برنامه بعضیاوبمستران

عکسهای داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا

عکسهای جدید داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا
عکسهای جدید داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا
عکسهای جدید داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

مجموعه عکسهای جدید از داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در برنامه بعضیا با اجرای علی ضیا گزارشی از خلاصه برنامه

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

عکس دسته جمعی از پشت صحنه برنامه بعضیا با اجرای علی ضیا و با حضور داریوش فرضیایی / 19 مهر 93

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

عکس جدید از داریوش فرضیایی و علی ضیا در یک قاب / پشت صحنه برنامه بعضیا

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ ) مهمان برنامه بعضی ها با اجرای علی ضیا

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

در این برنامه که شنبه شب از شبکه سوم سیما پخش کردید پرسش و پاسخ هایی بین دو مجری تلویزیون شکل گرفت، در بخشی علی ضیا از داریوش فرضیایی در خصوص درگذشت پدرشان و عکس سلفی که از ایشان و پدرشان در فضای مجازی منتشر شده بود پرسید و فرضییایی در پاسخ به این سوال گفت: من حدود سه ماه است که پدرم را از دست داده ام و این اتفاق برایم بسیار تاسف بار است، من در زمان حیات پدرم وقتی ایشان در بستر بیماری بودند با ایشان عکسی گرفتم و در زمان درگذشت ایشان عکسی را که داشتم در فضای مجازی آوردم و متاسفانه مشکلاتی را برای من به وجود آوردند که در سایتها و مجلات در خصوص آن بحث هایی پیش آمد، هر انسانی می داند که همه ی افراد در هنگام درگذشت عزیزانشان آنقدر آشفته و ناراحت هستند که نمی توانند به آن شکل عکسی را با دوربینی بگیرند و این تصور و رفتار اشتباهی است که برای این اتفاق و این عکس که مربوط به روزهایی قبل از فوت پدرم بود و من تنها آن را پس از از دست دادن پدرم در فضای مجازی قرار دادم حرف و حدیث هایی را بنا نموده و از یک عکس یک جریان و یک داستان بسازند.

فرضیایی افزود: من در سال 84 برادرم را از دست دادم و حالا در سوگ درگذشت پدرم هستم، مادرم ناراحتی قلبی دارد و من هم به عنوان یک انسان به دور از دنیای فانتزی جعبه ی رنگی تلویزیون دغدغه و مشکلات روزمره ی خودم را دارم.

این مجری جوان و باتجربه ادامه داد: من خانواده ام را دوست دارم و اعتقاد دارم که خانواده جایگاه باارزشی دارد، من کار کودک انجام می دهم و کودک را در دل خانواده می بینم.

وی مطرح کرد:در فکر کار تازه ی برای کودک و نوجوان هستم و تا رسیدن ایده ی جدید کاری را آغاز نخواهم کرد زیرا کیفیت و مفهوم عمیق برنامه سازی برایم بسیار اهمیت دارد.

داریوش فرضیایی ( عمو پورنگ ) در پاسخ به سوال علی ضیاء در خصوص بهره گیری از شخصیتهای عروسکی و نمادین مانند و شیر جنگل و کتاب متحرک و همچنین بروز ترس برای کودکان به خاطر وجود این کاراکترها گفت: اگر کودکان و نوجوانان را 100 در نظر بگیریم شاید 10 درصد آنها در مواجهه با این کاراکترها دچار ترس شوند که ما در این صورت نمی توانیم برنامه و شخصیتها را تغییر دهیم، مابقی کودکان از این کاراکترها بسیار استقبال کردند و آهنا را دوست دارند، همچنین نکته ی جالب توجه این است که بسیاری از مخاطبان برنامه ی عمو پورنگ بزرگشالان و همچنین میانسالان هستند، ما در برنامه ی کودک در کنار بازی، ترانه خوانی و . . . سعی می کنیم آموزش صحیح و یادگیری هایی را برای کودک داشته باشیم و در کنار ارتباط با آنها به طور حتم با خانواده هایشان هم ارتباط برقرار می کنیم، زیرا خانواده و کودک از یکدیگر مجزا نیستند.

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

داریوش فرضیایی هشت ماه پس از حواشی پیش آمده برای نشان دادن کلیدی که عبارت «دروغ» روی آن نقش بسته بود در برنامه‌اش، به توضیح این جریان پرداخت و تاکید کرد: «عمو پورنگ» آدم سیاسی نیست. من نه سیاست بلدم، نه به آن علاقه دارم و نه چیزی از آن سرم می‌شود. شما با اجرای من برنامه کودک می‌بینید که هیچ ربطی به فضاها و شایعات ندارد.

به گزارش ایسنا، داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) که در برنامه «بعضیا» حاضر شده بود، خطاب به علی ضیاء تأکید کرد: علی جان، کلید به خاطر کلید کردن آدم‌ها اینطور شد، وگرنه اصلا کلید نبود و سویچ بود! من به انتخاب مردم احترام می‌گذارم، به انتخاب من، به انتخاب شما. درباره آن قسمت از برنامه هم روحانیِ ما، گفت می‌خواهد حدیثی از امام حسن عسگری (ع) اجرا کند و مسلم آقاجان‌زاده (تهیه‌کننده عموپورنگ) خیلی حساس و دقیق است اما مشکلی در این رابطه ندید و قبول کرد.

این مجری کودکان یادآور شد: چنین مسائلی هیچ لطمه‌ای به من نمی‌زند. بلکه اگر مرا خراب کنید،‌ ذهن 15 میلیون کودک را خراب می‌کنید. کار من برای کودکان است و ضمیر این موجودات پاک است.

او سپس در پاسخ به سوالی درباره‌ی تاثیرات اسپانسرها روی کودکان، اظهار کرد: آیا عمو پورنگ که سال 80 شروع شد، اسپانسر داشت؟ چند سال است اسپانسر به این برنامه وارد شده؟ این سیاست جدید سازمان است و ما برای آن حتی نمایش طراحی کردیم. نویسنده فکر کرد و یک آیتم را به این موضوع اختصاص دادیم.

عموپورنگ درباره این اظهارنظر ضیاء که اینگونه تاثیرگذاری بخش تبلیغی چندین برابر می‌شود، گفت: ما از این موضوع ساده نگذشتیم و به نظرم بچه‌ها بیشتر پهلوون پنبه را دوست دارند تا اینکه به تبلیغات علاقه نشان دهند. اما کل این موضوع خیانت بزرگی است که دارد صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: اگر من تاثیرگذارم و یک عنصر فرهنگی به حساب می‌آیم باید استراتژی‌ای به کار گرفته شود تا برنامه ما اسپانسر نداشته باشد، بلکه بودجه جداگانه‌ای برای آن در نظر بگیرند. متاسفانه در تنگناهای اقتصادی اکثر برنامه‌ها مجبور شده‌اند اسپانسر بیاورند.

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

داریوش فرضیایی در بعضیا, عمو پورنگ در بعضی ها

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

همچنین داریوش فرضیایی در خصوص شبکه های مجازی نیز گفت : این شبکه ها میتوانند مفید باشند و پدر و مادرها باید فرزندان خود را جهت استفاده صحیح از آنها هدایت کنند

همچنین در بخشی از گفتگو علی ضیا گفت کودکان به خاطر اینکه عمو پورنگ در شبکه های مجازی عضو هست شاید از والدین خود تقاضای خرید گوشی کنند و گفت بهتر است صفحات خود را از این شبکه ها حذف کنید که داریوش فرضیایی در پاسخ به علی ضیا گفت تا زمانی که هستم صفحات من هم پابرجاست.

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

تک عکس جدید از عمو پورنگ ( داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا) مهر ماه 93

داریوش فرضیایی, داریوش فرضیایی در بعضیا علی ضیا

داریوش فرضیایی در بعضیا


(1) داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا با
داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا با اجرای علی ضیا تصاویر


(2) عکسهایی دیدنی و زندگینامه داریوش
عکسهایی دیدنی و زندگینامه داریوش فرضیایی مجری برنامه کودک تصاویر


(3) عکس های اینستاگرام داریوش فرضیایی
عکس های اینستاگرام داریوش فرضیایی بیوگرافی داریوش فرضیایی - نیوز


(4) دانلود آهنگ تیتراژ برنامه بعضیا فیلم
دانلود آهنگ تیتراژ برنامه بعضیا فیلم و عکس برنامه بعضیا


(5) داریوش فرضیایی فانیگما
داریوش فرضیایی فانیگما


(6) عمو پورنگ هم جزو بعضیا میشود
عمو پورنگ هم جزو بعضیا میشود - خبرگزاری مهر اخبار ایران و


(7) عکس جدید و دیدنی داریوش فرضیایی در توچال - روزگار
عکس جدید و دیدنی داریوش فرضیایی در توچال داریوش فرضیایی یا همان عموپورنگ خودمان به تازگی به توچال سفر کرده و عکسی از خود در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشته است که در ادامه مشاهده می کنید.


(8) خبر ازدواج عمو پورنگ درست است عکس همسر داریوش فرضیایی
عمو پورنگ ازدواج کرده این روزها خبرهای در مورد ازدواج داریوش فرضیایی یا عمو پورنگ به گوش می رسد آیا درست است. ازدواج عمو پورنگ وداریوش فرضیایی که نه تنها کودکان بل که بزرگسالان نیز او را به سبب اجرای متفاوت برنامه


(9) داریوش فرضیایی و همسرش دانلود سریال
داریوش فرضیایی و همسرش دانلود سریال ممنوعه دانلود فیلم های جدید


(10) عکسهای داریوش فرضیایی در برنامه بعضیا با اجرای علی ضیا یسان
اختراعات جدید ترفندهای اینترنتی ترفندهای کامپیوتری کودکان. بهداشت مادر کودک بچه های سالم بیماریها تعلیم و تربیت تغذیه خلاقیت دانستنیها رفتار از کودکی تا نوجوانی روانشناسی سرگرمی شعر و قصه گالری. عکس بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا