آموزش های پلسکوبمستران

آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk

آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk
آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk
آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk

با آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk از دسته آموزش های کنترل پنل پلسک وبلاگ نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا به نحوه گرفتن Backup از دیتابیس در کنترل پنل پلسک بپردازیم.

پس از ساخت Database در کنترل پنل Plesk شما می توانید از دیتابیس خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید و می توانید در ادامه با آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk همراه نایس استار باشید.

آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk

برای شروع وارد کنترل پنل هاست پلسک خود شوید و به قسمت Websites & Domains رفته. در این صفحه گزینه Backup Manager را انتخاب کنید.

در صفحه مربوط به Backup Manager شما باید با انتخاب اولین تب که Server Repository می باشد بر روی گزینه More Action رفته تا گزینه های کشویی آن برای شما باز شود.

از میان گزینه های More Action بر روی گزینه Database Backup Resposity کلیک کنید به صفحه مربوط به این گزینه منتقل شوید.

از طریق قسمت Database Backup Files و گزینه Database شما می توانید دیتابیس مورد نظر خود که قصد تهیه بگ آپ از آن را دارید انتخاب کنید.

پس از تعیین دیتابیس از طریق بخش Tools گزینه Back Up را انتخاب کنید تا به صفحه Back Up the Database name منتقل شوید.

در این صفحه از طریق بخش Settings و کادر مربوط به Backup file name یک نام دلخواه برای فایل بک آپ وارد کنید و بر روی گزینه OK کلیک کنید.

پس از تهیه بک اپ یک صفحه جدید ظاهر می شود که در قسمت Download پیام Download the backup file Name نمایش داده می شود که می توانید با کلیک بر روی اسم فایل بک آپ آن را دانلود کنید.

همچنین در صفحه Database Backup Resposity شما می توانید در پایین صفحه بک آپ های گرفته شده از دیتابیس ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز آنها را دانلود کنید.


(1) بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk
بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk - مرکز آموزش - سرورپارس


(2) آموزش ایجاد بک آپ در پلسک - هاست نگار
آموزش ایجاد بک آپ در پلسک - هاست نگار


(3) آموزش نحوه بک آپ گیری در پلسک ایزی هاست
آموزش نحوه بک آپ گیری در پلسک ایزی هاست


(4) آموزش گرفتن بک آپ از دیتابیس و ریستور آن در Cpanel
شروع آموزش بک آپ گرفتن از دیتابیس سایت در phpMyAdmin. مرحله اول برای شروع ابتدا وارد کنترل پنل هاست سرور خود شوید و از بخش Databases گزینه phpMyAdmin را انتخاب کرده تا به قسمت مدیریتی دیتابیس های ساخته شده خود وارد شوید.


(5) آموزش بکاپ گیری در هاست پلسک Plesk پارس راد
Domain configuration از تنظیماتی که برای دامنه انجام داده اید بک آپ تهیه میکند که به صورت پیش فرض انتخاب شده است. Mail configuration and content از تنظیمات و ایمیل های دریافتی و ارسالی موجود در دیتابیس بک آپ تهیه میکند.


(6) آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk
خانه آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk آموزش بک آپ گیری از دیتابیس در Plesk. پلسک. نوشین عابدی دسامبر 27 2018. 0 83 . نحوه گرفتن بکاپ از دیتابیس و ریستور کردن آن . یکی از مواردی که همواره در مباحث کامپیوتری به ویژه موارد حساس و


(7) بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk - مرکز آموزش - سرورپارس
بکاپ گیری و بازگردانی دیتابیس در Plesk دسته بندی ها 73 Cpanel هاست لینوکس backup database بکاپ گیری از دیتابیس بازگردانی دیتابیس Import Export دیتابیس پلسک بک آپ دیتابیس بک آپ گیری دیتابیس ویندوزی ریستور دیتابیس ویندوز ریستور


(8) نحوه بک آپ گیری و بازگردانی دیتابیس در کنترل پنل Plesk
بک آپ گیری از دیتابیس جهت پشتیان گیری از دیتابیس ابتدا وارد کنترل پنل شده و گزینه Databases را انتخاب نمائید. در صفحه باز شده گزینه Export Dump را انتخاب نمائید.


(9) آموزش نحوه بک آپ گرفتن از دیتابیس Backup database دیجی
28.10.2017 یکی از راه های امنیتی که شما می توانید به وسیله آن از به وجود آمدن اختلال در سایت و به هدر رفتن زحماتتون بر روی آن سایت جلوگیری کنید تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ از دیتابیس یا پایگاه داده است.


(10) آموزش بازگرداندن بک آپ دیتابیس در پلسک
آموزش بازگرداندن بک آپ دیتابیس در پلسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا