آموزش های Gtmetrixوبمستران

حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix

حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix
حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix
حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix

با آموزش حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم و قصد داریم در ادامه آموزش های Gtmetrix نایس استار به ارور Avoid CSS @import بپردازیم.

در سایت GTmetrix نوع این خطا از دسته خاطا های CSS می باشد و دارای اولویت بندی متوسط است. همچنین میزان دشواری برای حل این ارور آسان می باشد و نمره میانگین آن نیز 97% می باشد.

استفاده از روش @import ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی شود و مدت زمان لود سایت و صفحات سایت شما را افزایش دهد و کاهش سرعت لود شدن سایت را در پی داشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که از این روش استفاده نشود.

@import روشی است که یک فایل CSS را در یک فایل CSS دیگر صدا می زند باعث می شود که به جای بارگیری فایل های CSS به صورت همزمان و با هم ، هر فایل پس از فایل دیگر لود شود و بر روی سرعت سایت تاثیر منفی بگذارد.

به طور مثال اگر شما شما فایل second.css را داخل فایل first.css به وسیله @import قرار داده باشید ، ابتدا باید تمام فایل first.css دانلود شود و سپس فایل second.css دانلود شود در صورتی که ممکن است به هیچکدام از اطلاعات فایل first.css به جز second.css احتیاجی نداشته باشیم.

در ادامه با آموزش حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix از نایس استار همراه ما باشید.

حل ارور Avoid CSS import در GTmetrix

شما می توانید فایل های CSS و HTML سایت خود را بررسی کنید و هر جایی که با استفاده از @ import یک فایل CSS درون یک فایل CSS دیگر صدا زده شده را پیدا کنید ( معمولا در بالای فایل قرار دارند ) تا بیش از باعث تاثیر منفی بر روی سئو سایت شما نداشته باشد.

به جای استفاده از روش @import شما می توانید فایل CSS خود در داخل فایل CSS اصلی Copy و Paste کنید یا اینکه از تگ به جای CSSimport استفاده کنید.

شما با استفاده از تگ می توانید کاری کنید که مرورگر ها به صورت موازی ، همزمان و سریع تر استایل ها را بارگذاری کنند مانند مثال زیر:

 

و توجه داشته باشید که جای stylesheet و first.css و second.css نام فایل های CSS خود را جایگزین کنید.

تمام فایل های CSS خود را بررسی کنید که می توانید از GTmetrix برای این منظور کمک بگیرید و سایت GTmetrix در قسمت Avoid CSS @import آنها را برای شما مشخص می کند

بسیاری از سایت هاچندین فایل CSS دارند (شما باید سعی کنید این فایلهای CSS را ترکیب کنید). اگر بیش از یک فایل CSS داشته باشید، هر فایل را وارد کنید.

اگر یک فایل CSS از طریق روش import یک فایل CSS دیگر را صدا کند، بر روی سرعت صفحه و سایت تاثیر منفی دارد و باعث می شود مرورگر مراحل اضافه ای را برای نمایش یک صفحه طی کند.

بهتر است که به هیچ عنوان از روش import استفاده نشود.


(1) نحوه رفع خطای Avoid CSS @import در جی
نحوه رفع خطای Avoid CSS @import در جی تی متریکس


(2) رفع ارور Avoid landing page redirects و
رفع ارور Avoid landing page redirects و خطای Minimize Redirects در


(3) رفع خطای Avoid CSS @import در gtmetrix
رفع خطای Avoid CSS @import در gtmetrix - سئو - انجمن سون هاست


(4) آموزش نحوه رفع خطای Avoid CSS @import در GTmetrix آکادمی
آکادمی اولین دیتا در این آموزش به نحوه برطرف کردن خطای Avoid CSS @import در جی تی متریکس می پردازد که با استفاده از این آموزش می توانید فایلهایی که قرار است با فراخوانی کردن در صفحات استفاده کنید را فراخوانی کنید.


(5) آموزش رفع خطای Avoid CSS @import در جی تی متریکس - به
08.04.2017 ارور Avoid CSS @import در جی تی متریکس مربوط به کدنویسی سایت است یکی از ارورهایی هست که کمتر در یک سایتی رخ میدهد چرا که یک روش قدیمی و منسوخ شده برای لود کردن یک سری کدها مربوط به ظاهر سایت است.. سلام دوستان عزیز.


(6) خطای Avoid CSS expressions در gtmetrix وردپرس نگار وی
در مطالب قبلی به طور کامل با GTMetrix آشنا شدیم. در زمان تست سرعت سایت ممکن است شما با خطای Avoid CSS expressions مواجه شوید که در این مطلب ما می خواهیم به نحوه برطرف کردن این ارور بپردازیم.


(7) نحوه رفع خطای Avoid CSS @import در جی تی متریکس
28.09.2018 آموزش رفع خطای Avoid CSS @import در GTmetrix اگر مجموعههای آموزش GTmetrix رو در میزبانفا دنبال کرده باشید در آموزش رفع خطای Enable Keep Alive دیدیم که برای اینکه سایت با سرعت بیشتری لود بشه بهتره کاری کنیم که فایلهایی با


(8) آموزش رفع خطای Avoid CSS expressions در gtmetrix
15.10.2018 در این آموزش از پایگاه دانش میزبانفا قصد دارم به نحوه برطرف کردن ارور Avoid CSS expressions در GTmetrix بپردازم که با استفاده از این آموزش میتونید این خطا رو در صورتی که موقع تست سایت با جی تی متریکس داشتید برطرف کنید.


(9) آموزش رفع خطای Avoid CSS @import در سایت gtmetrix - افزایش
امروز در بخش رفع خطاهای pagespeed به آموزش حل مشکل و رفع خطای Avoid CSS @import خواهیم پرداخت. در مقاله قبل نیز به آموزش رفع خطای Avoid bad requests در سایت GTmetrix پرداختیم.


(10) خطای Avoid CSS @import در GTmetrix
آموزش رفع خطای Avoid CSS @import در GTmetrix

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سه =

دکمه بازگشت به بالا