اخبار سینما ایرانوبمستران

گریم احمد مهرانفر برای نقش ارسطو در سریال پایتخت 3

گریم احمد مهرانفر برای نقش ارسطو در سریال پایتخت 3
گریم احمد مهرانفر برای نقش ارسطو در سریال پایتخت 3
گریم احمد مهرانفر برای نقش ارسطو در سریال پایتخت 3

گریم احمد مهرانفر نقش ارسطو در پایتخت 3
شبکه ایران، الهام غفوری در باره تولید این مجموعه تلویزیونی پایتخت 3 گفت: پیش بینی می‌شود بیش از 60 درصد این مجموعه تلویزیونی در استان مازندران تصویربرداری شود و بسته به روند قصه، مقصد بعدی گروه مشخص شود. طبق برنامه ریزی های از پیش تعیین شده، قرار بود ما اوایل دی ماه کلید بزنیم که به دلیل حضور آقایان اکبر عبدی و فرشاد گل سفیدی (تصویربردار) در سریال «معراجی ها»ی آقای ده نمکی، این امر محقق نشد. ما به رغم میل باطنی مان وقتی عقد قرارداد با آقای عبدی، به دلیل تداخل کاری با پروژه «معراجی» ها نتوانستیم در خدمت ایشان باشیم. امیدوارم در آینده بتوانیم در پروژه های دیگر از حضور ایشان بهره ببریم.

غفوری افزود: حضور چند بازیگر چهره دیگر در سریال «پایتخت3» قطعی است و ما مشغول مذاکره ابتدایی هستیم تا تیم بازیگری این مجموعه تلویزیونی کامل شود.

تهیه کننده مجموعه نوروزی شبکه اول سیما ادامه داد: تست گریم هفته گذشته انجام شد و با بازگشت سارا و نیکا فوقانی اصل دغدغه ای بابت حضور دوقلوهای خانواده معمولی نخواهیم داشت.

در خلاصه داستان سری سوم «پایتخت» آمده در شب عروسی ارسطو، حادثه ای روی می دهد که باعث می‌شود نقی که از چند ماه قبل بیکار است، پریشان و افسرده شود. او با تشویق خانواده به ورزش کشتی که در جوانی به آن مشغول بوده روی می آورد و پا در مسابقات کشتی پیشکسوتان می گذارد، اما ماجرایی در خلال کشتی پیش می آید که نقی و خانواده اش را وارد ماجراهایی تازه تر می‌کند.

در نخستین تصاویر منتشر شده از تست گریم بازیگران این سریال احمد مهرانفر بازیگر نقش «ارسطو» با پوشش مربوط به شرکت کنندگان در مسابقات رالی دیده می شود.


(1) آلبوم عکس و بیوگرافی احمد مهرانفر
آلبوم عکس و بیوگرافی احمد مهرانفر ارسطو در سریال پایتخت


(2) گریم متفاوت ارسطو در سریال پایتخت 4
گریم متفاوت ارسطو در سریال پایتخت 4 عکس بلاغ نیوز


(3) گفت و گو با احمد مهرانفر بازیگر نقش
گفت و گو با احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت


(4) گریم ارسطو در پایتخت 6 ارسطو با پوشش
گریم ارسطو در پایتخت 6 ارسطو با پوشش ضد کرونایی در حال گریم


(5) احمد مهرانفر بازیگر
مروری بر بیوگرافی و کارنامه بازیگری احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو


(6) گفتگو با احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در پایتخت 3
گفتگو با احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در پایتخت 3 . سریال پایتخت یکی از معدود سریالهایی است که پس از ساخت 3 سری نه تنها از لحاظ کیفی افت نکرد بلکه بسیاری از منتقدان معتقدند سری سوم آن از دو سری قبلی قویتر بود.


(7) احمد مهرانفربازیگر نقش ارسطو در پایتخت پدر شد عکس
احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت با انتشار یک عکس در صفحه شخصی خود خبر پدر شدنش را اعلام کرد-انتشار عکس اینستاگرام


(8) تبدیل احمد مهرانفر به ارسطو در یک دقیقه ویدیو - آی
به گزارش آی فیلم 2 احمد مهرانفر بازیگر و نویسنده تیاتر سینما و تلویزیون ایران که اغلب وی را با کرکتر ارسطو در سریال های پایتخت می شناسند ویدیویی مربوط به پشت صحنه این سریال را در صفحه اینستاگرام خود نشر کرد.


(9) گریم جدید احمد مهران فر در پایتخت 6 عکس
احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در فصل های قبلی سریال پایتخت با استایلی متفاوت این بار در پایتخت 6 مقابل دوربین می رود او در این فصل هم شخصیت جالب ارسطو را با هنرنمایی خویش به تصویر می کشد.


(10) آخرین اخبار احمد مهرانفر - خبربان
به گزارش افکارنیوز کسی که احمد مهرانفر با ماسک برای مقابله با کرونا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. عکس مرده خور احمد مهرانفر. به گزارش افکارنیوز احمد مهرانفر با انتشار این عکس نوشت مرده خور اولین هفته تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سه =

دکمه بازگشت به بالا