تلویزیونفیلم و سریالوبمستران

آشنایی با سریالهای نوروز 96 تلویزیون اسامی و بازیگرانشان و ساعت پخش

آشنایی با سریالهای نوروز 96 تلویزیون اسامی و بازیگرانشان و ساعت پخش
آشنایی با سریالهای نوروز 96 تلویزیون اسامی و بازیگرانشان و ساعت پخش
آشنایی با سریالهای نوروز 96 تلویزیون اسامی و بازیگرانشان و ساعت پخش

سریالهای نوروز 96

سریالهای نوروز 96

باکس پخش نوروز همه ساله یکی از بهترین باکس های تلویزیونی می باشد که تولیدکنندگان آثار تمام سعی شان را میکنند تا بهترین اثر را برای این ایام تولید کنند تا تا مردم در ایام تعطیلات عید نوروز در کنار خانواده هایشان این برنامه ها را تماشا کنند.

امسال هم مانند تمامی سال های گذشته شبکه های مختلف سیما سریالهایی برای پخش تدارک دیده اند.صدا و سیما امسال سه سریال را برای پخش در نوروز 96 تدارک دیده است که قرار از شبکه های یک,دو و سه سیما پخش گردد. در ادامه به معرفی این سریال ها می پردازیم.

سریال شبکه یک در نوروز 96

سریال شبکه یک در نوروز 96

سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم

داستان : من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم می‌گن مگه لالی، حرف بزنم می‌گن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.

موضوع اصلی این مجموعه در یک ده می‌گذرد که ویژگی‌های منحصر به فرد خودش را دارد و خیلی خاص است. این ده معمولی و واقعی نیست بلکه یک ده خیالی است و ماجراهای بسیاری در آن اتفاق می‌افتد.

حسین محب اهری / مهدی فخیم زاده / مهدی هاشمی / احمد مهرانفر / محسن تنابنده / محمود جعفری / هادی کاظمی / هومن حاجی عبداللهی / بهرام افشاری / سیما خضرآبادی / عزت الله رمضانی فر / فروغ قجابگلی / هدیه آزاده / مهسا باقری / فرشته گلچین / میثم چگینی / علی استادی بازیگران علی البدل می باشند.

این سریال در 15 قسمت هر شب ساعت 22 از شبکه یکی پخش می شود.

آنونس و تیزر سریال – دانلود

سریال شبکه دو در نوروز 96

سریال شبکه دو در نوروز 96

مرز خوشبختی به کارگردانی حسین سهیلی زاده

داستان مرز خوشبختی داستان انتخابهاست. دوراهی ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و درسوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختی است.

پوریا پورسرخ / امیرحسین آرمان (در نقش امیر) / مهدی سلوکی / شهرزاد کمال زاده / سروش جمشیدی / مریم معصومی / جمشید جهان زاده / عباس محبی / مهدی صباغی / فرزانه نشاط خواه / شهربانو موسوی / رضا یزدانی و جواد زیتونی از جمله بازیگران سریال مرز خوشبختی می باشند.

این مجموعه در ساعت 21:30 پخش میگردد.

آنونس سریال مرز خوشبختی – دانلود

سریال شبکه سه نوروز 96

سریال شبکه سه نوروز 96

سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم

“دیوار به دیوار ” به کارگردانی سامان مقدم در 60 قسمت تهیه شده و پخش آن پس از نوروز هم ادامه خواهد داشت. این مجموعه مضمونی کمدی دارد و داستان پنج خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند…

فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری و … از جمله بازیگران این سریال هستند.

ضمن اینکه نام قبلی این مجموعه خانه ما بود.

این سریال ساعت 20:45 از شبکه سه پخش میگردد.

تیزر سریال دیوار به دیوار – دانلود

بازیگران و موضوع سریال های نوروزی 96


(1) معرفی سریالهای نوروزی 96 و ساعت پخش
معرفی سریالهای نوروزی 96 و ساعت پخش آنها تصاویر - ساعت24


(2) اسامی سریال های تلویزیونی نوروز 96
اسامی سریال های تلویزیونی نوروز 96 زمان پخش


(3) اسامی سریال های جذاب و دیدنی نوروز 96
اسامی سریال های جذاب و دیدنی نوروز 96


(4) سریال های نوروز 96 با بازیگران مشهور
سریال های نوروز 96 با بازیگران مشهور


(5) اسامی ساعت پخش و معرفی داستان سریال های نوروز 96 عکس ها
ساعت پخش و معرفی سریال های نوروز 96 عکس ها. سریال های نوروز 96. تلویزیون برای نوروز سال 96 سریال های متنوعی را برای مردم تدارک دیده تا روز های آغازین سال را برای مخاطبان خود با خاطره شیرین ماندگار کنند.


(6) سریال های نوروز 96 شبکه های تلویزیون اسامی و بازیگران و
سریال های نوروز 96 شبکه های تلویزیون و اسامی و بازیگران و ساعت پخش سریال های نوروز 96 شبکه های یک و دو و سه مرز خوشبختی و علی البدل و دیوار به دیوار سریال های نوروز 96 شبکه های صدا و سیما و بازیگران و ساعت پخش


(7) لیست کامل سریال های نوروزی 96 صدا و سیما
معرفی سریال های نوروز 96 سریال شبکه یک دو سه در نوروز 96 بازیگران سریالهای عید نوروز 96 اسامی و لیست برنامه ها و سریال های ایرانی نوروز 1396. صدا و سیما امسال سه سریال را برای پخش در نوروز 96 تدارک دیده است که قرار از شبکه


(8) معرفی کامل سریالهای تلویزیون در نوروز
معرفی کامل سریالهای تلویزیون در نوروز 97- اخبار فرهنگی - اخبار


(9) اسامی سریال های عید نوروز 96 تلویزیون عکس سریال نوروز 96
اسامی سریال های عید نوروز 96 تلویزیون به همراه توضیحات سریال های تلویزیونی نوروز 96 که با عکس و اسامی بازیگران سریال نوروز 96 برای شما در ادامه آورده ایم.


(10) معرفی کامل سریال های نوروز 96 تلویزیون
معرفی کامل سریال های نوروز 96 تلویزیون ایران مجله اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 14 =

دکمه بازگشت به بالا