آموزش های سی پنلوبمستران

بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup

بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup
بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup
بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup

با آموزش بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های کنترل پنل سی پنل به مطلب بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup بپردازیم.

جت بک آپ ( Jetbackup ) پلاگیی مخصوص سرویس هایی با کنترل پنل Cpanel می باشد که به کاربر این اجازه را می دهد تا به صورت خودکار از اطلاعات هاست بک آپ تهیه کند.

Jetbackup جایگزین مطمئن اسکریپت ها و پلاگین های دیگر در زمینه بک آپ گیری است و امکانات گسترده ای را در زمینه بک آپ گیری و رستور کردن بک آپ در اختیار کاربران قرار می دهد.

لازم به ذکر است که سرویس های سی پنل نایس استار مثل هاست لینوکس ویژه برای اطمینان خاطر کاربران از پلاگین Jetbackup بهره می برند.

با استفاده از Jetbackup شما می توانید از قسمت های مختلف هاست مانند Dtabase ، Emails و … نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در مطلب بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup از نایس استار ما قصد داریم تا نحوه کار با Jetbackup را بیان کنیم.

بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup

پس از ورود به کنترل پنل سی پنل سرویس خود در میان قسمت های مختلف باید به قسمت Jetbackup بروید.

در قسمت مربوط به Jetbackup گزینه های مختلف برای بک آپ گیری مثل File Backups ، Email Backups ، Database Backups ، Corn Job Backups ، SSL Cert Backups و DNS Zone Backups وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها از بخش های مربوطه بک آپ تهیه کنید.

به طور مثال قسمت File Backups برای بک آپ گیری از یک پوشه و فایل مورد نیاز در هاست است یا گزینه Database Backups مربوط به بک آپ گیری از دیتابیس می باشد.

در صورتی که نیاز به تهیه یک بک آپ کامل از هاست و اطلاعات خود دارید باید از گزینه Full Account Backups استفاده کنید.

پس از زدن این کزینه به صفحه مربوط به Full Account Backups منتقل می شوید که یک جدول از بک آپ های گرفته شده به شما نمایش داده می شود.

در بخش Creation Time زمان بک آپ گرفته شما نمایش داده می شود و در قسمت Actions شما می توانید یا بک آپ را با استفاده از گزینه Restore ، رستور کنید و یا اینکه با استفاده از گزینه Generate Download آن را دانلود کنید.

مدت زمانی که فرآیند های بالا طور می کشد بستگی به حجم فایل بک آپ دارد که در حین کار پیام Restore یا Download in Progress نمایش داده می شود و پس از تکمیل شدن فرآیند رستور یا دانلود بک آپ سیستم یک پیام به همین منظور به شما نمایش می دهد.

معمولا پس از دانلود بک آپ سیستم پیشنهاد حذف بک آپ را می دهد که شما می توانید تصمیم بگیرید که بک آپ را حذف کنید یا نه.

برای بک آپ گیری سایر بخش ها نیز می توانید مانند همین موارد بیان شده اقدام کنید.


(1) بکاپ گیری در سی پنل از طریق JetBackup
بکاپ گیری در سی پنل از طریق JetBackup - مرکز آموزش - مارال هاست


(2) پشتیبان گیری در سی پنل با JetBackup
پشتیبان گیری در سی پنل با JetBackup


(3) بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup
بک آپ گیری در سی پنل با Jetbackup سایت نور


(4) بکاپ گیری در سی پنل از طریق JETBACKUP
JetBackup یک ابزار بک آپ گیری پیشرفته برای کنترل پنل سی پنل است. JetBackup امکاناتی که جای آن ها در تنظیمات بک آپ پیشفرض سی پنل خالیست را به شما ارایه می دهد.در این نرم افزار قابلیت هایی قرار داده شده است که به شما این امکان را می


(5) آموزش گرفتن فول بک آپ در سی پنل - Backup Cpanel فول کده
بک آپ در سی پنل Cpanel تهیه نسخه پشتیبان کامل از سایت در کنترل پنل سی پنل. در این مقاله ما آموزش ایجاد فول بک آپ سی پنل را مرحله به مرحله به شما توضیح می دهیم بسک آپ گیری یکی از رمز های موفقیت هر وب سایت می باشد در اینترنت


(6) نحوه بک آپ گیری از ایمیل ها از طریق JetBackup وبلاگ
در اینجا مراحل زیر را برای دانلود بک آپ از حساب های ایمیل دنبال کنید. مرحله 1 با نام کاربری و رمز ورود به cPanel وارد شوید. مرحله 2 بر روی E-mail backups در بخش Jetbackup کلیک کنید.


(7) آموزش بک آپ گیری از CPanel با چند کلیک ساده و بسیار راحت
نکتهای که در مورد بکآپ گیری از اطلاعات سایت موردتوجه قرار میگیرد این است که بدون پرداخت هیچگونه هزینه قادرید از اطلاعات سایت خود نسخه پشتیبانی تهیه کنید. روند تهیه بکآپ بسیار ساده است و شما با صرف زمان بسیار کوتاهی میتوانید از دردسرهای زیادی جلوگیری کنید.


(8) نحوه تهیه فول بک آپ از تمام اطلاعات هاست سی پنل فیلم آموزشی
22.01.2017 در این آموزش به نحوه تهیه فول بک آپ از تمام اطلاعات هاست سی پنل پرداختیم که قادربه تهیه بکاپ از تمام اطلاعات هاست سی پنل و نسخه بکاپ دیتابیس خواهید بود.


(9) ریستور بکاپ در سیپنل با jetbackup - IRPOWER
ریستور بکاپ در سیپنل با jetbackup - IRPOWER


(10) آموزش گرفتن فول بک آپ از هاست سی پنل - Cpanel
در این مطلب سایت ترفندها قصد داریم نحوه گرفتن فول بک آپ را در هاست سی پنل - cpanel که یک کنترل پنل مخصوص سرور های لینوکس می باشد را آموزش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا