خانهعمومیکاربردی

حذف کامل نرم افزارها با استفاده از Your Uninstaller

حذف کامل نرم افزارها با استفاده از Your Uninstaller
حذف کامل نرم افزارها با استفاده از Your Uninstaller
حذف کامل نرم افزارها با استفاده از Your Uninstaller
حذف کامل نرم افزارها با استفاده از Your Uninstaller
حذف کامل نرم افزارها با استفاده از Your Uninstaller

برای حذف نصب نرم افزار ها راه های مختلفی وجود دارد که آسان ترین آن ها استفاده از ابزار خود ویندوز یا فایل uninstall موجود در پوشه ی نصب برنامه مورد نظر می باشد. برای آشنایی با این روش های آسان و کم دردسر کلیک کنید …

درست است که استفاده از روش های بالا تا حد زیادی فایل های مربوط به برنامه را از روی ویندوز شما پاک می کند اما باز هم اطلاعاتی مربوط به آن هرچند کم روی ویندوز باقی می ماند مانند فایل های ریجستری.

برای پاک کردن این گونه فایل ها نیاز به نرم افزارهای جانبی دارید. یکی از بهترین و قدرتمندترین اینگونه نرم افزار ها Your Uninstaller می باشد. این نرم افزار گزینه های گوناگونی برای پاک کردن نرم افزار ها پیش روی شما می گذارد از پاک کردن ابتدایی نرم افزار تا حذف پیشرفته. (البته گزینه های پیشرفته آن در نسخه ی کامل و ریجستر شده اش وجود دارد که اگر به درستی کرک نرم افزار را نصب کرده باشید این گزینه ها هم در دسترس شما خواهد بود.)

پس از ورود به برنامه لیستی از نرم افزار های نصب شده روی کامپیوتر شما نمایان می شود شما می توانید با انتخاب برنامه مورد نظر خود آن را از روی ویندوز حذف نمایید.

انتخاب نرم افزار مورد نظر برای حذف نصب

برای حذف نرم افزار مورد نظر خود می توانید روش زیر را دنبال کنید:

روش حذف کامل نرم افزارها:

پس از این که برنامه مورد نظر خود را انتخاب کردید روی گزینه ی سمت چپ (uninstall) کلیک کنید تا صفحه ی زیر باز شود.

انتخاب نوع حذف نصب

صفحه ی جدید نوع حذف نصب را از شما می خواهد. چهار گزینه پیش روی شماست. که به ترتیب از پاک کردن ابتدایی تا حذف پیشرفته نمایش داده می شود. به صورت پیش فرض گزینه ی normal mode انتخاب شده است.

توضیحات هر یک از این گزینه ها در زیر آن موجود می باشد اما گزینه اول فقط فایل های اصلی خود برنامه را پاک می کند همان کاری که توسط خود برنامه یا قابلیت های ویندوز انجام می شود. برای آشنایی بیشتر با روش های گفته شده در این آموزش کلیک کنید.

گزینه دوم علاوه بر فایل های قسمت اول فایل های ریجستری را نیز پاک می کند. سرعت انجام پاکسازی این گزینه بالاست. گزینه ی سوم که معمولا به عنوان پیش فرض انتخاب می شود علاوه بر دربرداشتن امکانات گزینه های قبلی فایل های ریجستری مربوط به نرم افزار مورد نظر را با دقت پیشتری شناسایی و پاک می کند.

گزینه چهارم که super mode نام دارد پیشرفته ترین گزینه است و در ویندوز و فایل های سیستمی شما با دقت زیادی وجود فایل های نرم افزار مورد نطر را شناسایی و پاک سازی می کند.

بهتر است گزینه آخر را انتخاب کنید و گزینه next را بزنید. پس از آن فرآیند حذف نصب آغاز می شود. ابتدا حذف عادی نرم افزار آغاز می شود.

پس از پایان مرحله ی قبلی مرحله ی دوم که پاکسازی رجیستری است آغاز می شود.ابتدا مدتی برای جستجو در ریجستری و یافتن فایل های مربوطه می گذرد. پس از مدتی صفحه ی جدیدی باز می شود که لیستی از فایل های ریجستری مربوط به نرم افزار مورد نظر را نشان می دهد. شما با انتخاب گزینه next با پاک سازی آن ها موافقت می کنید.

حذف فایل های ریجستری

حذف فایل های ریجستری

پس از آن اگر فایلی مربوط به برنامه حذف شده در کامپیوتر شما به خصوص درایو ویندوز موجود باشد پاک سازی می شود و در پایان پیام موفقیت آمیز بودن پاکسازی کامل نرم افزار از روی کامپیوتر شما نمایش داده خواهد شد.


(1) Your Uninstaller Pro
حذف کامل نرم افزار با Your Uninstaller Pro خدمت از ما


(2) Your Uninstaller Pro
آموزش کامل نرم افزار Your Uninstaller Pro حذف کامل نرم افزارها


(3) your uninstaller پاکسازی کامل برنامه
your uninstaller پاکسازی کامل برنامه ها در ویندوز به همراه


(4) Your Uninstaller Pro حذف کامل نرم افزار
Your Uninstaller Pro حذف کامل نرم افزار های نصب شده دانلود


(5) نرم افزار پاکسازی برنامه های نصب شده برای ویندوز - Your
از قابلیت های این نرم افزار میتوان به محیط ساده پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن و نیز پاکسازی سیستم از برنامه های جاسوسی و مخرب را اشاره کرد.


(6) Your Uninstaller برای حذف کامل ناخواسته
Your Uninstaller برای حذف کامل ناخواسته ها دانلود


(7) دانلود Ashampoo UnInstaller 9.00.10 - حذف کامل نرم
27.04.2020 Ashampoo UnInstaller نرم افزاری قدرتمند برای حذف کامل نرم افزارها از روی کامپیوتر می باشد. این نرم افزار تغییراتی که نصب نرم افزارها روی کامپیوتر ایجاد می کنند را بررسی و ذخیره می کند تا بتواند به صورت صحیح نرم افزارهای


(8) حذف کامل نرم افزار با Your Uninstaller Pro خدمت از ما
16.12.2019 به کمک این نرم افزار شما می توانید تنها با چند کلیک برنامه هایی که از قسمت AddRemoves Program حذف نمی شوند را به صورت کامل حذف و تمامی فایل های مربوط به آن را از روی هاردتان پاک سازی نمایید.


(9) دانلود Uninstall Tool v3.5.10 Build 5670 - نرم افزار حذف
Uninstall Tool نام یکی از برنامه های بسیار کاربردی در ویندوز است که کمک می کند به راحتی کاربر بتواند نرم افزارها و برنامه های نصب شده در ویندوز را به صورت کامل حذف یا به اصطلاح Uninstall نماید. نرم افزارهایی که در ویندوز نصب می شوند


(10) آموزش کامل نرم افزار Your Uninstaller Pro حذف کامل نرم
با استفاده از این نرم افزار میتوان یک نرم افزار را به همراه متعلقات آن که معمولا پس از حذف باقی میمانند مانند کدهای رجیستریفایل های برنامه و.. را حذف کرد. your uninstaller pro حتی قادر است نرم افزارهایی که به طور عادی امکان حذف آن ها در کامپیوتر وجود ندارد را از سیستم حذف نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا