آموزش های وردپرسوبمستران

غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس

غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس
غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس
غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس

با آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس از وبلاگ نایس استار و دسته آموزش های وردپرس در خدمت شما هستیم و در این مطلب قصد داریم تا نحوه غیرفعال سازی امکان به روز رسانی خودکار وردپرس را آموزش دهیم.

وردپرس از نسخه 3.7 به بعد قابلیت به روز رسانی خودکار وردپرس را در این سیستم مدیریت محتوا فعال کرد تا هر زمانی که یک نسخه جدید از وردپرس معرفی و در دسترس بود ، سیستم به طور اتوماتیک نسخه خود را با نسخه جدید ارتقا دهد. این مورد در موارد زیادی باعث بهبود عملکرد و همچنین رفع بسیاری از مشکلات و باگ های وردپرس می شد و دیگر نیاز نیست که کاربران به طور دستی به بررسی آپدیت وردپرس بپردازند.

اما گاهی ممکن است شما قالب یا افزونه هایی را بر روی سایت وردپرسی خود نصب و فعال کرده باشید و همچنین متناسب با نیاز و سلیقه خود این پلاگین ها یا قالب سایت را شخصی سازی کرده باشید. موارد متعددی بوده که با به روز شدن وردپرس در عملکرد افزونه ها و یا ظاهر قالب سایت مشکلاتی به وجود آمده و به نوعی این آپدیت شدن به طور خودکار نه تنها باعث بهتر شدن عملکرد سیستم نشده بلکه باعث بروز مشکل در سایت ما شده است.

در صورتی که شما هم بر روی سایت وردپرسی خود از پلاگین ها و پوسته هایی استفاده می کنید که احتمال می دهید نسبت به آپدیت شدن وردپرس حساس هستند ، می توانید به راحتی قابلیت خودکار وردپرس را غیرفعال کنید تا دیگر نگرانی از این موضوع نداشته باشید.

در ادامه با مطلب غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس همراه نایس استار باشید.

غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس

وارد کنترل پنل سرویس هاست سایت خود شوید و از طریق قسمت File Manager ، به آدرسی که فایل ها و اطلاعات سایت وردپرسی شما قرار دارد بروید.

در میان فایل ها و پوشه های سایت خود باید فایل Wp-config.php را پیدا کنید.

به منظور غیرفعال سازی به روز رسانی خودکار سیستم مدیریت محتوا وردپرس باید کد زیر را در فایل Wp-config.php قرار دهید.

define( ‘AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED’, true );

پس از وارد کردن این کد باید تغییرات ذخیره کنید و به این منظور گزینه Save را انتخاب کنید.

در صورتی که خواستید امکان آپدیت اتوماتیک وردپرس دوباره فعال شود می توانید تکه کد بالا را از داخل فایل Wp-config.php حذف کنید و دوباره آن را Save کنید.

امیدواریم آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار سیستم وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد.


(1) نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در
نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در وردپرس آموزش تصویری


(2) غیرفعال کردن آپدیت خودکار وردپرس
غیرفعال کردن آپدیت خودکار وردپرس رایانه کمک 9099071540 0217129


(3) آموزش غیرفعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس
آموزش غیرفعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس


(4) غیر فعال سازی آپدیت خودکار وردپرس آموزش وردپرس همیار وردپرس
2- غیرفعال کردن بروز رسانی خودکار وردپرس با کدنویسی. اگر تمایلی به استفاده از این افزونه در جهت غیر فعال سازی آپدیت خودکار وردپرس ندارید میتوانید از روش دوم استفاده کنید.


(5) غیرفعال سازی آپدیت خودکار در وردپرس وردپرس نارنجی
غیرفعال سازی آپدیت خودکار در وردپرس. برای درک واضح تر از تداخلات ایجاد شده هنگام آپدیت خودکار در وردپرس مثالی می زنیم. در چند هفته اخیر شاهد بروزرسانی نسخه جدید وردپرس یعنی نسخه 5 بوده ایم


(6) بروز رسانی خودکار وردپرس و جلوگیری از آپدیت خودکار وردپرس
24.04.2018 غیرفعال کردن آپدیت خودکار وردپرس. در صورتی که قصد دارید به صورت کلی از آپدیت خودکار وردپرس افزونه وردپرس و قالب وردپرس جلوگیری کنید کد زیر را در wp-config.php قرار دهید. این کد به وردپرس دستور میده که در صورت انتشار نسخه جدید هیچوقت بروزرسانی به صورت خودکار انجام نگیرد.


(7) غیرفعال کردن اطلاعیه آپدیت افزونه و
غیرفعال کردن اطلاعیه آپدیت افزونه و پوسته در پیشخوان وردپرس


(8) غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس - وردپرس فور یو
ابتدا برای غیرفعال کردن بروزرسانی وردپرس به روت مکانی که وردپرس را در آن نصب کردهاید رفته و کدی که در زیر میبینید را در مکان مناسبی از فایل کانفیگ وردپرس و یا همان wp-config.php قرار دهید.


(9) آموزش غیرفعال کردن به روزرسانی خودکار وردپرس - استودیو بهتر
برای غیرفعال کردن به روزرسانیهای خودکار قالبها و پلاگینهای وردپرس میتوانید از یک افزونه وردپرس کمک بگیرید. یکی از گزینههایی که در اختیار دارید افزونهای است که کمی قبلتر به آن اشاره کردیم.


(10) نحوه غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در وردپرس آموزش تصویری
05.08.2017 برای غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در وردپرس چند راهکار وجود داره که در این مقاله به معرفی همه راهکارها میپردازم و در انتها هم به معرفی راهکارهایی برای غیرفعال کردن آپدیت افزونه و قالب وردپرس میپردازم تا اگر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =

دکمه بازگشت به بالا