آموزش های Gtmetrixوبمستران

حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix

حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix
حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix
حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix

با آموزش حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix از وبلاگ نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم تا در ادامه آموزش های سئو سایت با استفاده از GTmetrix به ارائه آموزش حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix بپردازیم.

در مطلب قبلی از آموزش های Gtmetrix نایس استار به آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix پرداختیم که می توانید از آن آموزش نیز استفاده کنید.

در سایت GTmetrix این خطا از دسته ارور های CSS/JS می باشد و اولویت بالایی نیز دارد و میزان دشواری مشخص شده برای حل این خطا نیز متوسط است و میانگین درصد آن نیز 94% می باشد.

در ادامه با آموزش حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix همراه نایس استار باشید.

حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix

در ابتدا بیایید که توضیح دهیم اصلا ارور Optimize the order of styles and scripts چیست؟

Optimize the order of styles and scripts چیست

به طور معمول تگ های استایل و مربوط به CSS که در قسمت Head فایل HTML سایت قرار می گیرند باید قبل از کد های اسکریپت سایت قرار گیرند زیرا باعث می شود تا صفحات سایت سریع تر بارگذاری شوند.

گوگل نیز پیشنهاد می کند که مطمئن شوید استایل های CSS سایت پیش از کد های جاوا اسکریپت قرار داشته باشند زیرا تچربه بهتر و سریع تری را برای کاربران ورودی به سایت به ارمغان می آورد.

به طور کل هنگامی که کاربر با مرورگر وارد یک صفحه وب می شود ، مرورگر باید HTML و تمام محتوای آن مثل کد های CSS و JS ، عکس ها ، لینک ها و … را از سرور درخواست کند.

حال به این دلیل که معمولا فایل ها و کد های جاوا اسکریپت دارای حجم بیشتری نسبت به فایل های CSS هستند باید باگذاری آنها را ( جاوا اسکریپت ) به تاخیر انداخت تا ابتدا استایل های سایت که تشکیل دهنده ظاهر کلی سایت هستند لود شوند و بعد از آن اسکریپت های سایت باگذاری شوند.

به این شکل مدت زمانی که کاربر منتظر لود شدن سایت می شود کاهش می یابد و تاثیر مستقیمی بر روی سرعت سایت می گذارد و مانع از دست رفتن کاربران ورودی به سایت ما می شود.

حل ارور Optimize the order of styles and scripts

برای حل این خطا پیشنهاد شده که اسکریپت های خارجی ( external scripts ) را پس از استایل ها خارجی ( external stylesheets ) قرار دهید. ( در تگ

در صورتی که کد های اسکریپت وابسته به فایل های CSS نیستند می توانید فایل های CSS را ابتدا بیاورید زیرا مرورگر استایل ها و اسکریپت ها را به ترتیب قرار گیری اجرا می کند.

مورد دیگر این است که اگر می توانید ، پیشنهاد می شود اسکریپت های داخلی یا خطی Inline JS را پس از سایر موارد و منابع قرار دهید ( قبل از تگه بسته یا ) زیرا این کار باعث می شود که اسکریپت ها خللی در دریافت لود شدن سایر منابع نداشته باشند.

title

این نمونه می تواند الگوی خوبی باشد تا متوجه نحوه و ترتیب قرار گیری استایل ها و اسکریپت ها در تگ head فایل HTML شوید.

تاخیر در بارگذاری اسکریپت های سایت در اکثر مواقع مشکلی در لود شدن یک صفحه و سایت ندارد اما تاخیر در بارگذاری استایل های سایت که بقش مهمی در ساختار یک صفحه وب دارند می تواند باعث ریزش کاربران سایت شود.

امیدواریم آموزش حل ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.


(1) رفع خطای Optimize the order of styles
رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix


(2) رفع خطای Optimize the order of styles
رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در جی تی متریکس


(3) order of styles and scripts در GTmetrix
آموزش رفع ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix


(4) رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در جی تی
28.07.2017 نحوه رفع ارور Optimize the order of styles and scripts و آموزش کامل GTmetrix و حل این مشکل در وردپرس و جوملا -آموزش رفع خطاهای جی تی متریکس


(5) رفع خطای Optimize the order of styles and scripts پیشرو آساک
در این جلسه قصد داریم درباره مشکل Optimize the order of styles and scripts و حل آن در جی تی متریکس صحبت کنیم و بررسی کنیم که چطور این خطا در جهت افزایش سرعت سایت به ما کمک میکنه پس با ما همراه باشید.


(6) رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در gtmetrix
رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در gtmetrix. در این مقاله قصد داریم درباره مشکل Optimize the order of styles and scripts و حل آن در جی تی متریکس صحبت کنیم و بررسی کنیم که چطور این خطا در جهت افزایش سرعت سایت به ما کمک میکند.


(7) آموزش رفع خطاهای سایت در GTmetrix - جی
آموزش رفع خطاهای سایت در GTmetrix - جی تی متریکس - وبلاگ برتینا


(8) رفع خطای Optimize the order of styles and scripts در سایت
در این مقاله خطای Optimize the order of styles and scripts در سایت Gtmetrix که در ارتباط با PageSpeed گوگل نیز است بحث میکنیم.


(9) order of styles and scripts در GTmetrix
آموزش رفع ارور Optimize the order of styles and scripts در GTmetrix


(10) آموزش بهینه سازی سایت مطابق GTmetrix
آموزش بهینه سازی سایت مطابق GTmetrix بلاگ رسانگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا