آموزش های عمومیوبمستران

دیتاسنتر هتزنر آلمان

دیتاسنتر هتزنر آلمان
دیتاسنتر هتزنر آلمان
دیتاسنتر هتزنر آلمان

هتزنر آلمان یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب حرفه ای و همچنین یک گرداننده باتجربه دیتاسنتر می باشد که فعالیت خود را از سال 1997 در زمینه خدمات میزبانی وب با کارایی بالا به همراه زیرساخت مناسب برای عملکرد موثر وب سایت ها شروع کرد. شرکت هتزنر نام خود را از نام موسس آن ” مارتین هتزنر” گرفت. این شرکت دارای چندین مرکز دیتاسنتر در شهرهای مختلف آلمان از جمله نورمبرگ و فالکنشتاین می باشد و در حال حاضر در حال راه اندازی یک دیتا سنتر دیگر در کشور فنلاند می باشد.

هتزنر آنلاین دارای خدمات گسترده ای از جمله موارد زیر می باشد:

هاستینگ اختصاصی، هاستینگ وب اشتراکی، سرورهای مجازی خصوصی ، سرورهای مدیریت شده ، مجوزهای اس اس ال (SSL Certificates) و سرویس های اشتراک مکانی می باشد. همچنین دارای مجوز اعطای خدمات نام های دامنه مختلف از ICANN می باشد.

ترکیبی از تکنولوژی پایدار و قیمت های جذاب و پشتیبانی انعطاف پذیر باعث شده است شرکت هتزنر همواره جایگاه پرقدرت تجاری خود را به صورت ملی و بین المللی داشته باشد. هتزنر دارای همکاری با شرکت های شناخته شده بسیاری در زمینه سخت افزار و نرم افزار می باشد و همیشه بالاترین میزان کیفیت را تضمین می کند. متخصصان شایسته دیتاسنتر این شرکت به صورت 24 ساعته در دسترس می باشند.

شرکت هتزنر همواره یکی از پیشگامان در زمینه استفاده از انرژی های تجدید پذیر می باشد به طوری که انرژی مورد استفاده در دیتا سنترهای این شرکت فقط از منابع تجدیدپذیر تهیه می گردد. همچنین استفاده از خنک کننده های مستقیم ، طبقات با ارتفاع دو برابر، بازیابی گرمای تلف شده و استفاده از سیستم روشنایی هوشمند، باعث اعطای مجوز ” تجارت سبز ” به این شرکت در سال 2011 شده است.


(1) معرفی دیتاسنتر هتزنر Hetzner آلمان
معرفی دیتاسنتر هتزنر Hetzner آلمان - پایگاه مقالات آموزشی و


(2) دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner معرفی
دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner معرفی دیتاسنترهای بزرگ جهان


(3) Mashhad Host on Twitter تصویری از
Mashhad Host on Twitter تصویری از دیتاسنتر هتزنر آلمان. مشهدهاست


(4) معرفی دیتاسنتر هتزنر آلمان
معرفی دیتاسنتر هتزنر آلمان


(5) سرور اختصاصی آلمان خرید سرور اختصاصی آلمان Hetzner ایران
با اینکه استفاده از دیتاسنتر های آلمان و فرانسه بین کاربران ایرانی محبوب تر هستند ایران سرور امکان ارائه سرور در دیتاسنتر های آمریکا کانادا و سرورهای ابری IBM Softlayer را نیز داراست. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده پلن های تمامی دیتاسنتر ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.


(6) افتتاح حساب وریفای شده هتزنر آلمان در سریع ترین زمان
31.08.2019 آموزش افتتاح حساب وریفای شده هتزنر آلمان از طریق پی98 در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به منظور استفاده از خدمات این دیتاسنتر معروف به طور مستقیم.


(7) تاریخچه و نگاهی به دیتاسنتر هتزنر آلمان
تاریخچه و نگاهی به دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner Datacenter


(8) Dedicated Root Server VPS Hosting - Hetzner
Corona crisis Hetzner Online supports self-help contact organization Kiss Mittelfranken with up to 100 Storage Share instances The self-help contact organization Kiss Mittelfranken has created a platform for digital communication called Kiss.On.


(9) دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner معرفی دیتاسنترهای بزرگ جهان
هتزنر از سرورهای PX Haswell Skylake بهره میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهی سرورهای اختصاصی ارائه شده توسط دیتا سنتر هتزنر آلمان میتوانید به صفحهی سرور اختصاصی آلمان مراجعه نمایید.


(10) دیتاسنتر Hetzner آلمان - hostbaran.com
دیتاسنتر Hetzner آلمان. هتزنر آلمان یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب حرفه ای و همچنین یک گرداننده باتجربه دیتاسنتر می باشد که فعالیت خود را از سال 1997 در زمینه خدمات میزبانی وب با کارایی بالا به همراه زیرساخت مناسب برای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا