آموزش های دایرکت ادمینوبمستران

آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین

آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین
آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین
آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین

اگر در آموزش های قبلی وبلاگ نایس استار با همراه بوده باشید در جریان هستید که مطلب راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین را در اختیار شما همراهان گرامی نایس استار قرار داریم و امروز قصد داریم تا به ارائه آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین بپردازیم.

ساخت و داشتن یک ایمیل در دایرکت ادمین تنها برای استفاده از ایمیل no reply نمی باشد و قابلیت های زیادی دیگری نیز به کاربران می دهد و افرادی که با اهداف دیگری نیز نیاز به ساخت یک ایمیل در دایرکت ادمین دارند می توانند از این آموزش استفاده کنند

بلد بودن آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین در حقیقت یک پیش نیاز برای ایجاد یک ایمیل no reply در کنترل پنل دایرکت ادمین می باشد زیرا شما برای ساخت اکانت ایمیل no reply در دایرکت ادمین ، نیاز به یک حساب ایمیل که از طریق کنترل پنل دایرکت ادمین ساخته شده باشد دارید.

در آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین که از دسته مطالب مربوط به آموزش های دایرکت ادمین می باشد قصد داریم تا به شما نحوه ساخت این پیش نیاز و حساب ایمیل را ارائه کنیم. در ادامه با وبلاگ آموزشی نایس استار همراه باشید تا با هم این مطلب آموزشی را به انتها ببریم.

آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین

پس از ورود به کنترل پنل دایرکت ادمین ، در صفحه اصلی از میان قسمت های موجود شما باید از قسمت Email Management بر روی گزینه POP3 E-Mail Accounts کلیک کنید تا به صفحه بعدی منتقل شوید.

در صفحه بعد از سربرگ Options گزینه Create Mail Account را که ممکن است در برخی نسخه ها به شکل های دیگر مانند یک لینک وجود داشته باشد کلیک کنید.

با کلیک بر روی این گزینه و انتقال به صفحه بعدی شما باید در قسمتی که عنوان آن Create mail account اقدام به وارد کردن اطلاعات بکنید. که باید بر اساس مراحل زیر اطلاعات را به سیستم دهید.

کادر مربوط به Username : نامی که برای ایمیل می خواهید بگذارید را در این کادر وارد کنید. ( عبارت قبل از @ می شود نام ایمیل )

کادر مربوط به Enter Password : رمزی که می خواهید بر روی ایمیل قرار بگیر را وارد کنید.

کادر مربوط به Re-enter PassWord : تکرار رمز وارد شده.

کادر مربوط به Email Quota : مشخص کردن محدودیت فضا برای ایمیل موردنظر بر حسب MB ( قرار دادن عدد 0 برابر با فضای نامحدود است ).

سپس گزینه Create را انتخاب کنید تا در صورت موفقیت آمیز بودن یک پیام با عنوان Account created همراه با اطلاعات ایمیل نمایش داده شود که پیشنهاد می شود حتما این اطلاعات را کپی یا یادداشت نمایید.

شما از طریق بخش Account که مربوط به ایمیل های ساخته شده می باشد می توانید حساب ایمیل خود را مدیریت کنید.

از طریق سربرگ Select با انتخاب ایمیل موردنظر و کلیک بر روی گزینه Delete می توانید آن ایمیل را حذف کنید یا با کلیک بر روی گزینه Suspend آن را غیرفعال کنید .

از طریق سربرگ Pass/Quota و کلیک بر روی گزینه Change ایمیل موردنظر خود می توانید اقدام به تغییر رمز و یا فضای ایمیل خود کنید

از طریق منوی اصلی و همان قسمت Email Management شما می توایند از طریق دو گزینه WebMail:RoundCube و WebMail:SquirrelMail به وب میل دایرکت ادمین دسترسی داشته باشید که WebMail:RoundCube دارای کاربرد بیشتر با توجه به رابط کاربری مناسب و زیبا می باشد.

به پایان مطلب آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین رسیدیم. امیدوار هستیم که از این آموزش بهره کافی را برده باشید.


(1) آموزش نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین و
آموزش نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین و تنظیمات ایمیل در دایرکت ادمین


(2) دایرکت ادمین DirectAdmin
نحوه ساخت ورود و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین DirectAdmin - ایران


(3) آموزش نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین
آموزش نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین - سرور ایران


(4) آموزش نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین - سرور ایران
آموزش نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین مانند ایمیل info تحت دامنه ارائه میشود که در ساختن ایمیل در کنترل پنل هاست Directadmin کاربرد دارد. سرور ایران نسخه 2.1 شنبه تا چهارشنبه 900 الی 1600 6-95018445-031 . صفحه نخست ناحیه


(5) آموزش ایجاد اکانت ایمیل در دایرکت ادمین
آموزش ایجاد اکانت ایمیل در دایرکت ادمین و مدیریت آن


(6) آموزش ایجاد اکانت ایمیل دایرکت ادمین - پارسین وب
در این آموزش ساخت اکانت ایمیل و نحوه مدیریت آن را توضیح خواهیم داد. چگونه در دایرکت ادمین اکانت ایمیل بسازیم ابتدا با توجه به مشخصات اکانت ارسالی توسط میزبان وارد محیط مدیریت هاست شوید. سپس بر روی E-Mail Accounts کلیک کنید


(7) آموزش ایجاد اکانت ایمیل در دایرکت ادمین و مدیریت آن
مرکز آموزش های ونداهاست بخشی از خانواده بزرگ ونداهاست است که به منظور کمک به وبمستر ها جهت آشنایی کامل با نحوه ی مدیریت هاست از طریق کنترل پنل های مطرح هاستینگ از قبیل cPanel دایرکت ادمین پلسک و InterWorx راه اندازی شده است.


(8) ایجاد دیتابیس و مدیریت آن توسط کنترل پنل و phpMyAdmin در
آموزش ساخت دیتابیس ها و مدیریت آنها از طریق کنترل پنل و phpMyAdmin - ساختن دیتابیس در دایرکت ادمین - مدیریت دیتابیس در دایرکت ادمین-ایجاد دیتابیس-phpMyAdmin


(9) آموزش ایجاد اکانت ایمیل دایرکت ادمین
آموزش ایجاد اکانت ایمیل دایرکت ادمین - پارسین وب


(10) تهران هاست آموزش ساخت ایمیل در دایرکت ادمین
در این آموزش چگونگی ساخت ایمیل در دایرکت ادمین به همراه آموزش استفاده از ایمیل اختصاصی در دایرکت ادمین به صورت تصویری توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا