اپلیکیشن اندرویدخانهعمومی

آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام

آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام
آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام
آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام
آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام
آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام

همان طور که می دانید در اینستاگرام می توانید از دو روش استفاده از ایمیل و استفاده از شماره تلفن، اکانت خود را ایجاد نمایید. این به این معناست که شما می توانید انتخاب کنید که در پروفایل اینستاگرام شما، شماره موبایل ثبت شده باشد یا آدرس ایمیل شما و یا هر دوی آن ها قرار داشته باشند.

به هر صورت اگر قبلا شماره موبایل خود را در پروفایل اینستاگرام خود ذخیره کرده باشید، چه بعد از ثبت نام با ایمیل، شماره موبایل را به صورت دستی در پروفایل قرار داده باشید و چه اکانت اینستاگرام خود را با استفاده از شماره موبایل ایجاد کرده باشید، در هر زمانی امکان حذف کردن شماره از اینستاگرام وجود دارد.

نحوه حذف شماره تلفن از اینستاگرام نیز بسیار آسان بوده و موضوع مقاله آموزشی امروز نایس استار می باشد. پس از شما دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید…

آموزش روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام

برای پاک کردن شماره تلفن از اینستاگرام، ابتدا با لمس آیکون پروفایل یا تصویر پروفایل خود در نوار پایین اینستاگرام، وارد پروفایل کاربری شوید.

حالا در صفحه باز شده گزینه Edit Profile را انتخاب نمایید.

ورود به قسمت ویرایش پروفایل برای حذف شماره تلفن از اینستاگرام

پیش نیاز پاک کردن شماره تلفن در اینستاگرام

در صفحه باز شده، اطلاعات کاربری شما، در قسمت Profile Information به نمایش در آمده است. قبل از حذف شماره موبایل از اینستاگرام، باید توجه داشته باشید که این اپلیکیشن حتما نیاز به یک راه ارتباطی با شما دارد. حال که می خواهید شماره تلفن خود را از پروفایلتان حذف نمایید، پس باید اینستاگرام آدرس ایمیل شما را داشته باشد.

با توجه به این توضیح اگر آدرس ایمیل خود را در قسمت E-mail Address وارد نکرده اید، قبل از هر چیز آدرس ایمیل معتبری در این قسمت وارد کنید. پس از آن به ایمیل خود مراجعه کرده و لینک ارسالی از طرف اینستاگرام را لمس کنید تا این ایمیل تایید شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله آموزش 1تغییر ایمیل اینستاگرام را مطالعه بفرمایید.

نحوه حذف شماره از اینستاگرام

پس از تایید ایمیل به حذف شماره از اینستاگرام می پردازیم. برای این منظور در همان صفحه Edit Profile روی گزینه Phone number ضربه بزنید.

انتخاب بخش شماره تلفن برای حذف آن از پروفایل اینستاگرام

صفحه ای مشابه با تصویر زیر برای تغییر شماره تلفن اینستاگرام شما نمایش داده می شود که شماره قبلی شما نیز در کادر آن نمایش داده شده است.

برای پاک کردن شماره تلفن، شماره داخل کادر را به صورت کامل حذف کنید و سپس گزینه Next را لمس نمایید.

پاک کردن شماره تلفن از پروفایل اینستاگرام

همان طور که مشاهده خواهید کرد، به صفحه ی Edit Profile باز خواهید گشت با این تفاوت که قسمت Phone number خالی خواهد بود. حالا برای تایید نهایی حذف شماره موبایل، آیکون تیک در نوار بالا را لمس نمایید.

حذف موفقیت آمیز شماره تلفن از اینستاگرام

پس از آن به صفحه پروفایل خود بازگردانده می شوید که نشاندهنده حذف موفقیت آمیز شماره تلفن از اینستاگرام می باشد.

توجه داشته باشید که اگر قبل از این کار، ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد نکرده باشید، پس از لمس آیکون تیک، پیامی به شما نمایش داده می شود و از شما خواسته می شود که در ابتدا یک آدرس ایمیل معتبر یا شماره تلفن معتبر خود را وارد نمایید.


(1) اموزش برداشتن و حذف شماره از اینستاگرام
اموزش برداشتن و حذف شماره از اینستاگرام برای جلوگیری از پیدا کردن


(2) 3 روش حذف شماره اینستاگرام جهت جلوگیری
3 روش حذف شماره اینستاگرام جهت جلوگیری از پیداکردن شما برتر


(3) 5 روش برداشتن و حذف شماره از اینستاگرام
5 روش برداشتن و حذف شماره از اینستاگرام برای جلوگیری از پیدا کردن


(4) آموزش تغییر شماره تلفن در اینستاگرام اندروید حذف شماره
17.05.2016 تغییر شماره تلفن در اینستاگرام در مسنجر اینستاگرام شما باید اطلاعات خود را وارد کنید در صورت وجود مشکل بتوانید مجدد از اکانت قبلی خود استفاده کنید همچنین در صورتی که شما اطلاعات خود را در برنامه وارد نکنید باعث می


(5) آموزش حذف شماره موبایل از پروفایل اینستاگرام از طریق سایت
نحوه حذف شماره موبایل در سایت Instagram. دقت کنید که برای حذف کردن شماره تلفن از حساب کاربری اینستاگرام میبایست پیشاپیش ایمیل خویش را وارد کرده باشید تا راهی برای احراز هویت و ارسال تأییدیه وجود داشته باشد.


(6) روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام حذف
روش حذف شماره تلفن از اینستاگرام حذف شماره از اکانت های شخصی و


(7) نحوه مخفی کردن شماره تلفن در تلگرام
نحوه مخفی کردن شماره تلفن در تلگرام. اگر از کاربران اهل شبکه ها و چت باشید بدون شک با مسنجر تلگرام آشنایی دارید و یا حداقل نام آن را شنیده اید اگر هم این مسنجر را نمی شناسید بهتر است بدانید که


(8) ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تماس - بخش آموزش
یکی از مواردی که در اکثر برنامه ی اجتماعی برای ثبت نام الزامی است ثبت ایمیل معتبر و در برخی موارد شماره ی همراه استولی در اینستاگرام قضیه کمی فرق می کند و شما می توانید این قسمت از ثبت نام را بدون ثبت ایمیل و شماره تماس


(9) حذف شماره از اینستاگرام برداشتن call از اینستاگرام
اگر جز افرادی هستید که از اینستاگرام وب استفاده می کنید برای حذف call از اینستاگرام وارد اینستاگرام شده و روی آیکن پروفایل کلیک کنید . سپس در صفحه باز شده روی Edit Profile کلیک و در فیلد Phone Number شماره تلفن را پاک کرده و روی دکمه


(10) شماره تلفن و مخفی
نحوه جستجوی افراد در اینستاگرام با شماره تلفن و مخفی کردن شماره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 18 =

دکمه بازگشت به بالا