خانهعمومیمالتی مدیا

نحوه تغییر زبان آی فیلم ifilm به فارسی

نحوه تغییر زبان آی فیلم ifilm به فارسی
نحوه تغییر زبان آی فیلم ifilm به فارسی
نحوه تغییر زبان آی فیلم ifilm به فارسی
نحوه تغییر زبان آی فیلم ifilm به فارسی
نحوه تغییر زبان آی فیلم ifilm به فارسی

شبکه آی فیلم یکی از محبوب ترین شبکه های چند زبانه ایرانی است که در سال 89 راه اندازی شد. آی فیلم به پخش فیلم و سریال های ایرانی می پردازد. به همین دلیل محبوبیت زیادی بین مخاطبین پیدا کرده است.

آی فیلم دارای چهار کانال به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی است. کانال دوم فارسی با نام آی فیلم 2 است که با گویش افغانستانی برای فارسی زبانان افغانستانی و تاجیکستانی می باشد. فیلم و سریال های به زبان عربی این شبکه توسط دوبلور های سوریه و لبنان و امارات دوبله می شود.

علاوه بر پخش مجموعه سریال ها شبکه آی فیلم برنامه های تولیدی نیز دارد. با توجه به هدف این شبکه که با شعار “آی فیلم دوست خانواده تو” شروع به فعالیت کرد، برنامه های فرهنگی مانند تاریخ و سینما، شما و آی فیلم، گپ و … از این شبکه پخش می شود.

به دلیل حمایت از زبان فارسی کانال زبان انگلیسی در داخل ایران پخش نمی شود. اما دو زبان فارسی و عربی قابل مشاهده است. متاسفانه اکثر بینندگان شبکه آی فیلم برنامه های آن را به زبان عربی دریافت می کنند.

برای حل این مشکل حتما این پست را مطالعه نمایید. در این پست به نحوه تغییر زبان آی فیلم از عربی به فارسی می پردازیم. با نایس استار همراه باشید.

نحوه تغییر زبان آی فیلم به فارسی

برای تغییر زبان آی فیلم از عربی به فارسی نیازی نیست گیرنده خود را مجددا تنظیم کنید. بلکه با یک تنظیم ساده در تلویزیون خود براحتی می توانید این مشکل را حل کنید و از این پس برنامه های آی فیلم را به زبان شیرین فارسی مشاهده کنید.

جهت تغییر زبان آی فیلم ابتدا باید به شبکه آی فیلم (ifilm) بروید. با کنترل تلویزیون به منوی تنظیمات بروید. برای این کار روی دکمه Tools بزنید.

در منوی Tools با کمک دکمه های بالا و پایین که در تصویر زیر مشخص شده اند، روی زبان صدا بروید. سپس آن را با دکمه وسط انتخاب کنید (مرحله 3).

انتخاب دکمه Tools

در منویی که باز می شود زبان فارسی را انتخاب نمایید. اگر زبان فارسی در منو نبود، گزینه نامشخص را بزنید. برای بستن منو دکمه Exit را انتخاب کنید.

بستن منو بعد از تغییر زبان آی فیلم

ملاحظه می کنید که از این به بعد زبان شبکه آی فیلم فارسی می باشد.


(1) آموزش تغییر زبان آی فیلم از عربی به
آموزش تغییر زبان آی فیلم از عربی به فارسی ایده آل تکنولوژی


(2) آیفیلم - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
آیفیلم - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(3) سالگرد تاسیس آن iFilm
نگاهی به شبکه آیفیلم به بهانه هفتمین سالگرد تاسیس آن iFilm - آی فیلم


(4) نرم افزار iFilm Mobile - نرم افزار
نرم افزار iFilm Mobile - نرم افزار کانال ای فیلم برای آندروید


(5) آموزش تغییر دادن زبان صوتی فیلم - بایت گیت
نحوه تغییر زبان در JetAudio. از برنامه JetAudio معمولا برای ساخت لیست آهنگها و گوش دادن به آنها استفاده میشود. در برنامه جت آدیو برای تغییر دادن زبان فیلم یا ویدئوی مورد نظر مراحل زیر را انجام دهید 1- فایل چندرسانهای را


(6) آموزش تصویری تغییر دادن زبان صوتی فیلم در انواع پخش کننده
به این ترتیب میتوان یک فایل ویدئوای مثلا یک فیلم را با چندین زبان منتشر کرد و به کاربر این اختیار را داد که به صورت اختیاری و دلخواه بین زبانهای مختلف سوئیچ کند.


(7) فرکانس ها iFilm - آی فیلم
فرکانس ها iFilm - آی فیلم


(8) شبکه آیفیلم 2 افتتاح شد - شبکه خبری
شبکه آیفیلم 2 افتتاح شد - شبکه خبری العالم


(9) شبکه ifilm را بر روی گوشی همراه مشاهده
شبکه ifilm را بر روی گوشی همراه مشاهده کنید دانلود


(10) راهاندازی شبکه آیفیلم2 - مشرق نیوز
راهاندازی شبکه آیفیلم2 - مشرق نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا