اخبار سینما ایرانفیلم و سریالوبمستران

فیلم برادرم خسرو خلاصه داستان و بازیگران و نقد فیلم تیزر

فیلم برادرم خسرو خلاصه داستان و بازیگران و نقد فیلم تیزر
فیلم برادرم خسرو خلاصه داستان و بازیگران و نقد فیلم تیزر
فیلم برادرم خسرو خلاصه داستان و بازیگران و نقد فیلم تیزر

فیلم سینمایی برادرم خسرو به کارگردانی احسان بیگلری می باشد که در سال 94 تولید گردیده است و حالا بعد از حدود دو سال قرار است از هفته دوم اردیبهشت ماه 1396 در سینماهای سراسر کشور اکران‌ش را آغاز نماید.

از نکات قابل توجه حضور شهاب حسینی و هنگامه قاضیانی به عنوان بازیگران اصلی این اثر می باشد.

فیلم برادرم خسرو

داستان فیلم برادرم خسرو

خلاصه داستان و موضوع فیلم

این فیلم داستان خسرو، پسر جوانی است که به بیماری اختلال دو قطبی مبتلا است. او مجبور می شود چند هفته ای در خانه برادر بزرگتر خود به سر ببرد که این سرمنشا اتفاقاتی است و …

برادرم خسرو” در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینما نیز در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و توانست دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان را از ان خود کند.

بازیگران فیلم برادرم خسرو

نقد فیلم برادرم خسرو

فیلم تلاش می‌کند در طی روایت، چهره واقعی خسرو و ناصر را نشان بدهد و در این کشمکش، خسرو است که سرافراز بیرون می‌آید و ناصر به شکلی در قطب منفی ماجرا قرار می‌گیرد. اما کار جایی خراب می‌شود که فیلم می‌خواهد این در قطب منفی قرار گرفتن ناصر را زیادی بزرگ جلوه بدهد: میترا پی می‌برد که ناصر به همکارانش گفته او (زن) تعادل روانی ندارد و بعد هم بچه‌دارش کرده تا بنشیند خانه و از محل کارش که همان دندانپزشکی ناصر است، دور بیفتد. آشکار شدن این حیله ناصر در نزدیک به اواخر داستان، تبدیل به نکته گل‌درشتی می‌شود که عدم وجودش می‌توانست تعادل میان حضور دو برادر در داستان را حفظ کند.

در این حالت که ما می‌فهمیم ناصر چه انسان پلشتی‌ست، او وزنه‌ی سنگین‌تر ماجرا می‌شود در حالی‌که از ابتدا تعادلی بین او و خسرو برقرار بود. دانستن این اعمال خبیثانه از ناصر دردی از خط اصلی داستان دوا نمی‌کند. این‌که بفهمیم او علاوه بر برادرش به همسرش هم بدی کرده، جز این‌که کشمکش رابطه بین دو برادر را مخدوش کند، چیزی در پی ندارد.

فیلم هر چند روان و جذاب پیش می‌رود و صحنه‌های خوبی از جمله دعوای دو برادر سر میز شام را هم دارد، اما همین نکته باعث می‌شود از یک‌دستی خارج شود. انگار ناگهان ناصر شخصیت اصلی داستان می‌شود که قرار است دستش رو شود و خباثت‌هایش محور فیلم قرار بگیرد. با این حساب حتی می‌توانیم اسم فیلم را از برادرم خسرو به «برادرم ناصر» تغییر بدهیم!

فیلم برادرم خسرو

بازیگران فیلم برادرم خسرو

ناصر هاشمی / شهاب حسینی / هنگامه قاضیانی / جواد یحیوی و بیتا فرهی

فیلم برادرم خسرو

دانلود فیلم برادرم خسرو

فیلم برادرم خسرو

فیلم برادرم خسرو

آنونس و تیزر فیلم


(1) فیلم برادرم خسرو منظوم
فیلم برادرم خسرو منظوم


(2) برادرم خسرو - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
برادرم خسرو - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(3) فیلم سینمایی برادرم خسرو وارد شبکه
فیلم سینمایی برادرم خسرو وارد شبکه نمایش خانگی سوره شد امکان


(4) تاینی ـز فیلم Telegram
تاینی ـز فیلم Telegram


(5) دانلود فیلم برادرم خسرو با لینک مستقیم و کیفیت عالی و
17.08.2019 خلاصه داستان فیلم برادرم خسرو درباره ی فردی به نام خسرو می باشد که به اختلال دو قطبی دچار میشود بنا بر شرایطی مجبور میشود در منزل برادرش ناصر که دندان پزشک است زندگی کند و در این مدت در منزل برادرش اتفاقاتی برایش رخ می


(6) سریال کرگدن داستان شخصیت ها
سریال کرگدن داستان شخصیت ها بازیگران کارگردان و تیزر پلازامگ


(7) برادرم خسرو - نقد فارسی. نقد و بررسی فیلم
نقد و بررسی فیلم به قلم . احسان بیگلری ازجمله فیلمسازهای جوانی بود که در جشنواره سی و چهارم توجه مخاطبین را به خود جلب کرد و فیلمش برادرم خسرو مورد تحسین واقع شد. او سینما را از سالهای


(8) نقد فیلم برادرم خسرو درامی روان شناسانه
در برادرم خسرو شخصیت اصلی فیلم مبتلا به بیماری دوقطبی است. قاعدتا این اختلال عصبی علایم و نشانه هایی دارد که می باید در شخصیت پردازی خسرو شهاب حسینی و اعمال و رفتارش در طول فیلم رعایت شود.


(9) برادرم خسرو فیلمی از احسان بیگلری ای
برادرم خسرو فیلمی از احسان بیگلری ای خسروی خوبان نظری سوی گدا کن


(10) فیلم های جشنواره سی و پنج 2 - فیلموویز
نقد فیلم زندگی پنهان A Hidden Life قسمت اول نقد شفاهی- نقد شفاهی فیلم سکو Platform خانه جشنواره ها فیلم های جشنواره سی و پنج 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا