آموزش های دایرکت ادمینوبمستران

راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین

راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین
راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین
راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین

سلام و عرض خسته نباشید به تمام کاربران گرامی سایت نایس استار ، در خدمت شما همراهان عزیز حضور داریم با مطلبی دیگر از وبلاگ آموزشی نایس استار و می خواهیم تا در این مطلب به راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین بپردازیم.

مطلب راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین از دسته آموزش های دایرکت ادمین می باشد که شما می توانید از طریق لینک قرار گرفته به سایر مطالب این قسمت دسترسی داشته باشید.

ایمیل no reply در اصل ایمیلی می باشد که شما فقط توانایی ارسال ایمیل با این نوع حساب را دارید و نمی توان با آن ایمیلی دریافت کرد.

این نوع حساب ها مناسب برای ایمیل های تبلیغاتی ، شرکت ها و سایت های ارائه دهنده انواع سرویس ها و کالا ها که پس از خرید کالا ارائه شده توسط کاربر یک ایمیل برای خریدار فرستاده می شود و اطلاعات مورد نیاز در این ایمیل موجود هست. مسلما هم دیگر نیازی نیست تا کاربر بتواند جوابی برای آن ایمیل بفرستد.

پس اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که نیاز به یک اکانت ایمیل no reply دارید تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید. ( آموزش مخصوص کنترل پنل دایرکت ادمین می باشد)

راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین

در حالت عادی آدرس ایمیل های no reply به صورت no<58>@domain.com یا no-<59>@domain.com می باشد بجای domain.com آدرس سایت موردنظر شما قرار می گیرد. مثل no-<60>@nicestar.ir

این ایمیل می تواند نام ها و آدرس های دیگری نیز داشته باشند و استفاده از کلمه no reply در آنها ضرورت خاصی ندارد و فقط به این قصد اینطور نام گذاری می شوند تا پس از ارسال ایمیل به مخاطبان خود ، مخاطب اطلاع داشته باشد که نمی توان ایمیلی برای آن ارسال کرد. البته نحوه تنظیم آن متفاوت است و یا می توان کاری کرد که اصلا ایمیلی دریافت نکند و یا پس از دریافت ایمیل آن را پاک کند.

خب برای شروع کار شما باید یک ایمیل معمولی داشته باشید که می توانید نام آن را مانند مثال های بالا انتخاب کنید و یا به هر صورتی که خودتان تمایل دارید. ( باید در دایرکت ادمین ایمیل را بسازید )

آموزش ساخت و مدیریت ایمیل در دایرکت ادمین

در صفحه اصلی کنترل پنل دایرکت ادمین شما باید از قسمت Email management گزینه Forwarders را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی که برای شما باز می شود با قسمتی با نام Create new email Forwarder که مانند تصویر زیر می باشد روربرو می شوید که باید کادر های موجود را مانند دستور زیر پر کنید.

کادر مربوط به Forwarder name باید اقدام به وارد کردن آدرس ایمیلی که برای این کار انتخاب کردید بکنید.

در کادر مربوط به Destination Email شما می توانید یکی از دو عبارت :fail: و :blackhole: را وارد کنید که هر کدام حالتی متفاوت را رقم می زنند.

عبارت اول یعنی fail به این صورت عمل می کند که هیچ ایمیلی دریافت نشود و یک پیام خطا برای کاربری که اقدام به ارسال ایمیل کرده ، فرستاده شود.

عبار دوم یعنی blackhole به این نحو عمل می کند که ایمیل هایی که توسط کاربران فرستاده می شود را دریافت می کند و سپس آنها را از بین می برد.

پس از پر کردن کادر های موجود بر روی گزینه Create کلیک کنید تا اکانت ایمیل ساخته شود.

به پایان مطلب راهنمای ایجاد ایمیل no reply در دایرکت ادمین رسیدیم و امیدوار هستیم که از این مطلب استفاده کرده باشید.


(1) آموزش ساختن ایمیل no reply در دایرکت ادمین
آموزش ساختن ایمیل no reply در دایرکت ادمین


(2) آموزش ایجاد ایمیل No Reply در cPanel
آموزش ایجاد ایمیل No Reply در cPanel


(3) تهران هاست آموزش ساخت ایمیل در دایرکت ادمین
نحوه ی ساخت ایمیل در دایرکت ادمین بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی در دایرکت ادمین اکانت ایمیل ایجاد کنید. برای ساخت ایمیل در دایرکت ادمین ابتدا وارد پنل دایرکت ادمین خود شوید.


(4) آموزش کار با دایرکت ادمین بخش مدیریت - فراسو
22.01.2018 ایجاد هاست برای کاربر در دایرکت ادمین. در صورتی که طبق راهنمای انجام شده در مرحله قبل پلن هاست را ایجاد نموده اید میتوانید با استفاده از گزینه Add New User هاست جدید ایجاد کنید. بعد از انتخاب گزینه


(5) ساخت ایمیل no reply در هاست دایرکت ادمین - هاست خرید
ساخت ایمیل no reply در هاست دایرکت ادمین یکی از مواردی است که در بسیار از زمان ها مدیران وب سایت به دنبال ایجاد آن می گردند . ساخت ایمیل no reply در هاست دایرکت ادمین چگونه است چرا در کنترل پنل دایرکت ادمین ایمیل no reply ایجاد می


(6) ساخت ایمیل no reply در هاست دایرکت
ساخت ایمیل no reply در هاست دایرکت ادمین - هاست خرید هاست


(7) نحوه ساخت ایمیل فورواردر در دایرکت
نحوه ساخت ایمیل فورواردر در دایرکت ادمین - wpapps


(8) آموزش ایجاد اکانت ایمیل No Reply در
آموزش ایجاد اکانت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک


(9) آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک
آموزش ساخت ایمیل No Reply در کنترل پنل پلسک


(10) پنل دایرکت ادمین
آموزش ساخت و حذف ایمیل در پنل دایرکت ادمین directadmin - پارسپک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا