آموزش های جوملاوبمستران

آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس

آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس
آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس
آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس

با آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس از وبلاگ نایس استار و دسته آموزش های جوملا در خدمت شما هستیم و در این مطلب قصد داریم تا نحوه عوض کردن رمز ادمین جوملا از طریق دیتابیس و phpmyadmin را آموزش دهیم.

تغییر رمز ورود به جوملا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و ممکن است شما بخواهید برای حفظ امنیت سیستم مدیریت محتوا جوملا خود به طور دوره ای رمز ادمین و ورود آن را تغییر دهید که این کار هم از طریق تنظیمات قسمت مدیریت جوملا امکان پذیر است و هم از طریق دیتابیس ، اما گاهی ممکن است که رمز ورود به جوملا را فراموش کرده باشید و دسترسی ورود به جوملا برای تغییر رمز را نداشته باشید که در این موارد بهترین راه پیش روی شما دسترسی به دیتابیس و تغییر رمز جوملا از طریق phpmyadmin است.

این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که پیش از اعمال تغییرات در دیتابیس هاست و سایت خود ، یک نسخه بک آپ تهیه کنید تا در صورت بروز هر مشکل ناخواسته و احتمالی بتوان به راحتی بک آپ را ریستور کرد.

در ادامه با آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس همراه نایس استار باشید.

آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس

ابتدا وارد کنترل پنل سرویس میزبانی خود شوید و گزینه phpMyAdmin که در میان گزینه های دسترسی وجود دارد را انتخاب کنید.

در صفحه جدید که مربوط به محیط phpMyAdmin است شما باید از طریق کادر سمت چپ صفحه بر روی دیتابیس سایت مورد نظر خود کلیک کنید.

پس از باز شدن جداول و فایل های دیتابیس ، باید از میان آنها گزینه name_users را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید. ( از طریق نام _users می توانید این فایل را پیدا کنید )

با کلیک بر روی _users یک صفحه جدید باز می شود که در وسط صفحه لیست یوزر ها با نام آنها مشخص شده که می توانید در مقابل یوزر مورد نظر خود گزینه Edit را انتخاب کنید تا به صفحه ای جدید که مربوط به تنظیمات یوزر می باشد وارد شوید.

در تب Column گزینه PassWord را پیدا کنید و در مقابل PassWord از تب Function آن بر روی حالت MD5 تنظیم کنید.

سپس در تب Value و کادری که مقابل گزینه Password می باشد باید رمز جدید را وارد کنید. با وارد کردن کد 827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b در این کادر ، رمز جوملا را به صورت پیش فرض 12345 تغییر دهید و پس از آن با ورود به جوملا ، از تنظیمات رمز جدید را اعمال کنید.

توجه کنید که در این کادر به دلیل اینکه این رمز با فرمت MD5 است باید رمز جدیدی که وارد می کنید نیز با فرمت MD5 باشد تا اعمال شود و بتوانید به جوملا دسترسی داشته باشید. به همین دلیل می توانید از کد بالا برای دسترسی به جوملا استفاده کنید و پس از آن با ورود به تنظیمات جوملا به راحتی رمز جدیدی که مدنظرتان می باشد را وارد کنید.

پس از وارد کردن کد MD5 بر روی گزینه GO کلیک کنید تا تغییرات اعمال شوند.

امیدواریم آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس مورد توجه شما قرار گرفته باشد.


(1) آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس
آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس


(2) تغییر رمز جوملا از طریق دیتابیس تهران
تغییر رمز جوملا از طریق دیتابیس تهران هاست


(3) آموزش تغییر رمز ورود به مدیریت جوملا از
آموزش تغییر رمز ورود به مدیریت جوملا از طریق دیتابیس - مسترکد


(4) آموزش تغییر رمزعبور و نام کاربری وردپرس از طریق دیتابیس هاست
14.04.2016 آموزش تغییر رمزعبور و نام کاربری وردپرس از طریق دیتابیس هاست و نحوه تغییر یوزر ادمین و پسورد و آدرس ایمیل مدیر اصلی wordpress.


(5) آموزش تغییر رمزعبور وردپرس و نحوه بازیابی رمز وردپرس از
09.11.2017 برای تغییر رمز وردپرس از طریق پیشخوان وردپرس همینطور که در سایت در حالت لاگین قرار دارید به مسیر کاربران شناسنامه شما مراجعه کنید و سپس مشابه تصویر روی دکمه ساختن رمز کلیک کنید تا یک رمز برای شما ساخته شود.


(6) آموزش ریست و بازیابی رمز عبور مدیر سایت
آموزش ریست و بازیابی رمز عبور مدیر سایت جوملا جوملا


(7) آموزش ریست پسورد جوملا از طریق فایل دیتابیس
تغییر کلمه عبور جوملا از طریق فایل دیتابیس 1- برای دسترسی به دیتابیس های سایت در کنترل پنل هاست خود وارد phpmyadmin شوید و روی دیتابیسی که سایت اطلاعات جوملا در آن موجود می باشد کلیک کنید.


(8) آموزش تغییر رمز ورود به مدیریت جوملا از طریق دیتابیس - مسترکد
در آموزش بسیار ساده و کاربردی امروز به همراه مسترکد خواهید آموخت که چگونه میتوانید رمز ورود به مدیریت جوملا را از طریق دیتابیس phpMyAdmin ریست کرده و مجددا به ناحیه مدیریت جوملا دسترسی پیدا کنید. از شما دعوت میکنیم که در ادامه با ما همراه شوید.


(9) آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس
آموزش تغییر رمز جوملا از دیتابیس 1- ابتدا وارد محیط پنل هاست خود شده و phpMyAdmin را باز کنید. 2- دیتابیس مربوط به سایت خود را انتخاب کنید .


(10) آموزش تغییر رمز ورود به مدیریت جوملا از طریق دیتابیس
در آموزش بسیار ساده و کاربردی امروز به همراه یک نفره خواهید آموخت که چگونه میتوانید رمز ورود به مدیریت جوملا را از طریق دیتابیس phpMyAdmin ریست کرده و مجددا به ناحیه مدیریت جوملا دسترسی پیدا کنید. از شما دعوت میکنیم که در ادامه با ما همراه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا