آموزش های WHMوبمستران

آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM

آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM
آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM
آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM

با آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم این مطلب که از دسته آموزش های WHM نایس استار می باشد را خدمت شما کاربران ارائه کنیم.

PHP ورژن های مختلفی دارد که هر کدام از این نسخه ها ویژگی های خاص خود را دارند و در مواردی نیز تکمیل کننده ورژن های منتشر شده قبلی هستند.

در آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM ما ابتدا قصد داریم به طور مختصر توضیح دهیم که چگونه نسخه PHP هاست سی پنل خود را تغییر دهید.

سپس در صورتی که ورژن PHP مورد نظر شما در میان گزینه ها وجود نداشت ، به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید با استفاده از نرم افزار Easy apache ورژن های جدید را بر روی هاست خود از طریق WHM نصب کنید.

در ادامه با آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM همراه نایس استار باشید.

آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM

آموزش تغییر ورژن PHP هاست در Cpanel

برای تغییر نسخه PHP سرویس خود در کنترل پنل Cpanel می توانید وارد کنترل پنل شوید بخش SOFTWARE را پیدا کنید.

در بخش SOFTWARE گزینه Multi PHP Manager یا Select PHP Version را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه مربوطه منتقل شوید.

در صفحه مربوط به Multi PHP Manager یا Select PHP Version باید از طریق گزینه PHP Version ورژن PHP مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش نصب ورژن جدید PHP در WHM

در صورتی که نسخه PHP مورد نظر شما در میان گزینه های انتخابی نبود شما می توانید به راحتی با استفاده از Easy apache ورژن مورد نظر خود را نصب کنید.

ابتدا نیاز است که در WHM شما از طریق قسمت Software گزینه Easy apache را انتخاب کنید و یا از طریق قسمت سرچ آن را جست و جو کنید.

پس از ورود به صفحه مربوط به Easy apache باید از طریق کادر Currently Installed Packages گزینه customize را انتخاب کنید.

با کلیک بر روی گزینه customize یک منو با گزینه های مختلف برای شما نمایش داده می شود که شما باید گزینه PHP version را انتخاب کنید.

پس از باز شدن منو PHP version ، شما می توانید نسخه های PHP که تمایل به نصب آنها دارید را انتخاب کنید و گزینه Next را انتخاب کنید و دوباره در صفحه بعدی نیز ورژن های مورد نظر را انتخاب و دوباره Next بزنید و در آخر گزینه provision را بزنید.

با زدن گزینه provision فرآیند نصب ورژن های انتخابی آغاز می شود که پس از تکمیل فرآیند نصب ، ورژن های نصب شده به قسمت Multi PHP Manager یا Select PHP Version افزوده می شوند.

امیدواریم آموزش تغییر و نصب ورژن های PHP در WHM مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.


(1) آموزش تغییر ورژن PHP در - مرکز آموزش
آموزش تغییر ورژن PHP در - مرکز آموزش - هاستینو Hostino.Asia


(2) Easy apache برای نصب ورژن
وب داده استفاده از Easy apache برای نصب ورژن های جدید PHP در WHM


(3) آموزش تغییر ورژن PHP در بخش
آموزش تغییر ورژن PHP در بخش ntPHPSelector سی پنل - هاست نگار


(4) آموزش تغییر ورژن php در سی پنل - پایگاه
آموزش تغییر ورژن php در سی پنل - پایگاه دانش میزبانفا


(5) وب داده تغییر ورژن php هاست در Cpanel
وب داده تغییر ورژن php هاست در Cpanel


(6) تغییر نسخه PHP هاست برای افزایش سرعت سایت
در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد چطور تغییر نسخه php در سی پنل و دایرکت ادمین را انجام دهید. خیلی از هاستینگها نسخههای بالاتر php را نصب میکنند اما


(7) آموزش کامل نصب PHP بر روی Windows
نصب PHP روی Apache2 به صورت Module فایل php.ini-recommended را باز کرده extension_dir را جستجو کنید و مقدار جلوی آن را به cphpext تغییر بدهید و سپس نام فایل را به php.ini تغییر داده و به شاخه نصب Apache منتقل کنید .


(8) نحوه بهروزرسانی PHP و Apache در WHM - مرکز آموزش زاگریو
812بهروزرسانی PHP و Apache در سرورهایی که مجهز به نرمافزار WHMcPanel هستند بسیار ساده است. ابتدا وارد WHM شوید. سپس بر روی گزینه Easy Apache Apache Updateکلیک کنید. []


(9) WHM موضوعات - سرورستاپ
WHM موضوعات - سرورستاپ


(10) آموزش تغییر ورژن php در سی پنل - پایگاه دانش میزبانفا
27.08.2019 آموزش تغییر ورژن php در سی پنل Change PHP version. محدثه اسماعیلی 27 آگوست 2019. 2 2834 خواندن این مطلب در 2 دقیقه. ناسازگاری نسخه PHP هاست با قالب یا افزونه های نصب شده روی سایت ممکنه مشکلات متعددی رو به وجود بیاره که از شایع ترین این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا