تلویزیونفیلم و سریالوبمستران

معرفی داستان و بازیگران سریال پرستاران عکس ها

معرفی داستان و بازیگران سریال پرستاران عکس ها
معرفی داستان و بازیگران سریال پرستاران عکس ها
معرفی داستان و بازیگران سریال پرستاران عکس ها

معرفی سریال ایرانی پرستاران خلاصه داستان,عکسها و اسامی بازیگران سریال پرستاران

زمان پخش مجموعه و فصل دوم

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

مجموعه پرستاران به کارگردانی و نویسندگی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی در حال تولید می باشد.

زمان پخش :این سریال در 25 قسمت 40 دقیقه ای در از 24 بهمن ماه شبکه یک سیما پخش می گردد و فصل دوم آن نیز اوایل تابستان 96 پخش میگردد.

لوکیشن اصلی گروه بیمارستان نورافشار واقع در خیابان نیاوران است و اغلب اتفاق‌های قصه در همانجا به وقوع می‌پیوندد.

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

داستان و موضوع سریال پرستاران

این مجموعه یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان‌های این سریال در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می‌افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند؛ ضمن این‌که در هر قسمت داستانی فرعی با کاراکترهای ویژه اتفاق می‌افتد و بعد پایان می‌گیرد.

در واقع این سریال با هدف آشنایی مردم با جامعه درمانی و پزشکی کشور به خصوص دشواری‌های حرفه پرستاری تولید شده است که در قالب داستان‌ هایی مبتنی بر مستندات واقعی، ضمن ایجاد سرگرمی، به افزایش آگاهی‌های عمومی درباره این قشر زحمت‌کش جامعه کمک می‌کند.

سریال پرستاران به صورت همزمان قصه زندگی حرفه ای و خانوادگی چند پرستار را روایت می کند؛ خانواده دو سوپروایزر با نام پاک نهاد و ساجدی که به ترتیب فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی ایفای آن را به عهده دارند و سه پرستار به نام های سمیرا با بازی الناز حبیبی / محبوبه با بازی فریبا نادری و سمیه با بازی لیندا کیانی.

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

اسامی بازیگران سریال پرستاران به همراه نقش

فاطمه گودرزی در نقش ساجدی / لیندا کیانی در نقش سمیه / الناز حبیبی در نقش سمیرا نوروزی / عاطفه رضوی در نقش پاک نهاد / سیاوش خیرابی در نقش نوری / مهوش صبرکن / فریبا نادری در نقش محبوبه عزتی / مهدی صبایی / میرطاهر مظلومی / امین زندگانی / حسن اسدی / حسین سلیمانی / ایمان باقری / مریم یوسف / شیول بلوچی /شهرام قائدی /محمد عمرانی / رضا توکلی / شهرام عبدلی / شهنام شهابی در نقش شهروز / فریده دریامج / مهرداد سلیمی / خسرو خان محمدی / اشکان اشتیاق / الهام طهوری / صفا آقاجانی / نسرین نکیسا / محمدرضا رهبری / سپیده موسوی / المیرا دهقانی و…

همچنین در فصل دوم سریال محمد فیلی از بازیگران جدید است که نقش پدر سیاوش خیرابی را ایفا می نماید .

در این سریال 150 بازیگر حضور دارند که حداقل 30 نفر از آنها نقش های اصلی را ایفا می کنند

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

فاطمه گودرزی در نمایی از سریال ایرانی پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

عکس از سریال ایرانی پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

سریال ایرانی پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

لیندا کیانی بازیگر زن پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

پشت صحنه سریال پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

اسم اصلی بازیگران سریال پرستاران

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

عوامل سریال پرستاران

نویسنده: علیرضا افخمی، کارگردانان: علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید، ناظر کیفی: سیدمجید میرمیران، تهیه کننده: داود هاشمی، دستیار اول کارگردان: اکبر نصیری، مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی، منشی صحنه:پریسا افخمی، دستیار تهیه کننده: سید حسن جعفری، مدیر تولید: مجید بذرپاچ، مدیر تدارکات: محمد جمشیدی، مدیر تصویربرداری: ابراهیم غفوری، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، صدابردار: مرتضی اصلان زاده، چهره پرداز: مجید اسکندری، تدوین: افسانه افخمی، صداگذاری: امیرحسین صادقی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: رایان جعفری، پوریا هنرمند، مدیر روابط عمومی: الهام رضایی.

سریال پرستاران, بازیگران سریال پرستاران

بازیگران سریال پرستاران

الناز حبیبی در پرستاران

الناز حبیبی در نمایی از سریال ایرانی پرستاران

سریال ایرانی پرستاران

بازیگر زن سریال پرستاران

لیندا کیانی

سریال پرستاران علیرضا افخمی

مهوش صبر کن

پرستاران ایرانی

بازیگران زن پرستاران

فریبا نادری نقش پرستار بازیگر زن سریال پرستاران علیرضا افخمی


فصل دوم سریال پرستاران

داود هاشمی: 15 قسمت از فصل دوم این سریال تصویربرداری شده است اما صداگذاری و موسیقی آن هنوز به اتمام نرسیده ولی امیدوارم با پشتکار همه عوامل پروژه، تا 40 روز آینده و قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، تولید به اتمام برسد و بعد از آن مراحل تدوین نهایی و فاین کات انجام شود.

احتمال می رود این سریال گزینه شبکه یک سیما برای پخش بعد از بعد از ایام رمضان باشد.

بازیگران فصل دوم پرستاران

اخبار سریال پرستاران

15 قسمت از مجموعه ضبط گردید و آماده شد

داود هاشمی اظهار کرد: در حال حاضر گروه در حال تصویربرداری قسمت‌های بعدی سریال هستند و کار در اورژانس بیمارستان نورافشار تهران با حضور تمام بازیگران ادامه دارد.

این تهیه‌کننده ادامه داد: کار همزمان تدوین توسط افسانه افخمی و صداگذاری توسط امیرحسین صادقی در حال انجام است و علیرضا افخمی هم درحال نگارش قسمت‌های بعدی مجموعه تلویزیونی پرستاران است.

هاشمی همچنین از اضافه شدن شهران قائدی و محمد عمرانی به عنوان بازیگران جدید این سریال خبر داد و گفت: شهرام قائدی به عنوان بازیگر مهمان و مقابل دوربین رفته و با انجام تست گریم محمد عمرانی بعنوان بازیگر اصلی، بازی او نیز فردا آغاز خواهد شد.

این تهیه‌کننده عنوان کرد: در ادامه تصویربرداری، بازیگران دیگری نیز به مجموعه افزوده می‌شوند.

کارگردان پرستاران تغییر کرد / شهرام شاه‏ حسینی جایگزین علیرضا افخمی شد ( 23 آذر 95)

تصویربرداری سریال «پرستاران» این روزها تقریبا نیمه‏ متوقف است. دلیل اصلی این اتفاق هم این است که علیرضا افخمی به‏ عنوان نویسنده و یکی از کارگردانان این کار، تمام تمرکزش را روی رساندن فیلمنامه به کار، گذاشته و روند کند این اتفاق درنهایت آن‏ها را مجاب کرده تا کارگردان جدیدی را برای این پروژه انتخاب کنند.

آن‏طور که منابع آگاه به «صبا» خبر دادند شهرام شاه‏ حسینی گزینه جدیدی است که به‏ جای افخمی آمده و از آن‏جایی که محمودرضا تخشید پیش از این با افخمی کارگردانی این کار را برعهده داشتند باید دید او که دوستی نزدیکی با کارگردان قبلی داشته، حاضر است همکاری‏اش با این پروژه را با حضور شاه ‏حسینی ادامه دهد یا از ادامه دادن انصراف می‏دهد؟ آن‏طورکه از اخبار درگوشی فهمیدیم افخمی فیلمنامه‏ نویسی این کار را با فراغت بیشتر ادامه می‌دهد و کار را به شهرام شاه‏ حسینی می‌سپارد. این تصمیم شاه ‏حسینی درصورت تحقق، کمی عجیب به نظر می‌رسد چرا که تجربیات او و کارنامه‏ اش نشان می‏دهد از به‏ سرانجام ‏رساندن کارهای دیگران اجتناب می‌کند و بیشتر از هرچیزی به استقلال نظر خود در کار اهمیت می‌دهد. باید دید درصورت عملی شدن این اتفاق این روند پاره‏ پاره شدن کارگردانی چقدر به کار ضربه زده است و آیا «پرستاران» می‏تواند یک مجموعه استاندارد و قابل دفاع برای محمد هاشمی، تهیه‌کننده این سریال باشد یا نه

همچنین رضا یزدانی با ترانه از روزبه بمانی آهنگ تیتراژ این سریال را خوانده است که می توانید از لینک زیر دانلود کنید

دانلود تیتراژ سریال پرستاران


(1) عکس و اسامی بازیگران سریال پرستاران
عکس و اسامی بازیگران سریال پرستاران ایرانی داستان و زمان پخش


(2) سریال پرستاران خلاصه داستان و اسامی
سریال پرستاران خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال پرستاران


(3) بازیگران سریال پرستاران ایرانی
بازیگران سریال پرستاران ایرانی بیوگرافی و اسامی کامل


(4) بازیگران سریال پرستاران ایرانی بیوگرافی و اسامی کامل
اسامی بازیگران سریال پرستاران ایرانی با خلاصه داستان به همراه بیوگرافی بازیگران سریال پرستاران با عکس های جدید و ساعت پخش و تکرار از ای فیلم . داغ ترین ها ترسا فیدالگو کیست ماجرای ترسا فیدالگو شایعه یا واقعیت


(5) معرفی کامل بازیگران و بررسی سریال پرستاران عکسها و
سریال پرستاران با تمی اجتماعی به زودی میهمان تماشاگران ایرانی خواهد بود این سریال به کارگردانی شهرام شاه حسینی در 52 قسمت تدارک دیده شده است و بازیگران نام آشنای زیادی در آن حضور دارند.


(6) بیوگرافی بازیگران سریال شمعدونی با عکس و اسامی کامل
بیوگرافی اوزگه گورل و همسرش سرکان چای اوغلو با عکس. بیوگرافی اوزگه گورل بازیگر ترکیه ای و عکس های همسرش به همراه داستان ناگفته از زندگی شخصی و علایق هنری اش را می خوانید بیوگرافی اوزگه گورل و همسرش اوزگه گورل متولد 5


(7) تصاویر سریال پرستاران داستان سریال
تصاویر سریال پرستاران داستان سریال


(8) داستان سریال پرستاران و قسمت آخر عکس بازیگران - دلبرانه
داستان سریال پرستاران و قسمت آخر عکس بازیگران خلاصه داستان سریال پرستاران سریال 52 قسمتی پرستاران این روزها در حال تهیه و فیلمبرداری شدن است. سریال پرستار


(9) بازیگران سریال پرستاران ایرانی اسامی و بیوگرافی و
11.12.2019 بازیگران سریال پرستاران ایرانی اسامی و بیوگرافی و دانلود همه قسمتهای سریال ایرانی پرستاران شبکه آی فیلم به همراه تصاوی پشت صحنه


(10) معرفی سریال ایرانی پرستاران خلاصه
معرفی سریال ایرانی پرستاران خلاصه داستانعکسها و اسامی بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا