سئو سایتوبمستران

تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت

تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت
تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت
تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت

با مطلب تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت سایت از نایس استار در خدمت شما حضور داریم.

مطلب تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت از دسته مطالب آموزش های سئو وبلاگ آموزشی نایس استار می باشد که شما می توانید از طریق لینک قرار گرفنه به سایر آموزش های این دسته دسترسی داشته باشید.

تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت

شاید تا به حال اسم کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی را بسیار شنیده باشید!

کلمه کلیدی هم مربوط به مطالب و نوشته هایی می باشد که در سایت ها منتشر می شود و انتخاب این کلمه کلیدی باید متناسب با موضوع نوشته و عنوان آن باشد. و هم مربوط به keyword می شود که در کد های سایت قرار گرفته و باید متناسب با موضوع کلی سایت باشد.

به طور مثال یک سایت خبرگزاری برای قرار دادن کلمات کلیدی در کد های سایت خود می تواند از کلماتی مانند خبر ، اخبار ، اخبار روز و از این دست کلمات کلیدی که هدف و موضوع مشخصی را بیان می کنند استفاده کند.

این کلمات کلیدی نقش بسیار مهمی در موفقیت یک سایت دارند ، البته در کنار سایر موارد و راهکار هایی اصولی و مناسبی که در زمینه سئو به کار می روند.

انتخاب دقیق کلمات کلیدی متناسب با موضوع یک سایت از آنجا نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند که ربات های هوشمند موتور های جست و جو گر مثل گوگل با حضور در باطن یک سایت که همان کد های سازنده آن سایت می باشند ، اقدام به بررسی کلی سایت شما می کنند. و روش بررسی آنها نیز به از بالا به پایین می باشد که به همین دلیل جایگاه مناسب برای قرار گرفتن کلمات کلیدی در سایت بعد از Title می باشد.

که نتایج این بررسی ها با کلمات و عباراتی که کاربران ورودی به سایت جست و جو کرده اند مطابقت داده می شوند و آن سایت هایی که در این زمینه موفق تر از سایرین عمل کرده باشند به ترتیب در نتایج نمایش داده موتور های جست و جو به کاربران نشان داده می شوند.

توجه داشته باشید که ربات های هوشمند موتور های جست و جو هر کدام دارای الگوریتم خاصی می باشند که در حقیقت این الگوریتم ها از الگوریتم های ریاضی پیروی می کنند و ربات ها نیز بر اساس آنها اقدام به بررسی سایت ها می کنند.

به همین دلیل و حضور این الگوریتم ها ، امکان دور زدن و به نوعی استفاده از راه های دوپینگی در زمینه سئو بیسار سخت است و در صورت مشخص شدن استفاده از روش های نا متعارف در زمینه سئو توسط موتور های جست و جو ، می تواند عواقب سنگینی برای سایت شما داشته باشد.

برای شناسایی و انتخاب مناسب کلمات کلیدی متناسب با سایت خود شما باید ابتدا از این اطلاع پیدا کنید که کاربران ورودی به سایت شما بیشتر از طریق سرچ کردن چه کلمات و عباراتی به سایت شما هدایت می شوند. و همانطور که توضیح دادیم انتخاب کلمات کلیدی متناسب با جست و جوی کاربران باعث می شود سایت شما به راحتی در نتایج موتور های جست و جو پیشرفت زیادی داشته باشد.

برای راحتی در این زمینه موتور های جست و جو به کمک شما می آیند و شما می توانید از سرویس رایگان google adWord استفاده کنید که می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند.

توجه داشته باشید که پس از انتخاب کلمات کلیدی باید در زمینه سئو صبوری زیادی داشته باشید اما اگر به طور مثال پس از گذشت یک ماه در زمینه رنک سایت شما و کاربران ورودی به سایت تغییرات زیادی ایجاد نشد باید به دنبال انتخاب کلمات کلیدی جدیدی باشید که این کار صبر و حوصله زیادی را می طلبد.

همچنین توجه کنید که استفاده از کلمات کلیدی بسیار زیاد و بیش از 150 الی 200 حرف می تواند در زمینه سئو سایت شما نتیجه ای عکس به همراه داشته باشد و به ضرر شما تمام شود و مطالب و سایت شما را سنگین کند.

به پایان مطلب تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت رسیدیم و امیدواریم که از مطلب تاثیر کلمات کلیدی در سئو سایت سایت استفاده کرده باشید.


(1) تاثیر کلمات کلیدی تکراری در سئو سایت
تاثیر کلمات کلیدی تکراری در سئو سایت چرا نباید از کلمات کلیدی


(2) تاثیر کلمات کلیدی در سئو - سئو سایت
تاثیر کلمات کلیدی در سئو - سئو سایت - سئو ایران


(3) کلمات کلیدی و اهمیت آن در سئو سایت
کلمات کلیدی و اهمیت آن در سئو سایت


(4) تاثیر انتخاب کلمات کلیدی اصلی و فرعی
تاثیر انتخاب کلمات کلیدی اصلی و فرعی در سئو سایت


(5) کلمات کلیدی تاثیر آن در سئو searches related - سایت آموزی
مثلا در موتور جستجوی گوگل در انتهای صفحات کلمات کلیدی مشابه سرچ شده آمده است. شما از این طریق ارزش سرچ کلمات کلیدی مشابه با فعالیت خود را ارزیابی می کنید و می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.


(6) کلمات کلیدی و اهمیت آن در سئو سایت
17.08.2016 کلمات کلیدی سئو کلید واژه ها و عبارت هایی در محتوای وب سایت شما هستند و به افراد اجازه می دهند که سایت شما را از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر پیدا کنند.


(7) کلمات کلیدی در سئو چه تاثیری دارند - وب 24
کلمات کلیدی به سایت کمک میکنند تا در نتایج جستجو لیست شود. کلمات کلیدی بهینه شده چه هستند عملکرد کلمات کلیدی در سئو بسیار ساده و درک آن آسان است. هنگامی که کاربر صفحه نتایج جستجو را باز می


(8) تاثیر کلمات کلیدی در سئو چگونه سایت
تاثیر کلمات کلیدی در سئو چگونه سایت خودمان را سئو کنیم تا در اول


(9) کلمات کلیدی و تاثیر آن بر سئو - کانون تبلیغاتی بلوط
در مبحث سئو و بهینه سازی سایت چگالی و تاثیر کلمات کلیدی می تواند به عنوان فاکتوری برای تشخیص مرتبط بودن محتوای یک صفحه با کلمه کلیدی اصلی استفاده شود.


(10) نقش کلمات کلیدی در سئو سایت سی یو وب
نقش کلمات کلیدی در سئو سایت سی یو وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا