اپلیکیشن اندرویدخانهعمومی

مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام

مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام
مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام
مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام
مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام
مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام

اگر در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام عضو هستید و در آن فعالیت می کنید، حتما شما هم تعداد زیادی دوست و فالووینگ (Following) دارید که هر روزه پست های آن ها در صفحه ی خانگی اینستاگرام شما نمایش داده می شوند و شما آن ها را لایک می کنید. اگر می خواهید لیست کاملی از تمامی لایک های خود در اینستاگرام مشاهده کنید، این مطلب را از دست ندهید.

اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا می توان متوجه شد که دیگران به تازگی چه پست هایی را لایک کرده اند، برای آن ها کامنت گذاشته اند یا حتی به تازگی چه کاربرانی را فالوو کرده اند؟!

جواب مثبت است. جالب است بدانید که در اینستاگرام بخشی وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آن جا تمامی فعالیت های دوستان و فالووینگ های خود را اعم از لایک و کامنت های آن ها، و کسانی را که به تازگی فالوو کرده اند مشاهده نمایید.

در ادامه ی این مطلب از نایس استار به آموزش روش مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ های خود در اینستاگرام می پردازیم.

روش مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام:

برای مشاهده ی فعالیت دوستان خود در اینستاگرام کافیست ابتدا از نوار پایین این اپلیکیشن روی آیکون به شکل قلب ضربه بزنید.

حالا از نوار بالایی اینستاگرام، FOLLOWING را انتخاب کنید.

پس از آن، لیستی از فعالیت هایی تمامی فالووینگ های شما که اخیرا آن ها را انجام داده اند مشاهده خواهید کرد که این لیست به ترتیب زمان انجام آن از حالا به قبل مرتب شده است.

این لیست شامل سه فعالیت اصلی پست های لایک شده ی دیگران، کامنت ها و نظرات آن ها روی پست های موجود در اینستاگرام و کاربرانی که به تازگی فالوو کرده اند می باشد.

در جلوی هر یک از متن های این لیست زمان انجام آن نیز نمایش داده شده است، مثلا 1m یک دقیقه قبل، 2h دو ساعت قبل و 3d سه روز قبل فعالیت مربوطه توسط فالوور، انجام شده است.

شما می توانید روی پست های لایک شده دوستان خود در این قسمت ضربه بزنید تا آن ها را مشاهده یا حتی لایک کنید و همچنین کاربران به تازگی فالوو شده توسط دیگران را در این بخش مشاهده کنید، نام کاربری آن ها را لمس کنید و وارد پروفایل آن ها شوید.

روش مشاهده فعالیت ها و لایک های دوستان و فالووینگ ها در اینستاگرام


(1) اینستاگرام بخش Following برای دیدن لایک
اینستاگرام بخش Following برای دیدن لایک فالو و کامنت دیگران را


(2) روش های مختلف برای رصد فعالیت دوستان
روش های مختلف برای رصد فعالیت دوستان در اینستاگرام رسانه کلیک


(3) با 7 ویژگی مخفی اینستاگرام آشنا شوید
با 7 ویژگی مخفی اینستاگرام آشنا شوید - مقاله - میهن سرویس


(4) ترفندهای اینستاگرام که هر شخصی باید
ترفندهای اینستاگرام که هر شخصی باید بداند نوین


(5) روش های مختلف برای رصد فعالیت دوستان در اینستاگرام رسانه
برای مشاهده عکس هایی که دوستان شما در آن ها تگ شده اند بسیار ساده است شما می توانید به پروفایل شخص مورد نظر رفته و در پروفایل دوست خود آخرین قسمت که به صورت آیکون یک انسان است کلیک کنید.


(6) فالووربالا افزایش فالوور لایک و بازدید اینستاگرام
فالووربالا افزایش فالوور لایک و بازدید اینستاگرام مناسب ترین قیمت پشتیبانی از سرویس ها بدون نیاز به پسورد پیج چرا فالووربالا را انتخاب کنیم پشتیبانی خرید فالوور ایرانی اینستاگرام در کوتاه ترین زمان هزاران فالوور


(7) برگه Following در اینستاگرام حذف شد
برگه Following در اینستاگرام حذف شد - یک پزشک


(8) اینستاگرام بخش Following برای دیدن لایک فالو و کامنت
یکی از قابلیتهای اینستاگرام که موافقان و مخالفان زیادی داشت امکان دیدن لایک فالو و کامنت دیگران و در واقع پیگیری فعالیت سایر کاربران که آنها را دنبال میکنیم بود.


(9) نحوه حذف فالوور و فالووینگ در اینستاگرام
10.11.2018 فالووینگ اکانت ها و یا افرادی که شما آن ها را دنبال میکنید و در صورت انتشار پست و یا استوری و از طرف آن ها شما مشاهده خواهید کرد و در پی آن میتوانید آن پست ها را لایک و یا کامنت گذاری و کنید.


(10) تمام زوایا و اصطلاحات اینستاگرام برای مبتدی ها
برای مشاهده پست های فالووینگ های خود کافی ایست به صفحه هوم در اینستاگرام خود رفته و در آن جا پست های فالوور های خود تماشا کنید. همچنین برای دیدن پست های تمامی کاربران اینستاگرام به صورت اتفاقی کافی ایست به صفحه اکسپلور یا همان جستجو اینستاگرام تان رجوع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا