سئو سایتوبمستران

سئو چیست

سئو چیست
سئو چیست
سئو چیست

با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان و کاربران نایس استار.

امروز قصد داریم مطلبی تحت عنوان سئو چیست؟ در اختیار شما قرار دهیم. در این مطلب به معرفی کلی سئو می پردازیم و در آموزش های بعدی از سری مطلب های دسته سئو به آموزش ترفند ها و راهکار های سئو می پردازیم.

سئو چیست؟

سئو(seo)، کلمه ای بر گرفته از Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتور جست و جو روشی است برای اینکه سایت خود را دقیق تر و بهتر به موتور های جست و جو معرفی کنید تا هنگامی که کاربری در موتور های جست و جو کلمه کلیدیی را سرچ میکند در نتایج نمایشی در رده بالاتری قرار بگیرید.

هر چه سئو اصولی و تخصصی تر باشد و به مبنای کار و قوانین موتور های جست و جو نزدیک تر باشد و همخوانی بیشتری داشته باشند، سایت شما سایتی خواهد بود که موتور های جست و جو به آن بسیار روی خوش نشان خواهند داد و در نتایج آنها جایگاه بهتری خواهید داشت و می توان گفت این جایگاه بهتر در نتایج موتور های جست و جو یک تبلیغ رایگان برای سایت شما می باشد.

مسلما جست و جو بر اساس کلمات کلیدی کاربران می تواند آن ها را به سایت شما هدایت کند که این کاربران به نوعی یک مشتری بالقوه برای سایت شما هستند.

سئو دامنه گسترده ای از فعالیت ها و تکنیک های خاص یا معمول است که انجام و پای بندی به آنها باعث شکوفایی سایت شما خواهد شد که به آن سئو کلاه سفید نیز می گویند.

اگر اقداماتی که برای سئو صورت میگیرد اصولی نباشد و به بیان دیگر دور زدن یا استفاده از کلک برای موتور های جست و جو باشد ممکن است تا مدتی جواب دهد اما پس از شناسایی این ترفند ها توسط موتور های جست و جو سایت شما تحریم خواهد شد و موتور های جست و جو سایت شما را تنبیه خواهد کرد که به آن سئو کلاه سیاه می گویند.

کلمه و یا مفهوم سئد تنها مختص موتور های جست و جو نیست بلکه می تواند باعث یک تجربه لذتبخش برای کاربر ورودی به سایت شما باشد و دلیلی شود برای مراجعه دوباره آن کاربر به سایت شما و همچنین معرفی سایت شما توسط افراد به دیگران.

همه این عوامل باعث خواهد شد تا کاربران بیشتر به سایت شما توجه کنند و دلیلی برای اعتماد آنها باشد بجای اینکه سایت خود را در سایت های دیگر تبلیغ کنید تا کاربران را به سمت سایت خود هدایت کنید.

برای سایت ها می توان سئو را اینطور تعریف کرد: بیشترین موفقیت با کمترین هزینه

اهداف کلی سئو را می توان به شکل زیر بیان کرد:

  1. تاثیر در بازدید سایت
  2. برند سازی
  3. افزایش ترافیک سایت
  4. صعود در نتایج موتورهای جست و جو

سئو به دو قسمت تقسیم می شود، یکی سئو داخلی و دیگری سئو خارجی که تاثیر مورد دوم بیشتر می باشد که هر کدام از این دو دارای زیر مجموعه های گسترده ای هستند که تکنیک های سئو حساب می شوند.


(1) سئو چیست - seo چیست - بهینه سازی سایت
سئو چیست - seo چیست - بهینه سازی سایت


(2) سئو چیست - تعریف سئو وب سایت - نحوه کار
سئو چیست - تعریف سئو وب سایت - نحوه کار موتورهای جستجوگر


(3) سئو چیست SEO چیست آموزش بهینه سازی
سئو چیست SEO چیست آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو - متمم


(4) SEO چیست فیلم کوتاه با موضوع سئو
SEO چیست فیلم کوتاه با موضوع سئو چگونه کار میکند


(5) سئو چیست SEO چیست بهینه سازی سایت
سئو چیست SEO چیست بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو - مصطفی


(6) سئو چیست - AsanMAG سئو اهمیت سئو سئوچیست متخصص سئو
سئو یکی از زیرمجموعههای دیجیتال مارکتینگ است. عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو.


(7) سئو چیست seo چیست انواع و روش های سئو
سئو چیست seo چیست انواع و روش های سئو


(8) سئو چیست - وب نوش
سئو چیست - وب نوش


(9) سئو چیست - سئو سایت چیست - بهینه سازی سایت با سئویاب
سئو . سئو چیست سئو سایت چیست بهینه سازی سایت شرکت سئو یاب با دارا بودن چندین سال تجربه در زمینه سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت برای تمام موتورهای جستجو Google BingYahooMSN و


(10) سئو چیست و چه اهمیتی دارد کاربرد seo
سئو چیست و چه اهمیتی دارد کاربرد seo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

دکمه بازگشت به بالا