پشتیبان گیریوبمستران

ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری

ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری
ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری
ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری

با مطلب ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری از وبلاگ آموزشی نایس استار در خدمت شما حضور داریم.

ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری از دسته مطالب مربوط به پشتیبان گیری می باشد که شما می توانید از طریق لینک قرار گرفته به سایر مطالب این دسته ، دسترسی داشته باشید.

در ادامه با مطلب ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری با ما همراه باشید.

قرن 21 ، سر آغازی برای تحولی عظیم در زندگی مردم در تمام زمینه ها از جمله تکنولوژی بود. امروزه دیگر اکثر مردم از دستگاه های هوشمند به طور گسترده استفاده می کنند و روی هر کدام از این دستگاه ها ، اطلاعات شخصی مختلفی قرار گرفته که همین پراکندگی در ذخیره سازی اطلاعات خود باعث بروز مشکلات و خطرات زیادی است.

شاید در نگاه اول وجود دستگاه های مختلفی که کار ما را به نوعی راه بیندازند و ما بتوانیم اطلاعات خود مانند عکس ، فیلم ، فایل ها و … را ذخیره کنیم بسیار عالی باشد ، دقیقا تا همین یکی دو سال پیش وجود فلش ها ، هارد های اضافی و قبل تر از آن لوح های فشرده یک مزیت و امکان فوق العاده و راضی کننده بود که می توانستیم تمام اطلاعات دلخواه خود را روی آنها قرار دهیم.

اما یک مشکلی بود! اول محدودیت فضا برای این وسایل بود و دوم هزینه تهیه آنها مثل هارد های اکسترنال که مخصوصا در کشور ما هارد های خوب و مناسب با فضایی راضی کننده قیمت های بالایی دارند.

این محدودیت ها ، مشکلات و خطراتی که برای موارد ذکر شده در بالا وجود داشت ، باعث شد تا جرقه ای برای ارائه یک راه حلی نوین و هوشمندانه زده شود. این راه حل نیز چیزی نبود جز استفاده از فضای ابری برای ذخیره سازی اطلاعات.

شاید اسم فضای ابری و یا همان cloud data storage را زیاد شنیده باشید و شاید هم بر عکس! هر چه که باشد با وجود این که چند سال است که این ویژگی در اختیار عموم مردم قرار گرفته ، همچنان خیلی از افراد حتی با وجود شناخت آن به سمت استفاده از آن نرفته اند. در این مطلب ( ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری ) قصد داریم تا به ارائه اطلاعات و معرفی برنامه های ارائه دهنده این سرویس بپردازیم.

فضای ابری بر این اصل بنا شده که شما بتوانید تمام اطلاعات خود را در یک جا ( سرور های اینترنت ) در عین امن بود ذخیره کنید در حالی که بتوانید در هر زمان و مکان از اطلاعات خود بدون محدودیت استفاده کنید. در حقیقت می شود این سرویس را در ابعاد کوچک تر با ایمیل مقایسه کرد که شما برخی از فایل های شخصی خود را برای مصون ماندن از گم شدن و یا حذف شدن ناخواسته بر روی ایمیل خود بفرستید.

شما با داشتن یک حساب فضای ابری ، می توانید از طریق هر کامپیوتر و موبایلی به فضای ابری خود دسترسی پیدا کنید ( با استفاده از اطلاعات شخصی خود ) البته لازم به ذکر است که این سرویس نیاز به اینترنت دارد که شاید برای یک سری از افراد زیاد جذابیت نداشته باشد.

برنامه های مختلف فضا های مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند که برای هر سرور و برنامه مشخص این فضای اولیه می تواند متفاوت باشد که بعد پر شدن این فضای رایگان اولیه شما می توانید بسته به نیاز خود تا یک ترابایت فضای ابری اجاره کنید و برای آن ماهانه یا سالانه مبلغی را پرداخت کنید.

هر چند بیان کردیم که فضای ابری امن است ، اما در مواردی نیز مشکلاتی وجود دارد. ولی باز هم با وجود این مشکلات احتمال در خطر قرار گرفتن اطلاعات شما که روی فضای ابری قرار دارد بسیار پایین می باشد و همچنین شرکت ها و برنامه های مختلف راهکار های متعددی برای افزایش امنیت در برابر خطرات احتمالی به کاربران ارائه می دهند.

به پایان مطلب ذخیره بدون محدودیت اطلاعات با فضای ابری رسیدیم و سعی می کنیم تا در پست های بعدی به معرفی برترین و بهترین نرم افزار های ارائه دهنده سرویس فضای ابری می پردازیم.


(1) فضای ابری تا بی نهایت اطلاعات ذخیره کنید
فضای ابری تا بی نهایت اطلاعات ذخیره کنید


(2) فضای ابری تا بی نهایت اطلاعات ذخیره
فضای ابری تا بی نهایت اطلاعات ذخیره کنید - شبکه خبری العالم


(3) معرفی 16 سرویس ذخیره سازی ابری برتر در
معرفی 16 سرویس ذخیره سازی ابری برتر در دنیا - بلاگ


(4) بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان
بهترین فضای ذخیره سازی ابری رایگان معرفی 10 فضای ابری - دیجی دو


(5) ابرینو - فضای ذخیره سازی و پشتیبان گیری ابری ابرینو
ابرینو پلتفرم یکپارچه ذخیره سازی و پشتیبان گیری از اطلاعات کاربران در فضای ابری است. با ابرینو خیالتان از امنیت و در دسترس بودن اطلاعاتتان راحت خواهد بود.


(6) فضای ابری چیست ذخیره سازی ابری
فضای ابری چیست ذخیره سازی ابری اطلاعات چه کاربردی دارد - متمم


(7) فضای ابری چیست ذخیره سازی ابری اطلاعات چه کاربردی دارد
تمرین درس ذخیره سازی ابری یک سرویس ذخیره سازی ابری اطلاعات را مثال بزنید و بگویید که مدل درآمدی آن سرویس چیست. به عبارتی چگونه هزینههای ارائهی این سرویس را تامین میکند.


(8) فضای ابری چیست
بدون فضای ابری نصف نرم افزار هایی را که الان در اختیارمان است نداشتیم. اما از این ها مهم تر آینده ی فضای ابری به چه شکل خواهد بود اولین مورد ریسک های امنیتی است. ذخیره سازی ابری به کاربران این امکان را می دهد تا به


(9) فضای ذخیره سازی Cloud ابری معرفی و شرح مختصری از 16
در این مطلب دیجی دکی به معرفی 10 فضای ذخیره سازی Cloud برتر در زمینههای مختلف میپردازد و نمونهای از قیمتگذاری هرکدام را به شما نشان میدهیم.تمام این سرویسدهندهها مقداری فضا بهصورت رایگان و


(10) ذخیره سازی Google Drive
سرویس افزایش نامحدود فضای ذخیره سازی Google Drive درآمد 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 12 =

دکمه بازگشت به بالا