برنامه خط خطی نیمرخ شبکه یک آغاز کرد و بعد از آن به صورت مستمر مجری برنامه نوجوان شبکه 5 به نام نردبان، مثل تو و مثبت من شد.

کیمیا گیلانی

اجرا

او از سال 1391 به عنوان مجری و بازیگر در برنامه کودک رنگین کمان شبکه 5 کارش را به عنوان بازیگر آغاز نمود و بعد از مدتی نویسندگی این برنامه را هم به عهده گرفت و همین اتفاق شروع کار نویسندگی او است.

کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی خودش سریال روزهای بزرگ را که در آن ایفای نقش کرده است را موفقترین اثرش می داند. او به تله فیلم علاقه علاقه دارد و توانست سال 1396 با بازی کردن در سریال کمدی افسانه هزار پایان بار دیگر ستاره شود او می گوید بازیگری را دوست دارم زیرا شیرین است.

کیمیا گیلانی

کارنامه بازیگری وی

او در سریال مثل هیچ کس در سال 87 به کارگردانی عبدالحسین برزیده و سریال افسانه هزار پایان سال 96 به کارگردانی شهاب عباسی ایفای نقش کرد.

او در تله فیلم روزای بزرگ شبکه 2 و فیلم فردا در دستان توست ایفای نقش کرد.

کیمیا گیلانی

او نویسنده سه اثر زیر نیز بوده است.

 • نویسنده آیتم‌های نمایشی طنز شکرآباد
 • نویسنده آیتم‌های نمایشی برنامه رنگین کمان
 • نویسنده آیتم‌های نمایشی فیتیله

دیگر فعالیت های کیمیا گیلانی

 • اجرای برنامه امید ایران از شبکه جام جم
 • اجرای برنامه نردبان از شبکه تهران به مدت 5 سال
 • اجرای برنامه نوجوان شبکه یک
 • اجرای برنامه مثل تو از شبکه تهران
 • اجرای برنامه سیمای مدرسه از شبکه دو
 • اجرای برنامه نوجوان مثبت من از شبکه تهران
 • اجرای بازیگر و نویسنده برنامه کودک رنگین کمان از شبکه تهران
 • اجرای برنامه قاصدک شبکه نسیم

ازدواج و همسرش

کیمیا گیلانی گویا در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده زیرا هیچ عکس و یا خبری در این مورد وجود ندارد.

کیمیا گیلانی

گفتگو با کیمیا گیلانی بازیگر جوان ایرانی

کیمیا گیلانی از مجریان جوان برنامه «رنگین‌کمان» است که از 9 سالگی در برنامه‌های مختلفی چون امیدهای ایران (جام‌جم)، سیمای مدرسه (شبکه 2)، نردبان و مثل تو (شبکه تهران)، سریال هیچ کس، خدا در دستان توست، روزهای بزرگ و… حضور داشته است. مجری برنامه رنگین‌کمان معتقد است مجریان حوزه کودک باید کودک درونشان زنده باشد تا بتوانند با بچه‌ها ارتباط صمیمانه برقرار کنند.

وقتی پیشنهاد اجرا در برنامه رنگین‌کمان به شما شد، از این‌که قرار بود در کنار خاله نرگس برنامه را اجرا کنید که سال‌ها سابقه اجرای این برنامه را به عهده داشته، نگران نبودید؟

نه، نگران نبودم. اتفاقا همه این مساله را به من گوشزد می‌کردند که اجرا در کنار خاله نرگس با توانایی‌هایی که دارد برایت سخت خواهد بود! اما خوشبختانه از این مساله واهمه نداشتم و خاله نرگس هم همکاری لازم را با من کرد و هر جا که لازم بود نکات ظریف را به من یاد می‌داد تا با اعتماد به نفس بیشتری در برنامه حاضر شوم. راهنمایی‌های خاله نرگس کمک زیادی به من کرد. در کنار او، دیگر عوامل سازنده برنامه رنگین‌کمان،همراهان خوبی برایم هستند.

دلیل این که واهمه نداشتم به این خاطر بود که من قرار نبود جایگزین خاله نرگس شوم که حالا با خودم بگویم آیا می‌توانم از پس کار بر بیایم یا نه. من قرار بود در کنار خاله نرگس، نیما و… باشم و همین مساله قوت قلب برایم بود که می‌توانم در کنار دوستان یاد بگیرم و از تجربیاتشان استفاده کنم.

با این که از حضور شما به عنوان کیمیا در برنامه رنگین‌کمان نزدیک به یک سال می‌گذرد، اما بچه‌ها ارتباط صمیمانه‌ای با شما پیدا کرده‌اند. فکر می‌کنید چه عاملی باعث شده بچه‌ها تا این اندازه با شما راحت باشند؟

وقتی کسی قرار است اجرای برنامه‌‌ای را برای کودکان به عهده داشته باشد باید حس کودکی در او زنده و کار برایش قابل لمس باشد،چرا که در غیر این صورت نمی‌تواند ارتباط صمیمانه و راحتی با بچه‌ها برقرار کند. دنیای بچه‌ها، دنیای پاکی‌ها و صداقت است.

کیمیا گیلانی

اینا هم جالبه هااا :

همه ما در دوران کودکی معصوم هستیم و همه چیز را زیبا می‌بینیم. نسبت به کسی کینه‌ای به دل نمی‌گیریم و تلاش می‌کنیم با همه دوست باشیم. بنابراین وقتی من به عنوان مجری برنامه کودک انتخاب می‌شوم باید تمام این ویژگی‌ها را بپذیرم و آنها را در خودم تقویت کنم.

قبل از برنامه رنگین‌کمان، اجرای برنامه‌های نوجوانان را به عهده داشتم و در آن برنامه‌ها هم سعی می‌کردم از جنس نوجوانان باشم تا آنها بتوانند ارتباط خوبی با من برقرار کنند. این قانون برای کودکان هم صادق است. باید بدانیم نیازهای کودکان چیست، آنها چه چیزی را دوست دارند، با چه کسی راحت هستند و اگر قرار است درباره کارهای اشتباه آنها بگوییم باید با ظرافت و از راه خودش بگوییم تا حرفمان تاثیرگذار باشد. وقتی حس کودکی زنده باشد بدون تردید راحت‌تر می‌توانیم با مسائل برخورد کنیم.

من عاشقانه بچه‌ها را دوست دارم. دنیای بچه‌ها خیلی زیبا و قشنگ است. کار کردن برای بچه‌ها لذتبخش و شیرین است. کافی است به صورت بچه‌هایی که با علاقه وارد استودیوی برنامه رنگین‌کمان می‌شوند، نگاه کنیم تا خستگی‌مان در برود.

کیمیا گیلانی

شما دانشجو هستید. سخت نیست بعد از کلاس و دانشگاه برای اجرا به برنامه بیایید؟

برخی مواقع در دانشگاه خسته می‌شوم، اما وقتی وارد استودیوی برنامه رنگین‌کمان می‌شوم تمام خستگی‌ام رفع می‌شود. کار کردن برای بچه‌ها به من انرژی خوبی می‌دهد و شور و شوق خاصی برای اجرا دارم. وقتی با آنها صحبت می‌کنم و خیلی مهربانانه نامم را صدا می‌کنند کلی انرژی می‌گیرم و سعی می‌کنم با تمام توانم در برنامه حاضر شوم تا بچه‌ها از بودن در برنامه لذت ببرند.

قبل از این‌که اجرای برنامه رنگین‌کمان را بپذیرید، آیا خودتان بیننده برنامه بودید؟

زمانی که کودک و نوجوان بودم، بیننده برنامه رنگین‌کمان بودم، اما وقتی بزرگ‌تر شدم به دلیل درس خواندن نمی‌توانستم آن را ببینیم، اما کماکان در جریان برنامه بودم و می‌دانستم با این که سال‌هاست روی آنتن شبکه تهران است، اما نه‌تنها از محبوبیتش کم نشده، بلکه افزوده هم شده است.

علاوه بر آن می‌دانستم بچه‌ها عاشق عروسک پنگول هستند. این عروسک نه‌تنها محبوب بچه‌هاست، بلکه بزرگ‌ترها هم با این عروسک ارتباط خوبی برقرار کردند. اتفاقا مادرم به عشق پنگول برنامه رنگین‌کمان را می‌بیند و خانواده‌ام این برنامه را دنبال می‌کنند.

کیمیا گیلانی

آیا قصد دارید اجرایتان را در برنامه‌های کودک ادامه بدهید؟

برایم فرقی نمی‌کند برنامه کودکان را اجرا کنم یا برنامه نوجوانان. تمام تلاشم را می‌کنم تا کارم را به بهترین شکل انجام بدهم. من به اجرا علاقه‌مند هستم و سعی می‌کنم آن را دنبال کنم. تا هر زمان که برنامه‌های کودک این اجازه را به من بدهد که بتوانم اجرا کنم به کارم ادامه می‌دهم. دوست دارم قابلیت‌هایم را در اجرا نشان بدهم تا مخاطبم از اجرایم رضایت کامل داشته باشد. امیدوارم بچه‌ها همیشه از دیدن برنامه رنگین‌کمان لذت ببرند.

در این قسمت نایس استار بیوگرافی کیمیا گیلانی را خواندید و عکس های او را مشاهده کردید. امیدواریم گفتگو با کیمیا گیلانی مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

کیمیا گیلانی

در این قسمت بیوگرافی کامل کیمیا گیلانی بازیگر جوان و عکس های او را مشاهده کردید.

منبع: Instagram – کیمیا گیلانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =

دکمه بازگشت به بالا