آموزش های عمومیوبمستران

آشنایی با دامنه me

آشنایی با دامنه me
آشنایی با دامنه me
آشنایی با دامنه me

با مطلب آشنایی با دامنه me از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم که این آموزش (آشنایی با دامنه me) از دسته آموزش های عمومی نایس استار می باشد.

امروزه ثبت دامنه هایی که پسوند های پرکابرد دارند بسیار سخت شده و امکان انتخاب یک دامنه با نام پرمفهوم و زیبا با پسوند های رایج کاری بسیار سخت است که جز خلاق بودن در انتخاب دامنه تقریبا غیر ممکن است.

شما یا باید سعی کنید که از دامنه های خلاقانه با پسوند های پرکاربرد استفاده کنید یا اینکه به سمت استفاده از پسوند های جدیدتر بروید که بتوانید دامنه های مناسب تری ثبت کنید.

در مطلب آشنایی با دامنه me ما قصد داریم تا بیشتر با این دامنه آشنا شویم پس در ادامه همراه نایس استار باشید.

آشنایی با دامنه me

دامنه me. در سال 2006 پس از اعلام استقلال کشور مونته نگرو از فدراسیون صربستان و مونته‌ نگرو توسط ICANN به عنوان دامنه اختصاصی این کشور ثبت شد و تا سال 2008 نیز تنها شهروندان مونته نگرویی توانایی ثبت این دامنه را داشتند.

اما هوشیاری دولت این کشور مبنی بر اینکه این پسوند یک پسوند با مفهوم است ( me به معنای من در زبان انگلیسی ) باعث شد تا ثبت دامنه سطح بالای me. در سال 2008 برای عموم مردم آزاد شود و پس از آن این دامنه به سرعت چشمگیری به فروش رسید به طوری که 4 سال پس از امکان ثبت عمومی این دامنه ، 660 هزار دامنه me. در جهان ثبت شد.

این دامنه با توجه به با معنا بودن و همچنین کوتاه و کاربردی بودن آن بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و جز جذاب ترین دامنه های موجود در فضای اینترنت به حساب می آید.

مقررات ثبت دامنه .me مانند قوانین ثبت دامنه .com می باشد و همچنین امکان ثبت دامنه های سطح سوم .me برای عموم آزاد نیست و فقط شرکت ها و مردم مونته نگرویی توانایی ثبت دامنه های سطح سوم مثل net.me یا id.me را دارند و همینطور رجیستر دامنه .me پیش از عمومی شدن آن یک سری از دامنه ها با نام های کابردی و پرکاربرد را ثبت و با قیمت بالا در اختیار مخاطبان قرار داد.

دامنه .me بیشتر برای وبلاگ ها ، سایت های شخصی ، روزمه افراد ، شبکه های اجتماعی و … کاربرد دارد و بسیاری از شرکت ها و موسسات در سرارسر جهان به منظور داشتن یک دامنه کوتاه و راحت از پسوند .me استفاده می کنند.


(1) معرفی دامنه me قوانین ثبت و خرید
معرفی دامنه me قوانین ثبت و خرید دامنه - پارسپک


(2) ثبت دامنه ME. مونتهنگرو آشنایی با
ثبت دامنه ME. مونتهنگرو آشنایی با دامنه مزایای ثبت شرایط


(3) با انواع پسوند دامنه آشنا شوید و
با انواع پسوند دامنه آشنا شوید و کاربردهای آنها را بشناسید


(4) Abdol Hossein Mokhtabad Neshandi Atasham Bar Jan - YouTube
24.05.2013 نه یار و همدمی نه آشنایی تو دریایی و من آوای رودم خروش توست در ساز وجودم کنون افتاده در گرداب عشقم کجا باشد غم


(5) ثبت دامنه me. مجله هاست ایران
دامنه me. پسوند ملی کشور مونتهنگرو است که به دلیل مشابهت با واژه Me به معنای من مورد استقبال افراد حقیقی جهت راهاندازی وبسایت شخصی و رزومه آنلاین قرارگرفته است.


(6) ثبت دامنه کشوری ME. مونتهنگرو و ویژگی های آن - هاست 97
آشنایی با دامنه ME. دامنهی ME. در اصل دامنهی سطح بالای کشوری ccTLD مونتهنگرو است که در منطقهی بالکان در جنوبشرقی قارهی اروپا قرار دارد. مونتهنگرو تا سال 2006 با صربستان یک کشور را تشکیل میدادند اما پس از جدا شدن


(7) آشنایی با دامنه ME. Archives - وب داده
ثبت دامنه کشوری me. مونتهنگرو و ویژگی های آن آشنایی با دامنه me. دامنهی me. در اصل دامنهی سطح بالای کشوری cctld مونته نگرو است که در منطقهی بالکان در جنوبشرقی قارهی اروپا قرار دارد.


(8) جدیدترین پسوندهای دامنه که از آنها چیزی
جدیدترین پسوندهای دامنه که از آنها چیزی نمی دانید - بلاگ ایران هاست


(9) ثبت دامنه ME. مونتهنگرو آشنایی با دامنه مزایای ثبت
آشنایی با دامنه me. دامنهی me. در اصل دامنهی سطح بالای کشوری cctld مونتهنگرو است که در منطقهی بالکان در جنوبشرقی قارهی اروپا قرار دارد. مونتهنگرو تا سال 2006 با صربستان یک کشور را


(10) همه چیز از خرید هاست و دامنه آغاز می
همه چیز از خرید هاست و دامنه آغاز می شود - صفرویک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا