سئو سایتوبمستران

بررسی سایت با استفاده از Woorank

بررسی سایت با استفاده از Woorank
بررسی سایت با استفاده از Woorank
بررسی سایت با استفاده از Woorank

با مطلب بررسی سایت با استفاده از Woorank از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما هستیم که این مطلب از دسته آموزش های سئو نایس استار می باشد.

سئو دامنه وسیعی از قوانین و ترفند ها می باشد که باعث می شود سایت ما در نتایج موتور های جست و جو جایگاه بهتری کسب کنند و این جایگاه بهتر می تواند باعث افزایش ورودی سایت شود.

هر سایت که بر روی بستر اینترنت فعالیت می کند دارای مشخصه های خاصی است که برای بهتر شدن سایت نیاز به بهبود و تغییر دارند.

یکی از سایت های معروف و کارآمد که می تواند به مدیران سایت ها ، وبمستران و سئوکاران کمک کند سایت آنالیز کننده وورنک Woorank می باشد.

این سایت اقدام به بررسی پارامتر های مختلف در یک سایت می کند و در نهایت یک رتبه بین 1 تا 100 به سایت مورد نظر می دهد که می تواند بیانگر حال سایت شما باشد. البته این سایت نقاط ضعفی هم دارد و تنها اتکا کردن به نتایج آن کافی نیست و برای داشتن یک سایت با سئوی مناسب و پربازدید باید مجموعه ای از مراحل را طی کرد.

در کنار این رتبه بندی، این سایت بخش های مختلف سایت را بررسی می کند و نتایج نقاط قوت و ضعف سایت در قسمت های مختلف را نمایش می دهد.

همین موارد می تواند کمک شایانی برای رفع مشکلات سایت ها کند و همچنین رایگان بودن آن یکی دیگر از مزیت های آن است ( مدت زمان رایگان 14 روز است )

بررسی سایت با استفاده از Woorank

برای دسترسی به سایت Woorank می توانید بر روی لینک کلیک کنید و با وارد کردن آدرس اینترنتی سایت خود نسبت به تحلیل و بررسی سایت اقدام کیند.

این سایت پس از بررسی نمره ای به سایت شما می دهد که بر اساس موارد زیر می باشد.

گزینه Passed که به معنای موارد بدون ایراد می باشد.

گزینه Toimprove که به معنای ایرادات در حال اصلاح می باشد.

گزینه Errors که به معنای وجود ایراد می باشد.

همچنین در یک کادر که در سمت چپ تصویر قرار گرفته شما می توانید موارد مختلف از قسمت های متفاوت را مشاهده کنید.

قسمت Optimize که شامل موارد SEO ( شامل موارد تاثیرگذار در سئو سایت ) ، Mobile ( که به بررسی سایت شما برای موبایل می پردازد ) ، Usability ( که میزان کاربردی بودن سایت را نمایش می دهد ) ، Technologies ( که مربوط به فناوری های مورد استفاده در سایت است ) و Crawl Errors ( که مربوط به مواردی مثل بک لینک و تعداد آن است )

قسمت Promote که شامل موارد Social ( شبکه های اجتماعی ) و Local می باشد.

قسمت Measure که شامل موارد visitors ( شامل بازدید کننده ها ) است.


(1) تحلیل و بررسی سئو یک سایت با Woorank
تحلیل و بررسی سئو یک سایت با Woorank


(2) آموزش و آنالیز سایت با woorank
آموزش و آنالیز سایت با woorank


(3) آموزش Woorank ابزار بررسی سئو سایت
آموزش Woorank ابزار بررسی سئو سایت


(4) رفع مشکلات فنی وب سایت برای افزایش رنکینگ از طریق woorank
نکته قابل توجه اینکه شما می توانید بدون ثبت نام در woorank یک وب سایت را با امکانات آن بررسی نمایید دریافت سرویس های بیشتر مستلزم ثبت نام و پرداخت هزینه می باشد. 1. برای استفاده از woorank بر روی این لینک کلیک کنید . وقتی وارد


(5) تحلیل سایت رقبا
لیست بهترین ابزارهای سئو برای تحلیل سایت رقبا در سال 2019 میموس


(6) آموزش Woorank ابزار بررسی سئو سایت
آموزش Woorank ابزار بررسی سئو سایت قسمت دوم


(7) آنالیزور تخصصی سئو وب سایت با وورنک Woorank SEO Extension
بهترین نرم افزار بررسی وب سایت از نظر سئو چیست برخی از افراد آرزو دارند تا نتایج بررسی کننده های وب سایت به آنها رقم 100 سئو رو نشان دهد.


(8) بررسی سئو سایت توسط woorank تهران هاست
توسط این سایت می توانید با هر ip هر هفته سئو سایت خود را بررسی کنید. همچنین در صورت خرید اکانت از این سایت می توانید نامحدود سایت را بررسی کرده و سایت ها را با هم مقاسیه کنید و حتی PDF مربوط به وضعیت سئو سایت آنها هم دانلود


(9) چک کردن سئو سایت
چک کردن سئو سایت


(10) ابزار بررسی سئو سایت
با این حال ابزارهایی که برخی از آنها به صورت رایگان و برخی از آنها در ازای خرید شارژی به صورت ماهانه وجود دارد که سبب می شود تا وبمستران سایت های خود را چنان بررسی نمایند که گوگل بررسی می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا