آموزش های Gtmetrixوبمستران

خطا Minify HTML در Gtmetrix

خطا Minify HTML در Gtmetrix
خطا Minify HTML در Gtmetrix
خطا Minify HTML در Gtmetrix

با مطلب خطا Minify HTML در Gtmetrix از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم که از دسته آموزش های سئو نایس استار می باشد و قصد داریم تا در این مطلب به شما آموزش دهیم که چگونه خطا Minify HTML در Gtmetrix را از بین ببرید.

در آموزش های قبلی از وبلاگ نایس استار ما به ارائه مطلب رفع خطا Minify CSS در Gtmetrix پرداختیم که می توانید از طریق لینک قرار گرفته نیز به آن آموزش دسترسی داشته باشید.

سایت Gtmetrix یکی از سایت های پرطرفدار برای بررسی سایت های اینترنتی می باشد که در این زمینه اطلاعات مفید و گسترده ای در اختیار کاربران قرار می دهد.

در Gtmetrix نقاط قوت و ضعف سایت موردنظر به شما نمایش داده می شود و راه ها و توضیحات مورد نیاز برای رفع نقاط ضعف و خطا های سایت به شما نمایش داده می شود.

یکی از خطاهایی که ممکن است نمایش داده شود خطا Minify HTML در Gtmetrix می باشد که مربوط می شود به قسمت کدنویسی قالب سایت شما.

در صورتی که میان کدهای سایت فاصله وجود داشته باشد این خطا بروز می دهد که برای رفع آن باید اقدام Minify کد ها کنید.

با Minify کد ها به نوعی شما کد ها را فشرده سازی می کنید و باعث کاهش حجم کد های HTML که در قالب سایت استفاده شدع می شوید و فضای ها و اطلاعات اضافی بین کد ها را از بین می برید که می تواند باعث کاهش زمان لود شدن سایت و افزایش سرعت شود که تمام این موارد می تواند بر روی سئو سایت شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

معمولا کد نویسان و طراحان سایت برای راحتی در اعمال تغییرات و زیبایی اقدام به ایجاد فاصله و توضیخات بین کد ها می کنند.

در ادامه با نایس استار همراه باشید تا خطا Minify HTML در Gtmetrix را رفع کنیم.

خطا Minify HTML در Gtmetrix

در صورتی که سایت شما بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد شده شما می توانید از افزونه های وردپرسی که برای Minify کردن وجود دارند مانند افزونه های Autoptimize و یا WP Super Minify استفاده کنید.

راه دیگری که می توانید از طریق آن اقدام به Minify کد های HTML کنید استفاده از سایت های فشرده ساز آنلاین مانند minifycode می باشد که با کپی کردن کد های HTML و Minify کردن کد ها ، فشرده سازی شده کد ها را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با کد های غیر فشرده جایگزین کنید.

دیگر راهی که می توان با استفاده از آن اقدام به فشرده سازی کد ها کرد استفاده از ویژگی های CDN هایی مثل Cloudflare می باشد که در این سربرگ Speed این امکان برای فشرده سازی کد های JS ، CSS و HTML قرار دارد.


(1) رفع خطا Minify HTML در Gtmetrix سیستم
رفع خطا Minify HTML در Gtmetrix سیستم وردپرس - نت آرام


(2) رفع خطای Minify HTML در gtmetrix و
رفع خطای Minify HTML در gtmetrix و افزایش سرعت سایت


(3) رفع خطای Minify HTML در gtmetrix - کمتر
رفع خطای Minify HTML در gtmetrix - کمتر از 5 دقیقه حل ارور


(4) رفع خطای Minify CSS در GTmetrix و
رفع خطای Minify CSS در GTmetrix و افزایش سرعت وردپرس


(5) رفع خطا Minify HTML در Gtmetrix سیستم وردپرس - نت آرام
در این مقاله قصد داریم در مورد رفع خطا Minify HTML به شما کاربران عزیز توضیح بدهیم اگر شما توسط سایت Gtmetrix در حال بهینه سازی سرعت وب سایت خود هستید احتمالا با خطا Minify HTML مواجه شده اید در ادامه این آموزش به شما توضیح خواهیم


(6) آموزش رفع خطای Minify CSS در Gtmetrix
آموزش رفع خطای Minify CSS در Gtmetrix وردپرس - سرور ایران


(7) رفع خطای Minify JavaScript در gtmetrix بام لرن
در این مقاله قصد داریم درباره مشکل Minify JavaScript و حل آن در GTmetrix صحبت کنیم. خلاصهی از خطا Minify JavaScript. نام Minify JavaScript نوع مربوط به JavaScript اولویت بالا میزان سختی ساده میانگین امتیاز 87. خطای Minify


(8) رفع خطای Minify JavaScript and CSS در YSlow سایت GTmetrix
با مقاله آموزشی رفع خطای Minify JavaScript and CSS در YSlow سایت GTmetrix با شما همراه هستیم. در این مقاله با این خطا آشنا خواهیم شد همچنین روش رفع این خطا را خواهیم آموخت. خلاصهای از خطا Minify JavaScript and CSS


(9) رفع خطای Minify HTML ارور Minify HTML افزایش سرعت سایت
در این جلسه قصد داریم درباره رفع خطای Minify HTML و حل آن در GTmetrix صحبت کنیم. البته رفع خطای Minify HTML تاثیر ناچیزی در سرعت سایت خواهد داشت برخلاف دو خطای Minify CSS و Minify JavaScript که تاثیر بالایی در افزایش سرعت سایت دارند برهرحال خواندن


(10) آموزش رفع خطای Minify HTML در Gtmetrix
آموزش رفع خطای Minify HTML در Gtmetrix - سرور ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =

دکمه بازگشت به بالا