آموزش های گواهینامه SSLوبمستران

آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel

آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel
آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel
آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel

با آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا در این مطلب که از دسته آموزش های سی پنل و گواهینامه SSL نایس استار می باشد به آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel بپردازیم.

در مطلب آموزش نصب و فعالسازی گواهی SSL در cPanel ما به طور کامل نحوه فعال کردن گواهینامه امنیتی SSL را در کنترل پنل سی پنل توضیح دادیم که در صورت نیاز می توانید از این آموزش استفاده کنید.

در صورتی که شما فقط نیاز به نحوه تولید کردن CSR در سی پنل دارید می توانید همراه نایس استار باشید با آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel.

توجه داشته باشید که شما پس از تولید CSR باید کد مربوطه را برای مرکز صدور گواهینامه SSL نایس استار ارسال کنید.

CSR چیست

CSR مخفف شده جمله Certificate Signing Request می باشد و در اصل معنی آن درخواست برای گواهینامه SSL است.

شما برای اینکه به مرکز صادر کننده گواهینامه SSL درخواست دهید تا برای دامنه مورد نظر شما یک گواهینامه SSL ایجاد کنند نیاز است که کد CSR که حاوی اطلاعات درخواست شما می باشد را برای آنها ارسال کنید.

پس از اینکه شما شما یک فایل CSR ایجاد کردید دو کد در اختیار شما قرار می گیرد که یکی از آنها Private Key است و باید آن را پیش خود محفوظ نگه دارید.

شما باید کدی که در قسمت Encoded Certificate Signing Request برای شما ایجاد شده است را برای مرکز صادر کننده گواهینامه SSL ارسال کنید تا نسبت به بررسی اطلاعات و ایجاد SSL برای شما اقدام کنند.

کدی که در قسمت Encoded Certificate Signing Request ایجاد می شود در حقیقت یک کلید عمومی است و شامل اطلاعاتی که شما هنگام درخواست CSR ثبت کرده اید می باشد.

نحوه تولید CSR در سی پنل

در صفحه اصلی سی پنل از بخش Security ، بر روی گزینه SSL/TSL کلیک کنید.

در صفحه SSL/TSL شما چهار گزینه مشاهده می کنید که بر روی گزینه دوم Certificate Signing Request یا CSR کلیک کنید تا به صفحه Generate a New Certificate Signing Request منتقل شوید.

در این صفحه شما باید اطلاعات مورد نیاز CSR برای ایحاد SSL را وارد کنید.

اولین کادر مربوط به Key است که همان کلیدی است که در قسمت Private Key ایحاد کردید.

در کادر دوم Domains باید آدرس سایت را وارد کنید و در صورتی که گواهینامه شما از نوع Wildcard است و سایت زیر دامنه دارد باید قبل از آدرس دامنه یک *. وارد کنید. به این صورت nicestar.net.*

همچنین به وارد کردن www به اول آدرس دامنه سایت دقت کنید. ( معمولا آدرس بدون WWW وارد می شود )

کادر های City ، State و Country که مربوط به لوکیشن شما می باشد باید اطلاعاتی به غیر از آدرس ها و لوکیشن ایران باشد.( به طور مثال می توانید کشور آمریکا و یکی از شهر های آن را وارد کنید.)

به دلیل تحریم ها از وارد کردن اطلاعاتی که دارای نام و نشانی از ایران هستند مثل ir و iran خودداری کنید مگر اینکه دامنه شما با پسوند IR باشد.

در کادر های Company و Company Division می توانید نام شرکت یا سایت و زمینه کاری را وارد کنید و در کادر Email نیز یک ایمیل وارد کنید.

نهایتا بر روی گزینه Generate کلیک کنید تا کد CSR شما تولید شود.

پس از دریافت کد CSR شما می توانید کدی که در قسمت Encoded Certificate Signing Request قرار دارد را برای مرکز صدور گواهینامه SSL نایس استار ارسال کنید تا مراحل ایجاد SSL برای شما دنبال شود.

امیدواریم آموزش تولید CSR در کنترل پنل cPanel مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.


(1) آموزش تولید CSR در Cpanel - هاست نگار
آموزش تولید CSR در Cpanel - هاست نگار


(2) آموزش تولید CSR در Cpanel آموزش سی
آموزش تولید CSR در Cpanel آموزش سی پنل هاستینو هاست ارزان


(3) آموزش تولید CSR در سی پنل - سئوراز
آموزش تولید CSR در سی پنل - سئوراز


(4) آموزش نصب گواهی SSL اس اس ال در Cpanel سی پنل - پارسپک
اموزش تولید کد CSR. در مقاله پیش رو قصد داریم نحوه نصب گواهینامه ssl اس اس ال در کنترل پنل محبوب سی پنل Cpanel را آموزش دهیم.پیش نیاز صدور گواهی ssl تولید کد CSR می باشد که این کد حاوی اطلاعاتی شامل نام دامنه مورد نظر جهت صدورSSL


(5) آموزش ساخت CSR در cPanel - مرکز آموزش
آموزش ساخت CSR در cPanel - مرکز آموزش - مرکز صدور انواع گواهینامه


(6) آموزش کار با cPanel - فرادرس
CPanel شامل سه بخش کاربر Client و نماینده ReSeller و مدیریت کل Root است. این کنترل پنل قدرتمند بر بستر سیستم عامل لینوکس راه اندازی می شود. هر کدام از این بخش ها شامل امکانات مختلفی هستند.


(7) آموزش تولید CSR در Cpanel - مرکز آموزش - ایران سرور
آموزش تولید CSR در Cpanel. نحوه تولید CSR در Cpanel چگونه است ابتدا وارد کنترل پنل هاست شوید.


(8) آموزش تولید CSR در Cpanel - هاست نگار
آموزش تولید CSR در Cpanel - learn در هنگام خرید گواهینامه SSL یکی از پارامتر هایی که شرکت صادر کننده گواهینامه SSL از شما درخواست می کند Certificate Signing Request یا به اختصار کد CSR هست در


(9) آموزش تولید csr در سی پنل
08.03.2019 هنگامی که بخواهید گواهینامه SSL بخرید از پارامتر هایی که شرکت صادر کننده گواهینامه SSL از شما میخواهد Certificate Signing Request یا به صورت مختصر CSR میباشد. در این گواهینامه بیشتر از دو کلید حرف زده می شود که یکی از آنها کلید خصوصی که


(10) چطور برای SSL سی پنل CSR بسازیم - پایگاه دانش میزبانفا
09.03.2020 تولید CSR در سی پنل یکی از اولین اقداماتی است که برای فعالسازی SSL در cPanel باید داشته باشید. چرا که شرکت ارائه دهنده خدمات SSL با توجه به کد CSR می توانند این گواهینامه را برای شما نصب و فعال نمایند. در این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا