آموزش های دایرکت ادمینوبمستران

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین
آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین
آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

با آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین از وبلاگ آموزشی پرداز ای تی در خدمت شما هستیم که این مطلب آموزشی از دسته آموزش های دایرکت ادمین نایس استار می باشد.

قابلیت Spam Filter که در کنترل پنل دایرکت ادمین وجود دارد یک قابلیت بسیار کاربردی می باشد و شما را از دریافت ایمیل های ناخواسته مصون می دارد.

در آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین ما با انواع مختلف فیلتر های اسپم آشنا می شویم و همچنین به شما آموزش می دهیم که برای شناسایی صحیح اسپم چگونه فیلتر های مختلف را اعمال کنید.

در ادامه با نایس استار همراه باشید.

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

برای شروع نیاز است که شما وارد کنترل پنل دایرکت ادمین سرویس میزبانی خود شوید. در بخش اصلی دایرکت ادمین شما باید بخش Email Management را پیدا کنید و از میان گزینه این قسمت ، گزینه Spam Filters را انتخاب کنید.

پس از ورود به Spam Filters شما با یک فرم با سربرگ email Filters روبرو خواهید شد که در آن گزینه های مختلف که مربوط به اسپم کردن می باشند را مشاهده خواهید کرد.

در ادامه به معرفی و توضیح درباره هر یک از این گزینه های فیلتر اسپم می پردازیم.

کادر مربوط به Block a specific e-mail address برای اعمال فیلتر و مسدود سازی یک ایمیل آدرس مشخص می باشد که با وارد کردن ایمیل مورد نظر در کادر مربوطه ، ایمیلی از این آدرس دریافت نخواهید کرد. ( پس از وارد کردن ایمیل block را بزنید )

کادر مربوط به Block mail from an entire domain برای مسدود سازی یک آدرس دامنه مشخص می باشد که با وارد کردن دامنه موردنظر در کادر مقابل این گزینه ، دیگر هیچ ایمیلی از آن دریافت نخواهید کرد. ( پس از وارد کردن دامنه block را بزنید )

کادر مربوط به Block all e-mail containing the word برای مسدود سازی یک حرف و کلمه مشخص است که با وارد کردن یک کلمه دیگر هیچ ایمیلی که حاوی این کلمه باشد را دریافت نخواهید کرد. ( پس از وارد کردن کلمه block را بزنید )

کادر مربوط به Block all e-mail larger than برای مسدود سازی و اسپم ایمیل هایی می باشد که حجم آن ها از یک مقدار مشخص ( که در کادر مقابل آن بر حسب کیلوبیت وارد شده ) بیشتر است. ( پس از وارد کردن حجم block را بزنید )

فیلتر Enable adult filter برای اعمال فیلتر بزرگسالان می باشد که با فعال کردن آن ( Enable ) تمام ایمیل های دارای کلمات و آدرس های مخصوص بزرگسالان باشد فیلتر می شود.

برای مشخص کردن وضعیت ایمیل های اسپم شده از طریق Action for filter matches می توانید مشخص کنید که ایمیل های اسپم شده دریافت نشوند ( Drop Email ) یا اینکه به قسمت ایمیل های اسپم بروند ( Spambox ).

در نهایت نیز بر روی گزینه Save کلیک کنید. اگر قصد حذف فیلتری را داشتید می توانید از قسمت Spam Filters و فرم Filter پش از انتخاب آن گزینه Delete Selected را بزنید


(1) تنظیم spam filters برای دریافت نکردن
تنظیم spam filters برای دریافت نکردن هرزنامهاسپم در دایرکت ادمین


(2) اسپم با تنظیم Spam Filter
آموزش جلوگیری از دریافت اسپم با تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین


(3) دایرکت ادمین
نحوه ایجاد فیلتر برای ایمیل ها در دایرکت ادمین


(4) اسپم در دایرکت ادمین
آموزش فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین - پایگاه دانش میزبانفا


(5) تنظیم spam filters برای دریافت نکردن هرزنامهاسپم در
مرکز آموزش امور سرویس ها میزبانی لینوکس کنترل پنل دایرکت ادمین تنظیم spam filters برای دریافت نکردن هرزنامهاسپم در دایرکت ادمین مرکز آموزش دسته بندی ها 22. گواهی ssl. 3. پرتال کاربری. 3. نرم افزار های کاربری. 16. مدیریت ایمیل. 17


(6) آموزش ورود به دایرکت ادمین - لاگین به DirectAdmin
در صورتی که هاستی که برای میزبانی وبسایتتان انتخاب کرده اید لینوکس بوده و از دایرکت ادمین استفاده میکند ولی هنوز نمیدانید که به چه شکل میتوانید به کنترل پنل هاستتان دسترسی داشته باشید این آموزش مخصوص شما نوشته شده است.


(7) آموزش فیلتر کردن اسپم در دایرکت ادمین
آموزش فیلتر کردن اسپم در دایرکت ادمین تنظیم فیلتر های ایمیل


(8) آموزش ریدایرکت دامنه در دایرکت ادمین
آموزش ریدایرکت دامنه در دایرکت ادمین - هاست نگار


(9) SPAM در دایرکت ادمین
آموزش مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین ارائه شده توسط مبین


(10) آموزش مدیریت فیلتر کردن SPAM در دایرکت ادمین ارائه شده
آموزش مدیریت فیلتر کردن spam در دایرکت ادمین مبین هاست ارائه دهند میل سرور های امن و قدرتمند بدون اسپم و دریافت قطعی در مقصد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا