آموزش های Gtmetrixوبمستران

آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix

آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix
آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix
آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix

با آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix از وبلاگ نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های سئو سایت با GTmetrix به آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix بپردازیم.

در مطلب قبلی از دسته آموزش GTmetrix نایس استار به حل ارور Enable Keep Alive در GTmetrix پرداختیم که در صورت نیاز می توانید از طریق لینک قرار گرفته به این آموزش نیز دسترسی داشته باشید.

در سایت GTmetrix نوع این خطا از دسته خاطا های CSS می باشد و دارای اولویت بالایی می باشد. همچنین میزان دشواری برای حل این ارور آسان می باشد و نمره میانگین آن نیز 95% می باشد.

لازم به ذکر است که یک ارور شبیه به Inline small CSS به نام Inline small JS وجود دارد که برای حل این ارور نیز می توانید از این آموزش استفاده کنید.

آموزش حل ارور Inline small CSS در GTmetrix

Inline small CSS چیست

Inline CSS یک روش استایل دهی و استفاده از کد های CSS در فایل HTML می باشد و معمولا در تگ head از این روش استفاده می شود.

اما ارور Inline small CSS که در سایت GTmetrix نمایش داده می شود در حقیقت این موضوع را بیان می کند که اگر سایت شما دارای یک یا چند فایل External CSS خارجی با حجم بسیار کم است ( Inlining small external CSS ) بهتر است که این فایل ها و کد های CSS را با هم ترکیب کنید و فایل HTML از آن ها استفاده کنید.

External CSS نیز مانند Inline CSS یک روش استایل دهی و فراخوانی کد های CSS می باشد که Inline CSS از کد های CSS به طور مستقیم در HTML استفاده می کرد ولی External CSS به این صورت است که کد های CSS را در یک فایل خارج از فایل HTML نوشته می شوند و سپس این فایل CSS خارجی در HTML فراخوانی می شود.

استفاده کمتر از فایل های External CSS و یا یکی کردن فایل های External CSS بر روی سئو سایت و همچنین سرعت سایت شما تاثیرگذار است باعث بهینه شدن سایت می شود.

استفاده از CSS درون خطی یا همان Inline CSS موجب می شود که تعداد درخواست ها و فایل هایی که مرورگر برای نمایش یک صفحه وب ارسال و دانلود کند کاهش یابد در صورت استفاده از External CSS ابتدا فایل HTML را لود می کند و سپس به سراغ فایل External CSS می رود.

حل ارور Inline small CSS در GTmetrix

همانطور که توضیح دادیم بهتر است برای استایل دهی CSS از روش Inline CSS در تگ head فایل HTML استفاده شود و اگر یک یا چند فایل با حجم کم از External CSS دارید می توانید آنها را ترکیب و از روش Inline CSS استفاده کنید.

مثل استفاده از کد های CSS در بین تگ های شروع که در قسمت head فایل HTML قرار می گیرند.

مثل استفاده از کد های JS در بین تگ های شروع اشتراک گذاری فیسبوک توییتر لینکداین پینتریست Reddit واتس آپ تلگرام اشتراک گذاری با ایمیل

آموزش فعالسازی SpamAssassin در سی پنل

آموزش اتصال دایرکت ادمین به whmcs

نوشته های مشابه

حل ارور Add Expires headers در GTmetrix

1397-09-26

حل خطا Reduce the number of DOM element در GTmetrix

1397-09-25

حل ارور Serve scaled images در GTmetrix

1397-09-05

حل ارور Remove query strings from static resources در GTmetrix

1397-08-24

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ


(1) آموزش رفع خطای Inline small CSS و نحوه
آموزش رفع خطای Inline small CSS و نحوه رفع ارور Inline small


(2) رفع خطای Inline small CSS and
رفع خطای Inline small CSS and JavaScript در GTmetrix


(3) آموزش رفع خطای Inline small CSS and
آموزش رفع خطای Inline small CSS and JavaScript وبلاگ ایرانی طرح


(4) روش های رفع خطاهای GTmetrix آرتا
روش های رفع خطاهای GTmetrix آرتا رسانه زنجان


(5) آموزش نحوه رفع خطای Inline small CSS
آموزش نحوه رفع خطای Inline small CSS and JavaScript آکادمی


(6) آموزش کامل gtmetrix آموزش جی تی متریکس و نحوه رفع خطاهای
19.10.2018 Inline small CSS و Inline small JavaScript به صورت پیش فرض مرورگرها در هر سایتی لود فایلهای CSS و JS که از منابع خارجی لود میشه رو تا زمانی که صفحه به صورت کامل از سمت خود سرور لود نشده در


(7) رفع خطای Inline small CSS and JavaScript در GTmetrix
22.09.2018 امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از این آموزش تونسته باشید خطای Inline small CSS and JavaScript رو در GTmetrix برطرف کرده باشید. در صورتی که سوال یا مشکلی درباره این


(8) رفع خطای Inline small CSS and JavaScript افزایش سرعت
در این پست قصد داریم درباره مشکلات Inline small CSSو Inline small JavaScript در GTmetrix صحبت کنیم و بررسی کنیم که Inline small ها چطورند و چه زمانی مفید هستند و برای افزایش سرعت سایت تاثیر خوبی دارند و چه زمانی باعث کندی سایت میشوند.


(9) فیلم آموزشی خطای Put CSS in the document head در GTmetrix
مثلا در تگ body استایلتون رو بذارید. برای حل مشکل هم مشخصه دیگه آن فایل رو در داخل تگ Head قرار بدین تا مشکل Put CSS in the document head در GTmetrix سبز خوشرنگ زمردین بشه در تمام صفحات شما این تگ Head وجود داره


(10) آموزش نحوه رفع خطای Inline small CSS and JavaScript
امیدواریم این آموزش از آکادمی اولین دیتا هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از این آموزش توانسته باشید خطای Inline small CSS and JavaScript رو در GTmetrix برطرف کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا