آموزش های دایرکت ادمینوبمستران

راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin

راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin
راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin
راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin

با راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin وبلاگ نایس استار خدمت شما هستیم و در این مطب آموزشی می خواهیم به شما راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin را به طور کامل یاد دهیم.

پشتیبان گیری یا همان تهیه بک آپ از هاست و فایل های مربوط به سایت امری ضروری به شمار می رود که با گرفتن backup به صورت منظم از اطلاعات و فایل های اساسی خود ، در مواقع اضطراری دیگر نگرانی بابت از بین رفتن اطلاعات مهم خود ندارید.

این مطلب از آموزش های کاربردی می باشد که هر وبمستر ، مدیر سایت و … که زمینه فعالیت آنها مرتبط می باشد باید آن را بداند تا خود را از مشکلات احتمالی مصون بدارد.

راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin از دسته آموزش های دایرکت نایس استار می باشد.

راهنمای پشتیبان گیری هاست در DirectAdmin

در ابتدای کار نیاز است که شما وارد کنترل پنل دایرکت ادمین سرویس میزبانی خود شوید.

پس از ورود به دایرکت ادمین شما باید از قسمت Your Account گزینه Create/Restore Backups را انتخاب کنید تا وارد بخش مربوطه شوید.

پس از ورود به صفحه جدید شما یک لیست با عنوان Select Items to include in Backup را مشاهده خواهید کرد.

در این لیست که تصویر آن مانند عکس زیر می باشد شما گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید که هر کدام مربوط به قسمتی متفاوت مانند Website Date یا Email و گزینه های دیگری هستند که با انتخاب هر کدام می توانید نوع بک آپی که تهیه می شود را انتخاب کنید.

در صورتی که قصد دارید یک بک آپ کامل از سرویس خود تهیه کنید نیاز که شما تمام گزینه موجود در این بخش را انتخاب کنید. ( قابل ذکر است که گزینه های موجود در این بخش بسته به ورژن دایرکت ادمین مورد استفاده شما ممکن است متفاوت باشد )

پس از انتخاب گزینه های مورد نظر خود نهایتا بر روی گزینه Create Backup کلیک کنید تا فایل بک آپ شما تهیه شود و پس از پایان فرآیند بک آپ گیری یک ایمیل برای شما مبنی بر تهیه بک آپ فرستاده می شود یا از طریق ناحیه کاربری به شما اطلاع داده می شود.

همچنین شما برای دانلود فایل بک آپ تهیه شده می توانید در صفحه اصلی دایرکت ادمین ، از طریق قسمت File Manager ، پوشه مربوط به Backups پیدا کرده و بر روی فایل بک آپ کلیک راست کنید و با انتخاب Save Link As اقدام به ذخیره سازی فایل بک آپ در محل مورد نظر خود کنید.

در صورتی که نیاز به یک هاست با کنترل پنل دایرکت ادمین دارید ما به شما هاست دایرکت ادمین SSD شرکت نایس استار را پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید جهت مشاهده ویژگی ها و پلن های این سرویس از طریق لینک قرار گرفته اقدام کنید.


(1) آموزش نحوه بکاپ گیری از هاست دایرکت
آموزش نحوه بکاپ گیری از هاست دایرکت ادمین و دانلود آن


(2) آموزش بک آپ گیری در Direct Admin
آموزش بک آپ گیری در Direct Admin - learn - هاست نگار


(3) آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین - پارسین وب
آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین - پارسین وب


(4) آموزش بک آپ گیری در Directadmin به صورت کامل لرن دی ال
بک آپ گیری در Directadmin یکی از ساده ترین کارهایی است که هر وبمستر باید آن را یاد بگیرد و به صورت دوره ای اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از سایت خود کند. در واقع با بک آپ گیری در Directadmin برای سایت باعث می شود تا امنیت و حفظ داده


(5) آموزش بک آپ گیری در دایرکت ادمین
آموزش بک آپ گیری در دایرکت ادمین - AsanMAGآموزش بک آپ گیری در


(6) آموزش بکاپ گیری در هاست دایرکت
آموزش بکاپ گیری در هاست دایرکت ادمینمرکز آموزش میزبان فا


(7) آموزش بکاپ گیری از هاست دایرکت ادمین
آموزش بکاپ گیری از هاست دایرکت ادمین بایت سرور


(8) آموزش تهیه نسخه پشتیبان در کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین
در این بخش می توانیم انتخاب کنیم که پشتیبان مورد نظر تنها از فایل های اکانت هاست فقط از دیتابیس ها و یا هر دو در کنار هم فول بکاپ ایجاد شود. لذا کافی است گزینه های مورد نظر خود را در این صفحه انتخاب و سپس بر روی دکمه create backup کلیک نماییم.


(9) آموزش بک آپ گیری از طریق دایرکت ادمین
آموزش بک آپ گیری از طریق دایرکت ادمین نت افراز بلاگ


(10) آموزش بک آپ گیری در Direct Admin - learn - هاست نگار
آموزش بک آپ گیری در Direct Admin - learn در پنل دایرکت ادمین شما می توانید از وب سایت خود بکاپ تهیه کنید تا در صورت ایجاد مشکل بکاپ خود را ریستور کرده و سایت خود را بازیابی کنید . برای وارد شدن به پنل مدیریتی دایرکت ادمین در انتهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا