اپلیکیشن اندرویدخانهعمومی

آموزش رفع بلاک Block یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام

آموزش رفع بلاک Block یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام
آموزش رفع بلاک Block یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام

در مطالب گذشته نایس استار در مورد نحوه بلاک کردن کاربران مورد نظر در اینستاگرام مطلبی ارائه کردیم.

همان طور که قبلا گفتیم قابلیت بلاک کردن اینستاگرام به منظور جلوگیری از ایجاد مزاحمت دیگران مورد استفاده قرار می گیرد.

اما ممکن است کاربران بخواهند پس از مدتی فردی را که بلاک کرده اند از حالت بلاک بودن خارج کنند. خوشبختانه اینستاگرام امکان رفع بلاک کاربران را نیز در اپلیکیشن خود قرار داده است.

البته رفع بلاک در حالتی که فقط یک طرف این کار را انجام داده است بسیار ساده انجام پذیر است اما اگر هر دو طرف یکدیگر را بلاک کرده باشند رفع بلاک کمی مشکل تر می شود چرا که دیگر هیچ کدام از آن ها نمی توانند برای رفع بلاک به اکانت دیگری دسترسی داشته باشند! اما در این مطلب سعی کرده ایم تا تمامی روش های رفع بلاک دو طرفه را که شامل 7 روش می باشد آموزش دهیم.

پس در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا نحوه رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام را به صورت کامل و تصویری بیاموزید.

آموزش کامل رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام:

برای رفع بلاک کاربر مورد نظر شما باید به صفحه ی اینستاگرامی او دسترسی داشته باشید. در صورتی که تنها شما فرد مقابل را بلاک کرده باشید (بلاک یک طرفه) این کار به آسانی انجام پذیر است اما در صورتی که هر دو طرف هم دیگر را بلاک کرده باشید (بلاک دو طرفه) ممکن است نتوانید به صفحات اینستاگرامی هم دسترسی پیدا کنید و یکدیگر را رفع بلاک نمایید.

در ادامه روش اصلی برای دسترسی به اکانت اینستاگرامی طرف مقابل به منظور رفع بلاک او آموزش می دهیم که برای رفع بلاک یک طرفه و دو طرفه قابل استفاده می باشد.

اما در صورتی که با استفاده از روش اصلی نتوانستید از بلاک دو طرفه خارج شوید می توانید از 7 روش باقی مانده ای که در ادامه آموزش داده می شود استفاده کرده و به اکانت کاربر مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید و او را رفع بلاک نمایید.

روش اصلی برای دسترسی به اکانت کاربر مورد نظر برای رفع بلاک یک طرفه و دو طرفه:

برای این منظور ابتدا از طریق لمس تصویر پروفایل خود در نوار پایین، وارد صفحه شخصی اینستاگرام خود شوید.

حالا از نوار بالا روی آیکون سه خط موازی ضربه بزنید تا تنظیمات اینستاگرام باز شود.

ورود به منو اینستاگرام برای مشاهده لیست بلاک شده ها

حالا از طریق گزینه Settings وارد تنظیمات اینستاگرام شوید.

ورود به تنظیمات اینستاگرام برای مشاهده لیست بلاک شده ها

پس از آن وارد قسمت Privacy and Security شوید.

روش مشاهده لیست بلاک شده ها در اینستاگرام

سپس گزینه ی Blocked Accounts را لمس کنید.

مشاهده لیست بلاک شده ها در اینستاگرام

صفحه ای که باز می شود شامل لیستی از تمامی کاربرانی که توسط شما بلاک شده اند می باشد. شما می توانید کاربر مورد نظر خود را لمس کنید تا برای رفع بلاک به صفحه ی او دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به لیست کاربران اینستاگرامی بلاک شده توسط شما

آموزش 7 روش دیگر برای دسترسی به اکانت کاربر مورد نظر برای رفع بلاک دو طرفه:

اما اگر نتوانستید از روش بالا به اکانت کاربر مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید می توانید از این روش و روش های بعدی که به آن ها اشاره شده استفاده کنید.

البته توجه داشته باشید که ممکن است حتی با استفاده از هیچ کدام از روش های آموزش داده شده نیز نتوانید از بلاک دو طرفه خارج شوید. در اینجا پیشنهاد می کنیم که روش های گفته شده را بارها و بارها به شکل های مختلف و با خلاقیت خود تکرار کنید تا بالاخره مشکل شما حل شود.

روش اول، استفاده از نام کاربری فرد بلاک شده برای رفع بلاک دو طرفه:

در روش اول برای رفع بلاک دو طرفه شما نیاز به نام کاربری فرد مورد نظر خود دارید.

حالا به 1صفحه ی دایرکت چت یکی از دوستان خود بروید و پس از یک علامت @ و بدون فاصله نام کاربری فرد بلاک شده را وارد کنید و سپس آن را بفرستید. این کار را می توانید به جای دایرکت چت در بخش ارسال کامنت یکی از پست های خود نیز انجام دهید.

پس از آن متن ارسالی شما به شکل یک لینک آبی رنگ در می آید که با لمس آن می توانید به صفحه ی اینستاگرامی کاربر بلاک شده از طرف خود دسترسی پیدا کنید.

روش دوم برای دسترسی به اکانت کاربر مورد نظر برای رفع بلاک دو طرفه

روش دوم، خارج کردن اکانت دو طرف بلاک از حالت خصوصی (Private):

اگر روش بالا مشکل شما را حل نکرد می توانید از این روش استفاده کنید. برای این منظور اگر اکانت شما و اکانت طرف مقابلتان خصوصی (Private) می باشد، ابتدا به صورت موقتی اکانت خودتان را از حالت خصوصی (Private) خارج کنید و پس از آن از طرف مقابلتان که او هم شما را بلاک کرده است بخواهید که اکانت خود را از حالت خصوصی خارج نماید. پس از آن دوباره یکی از دو روش بیان شده در بالا را برای دسترسی به اکانت طرف مقابل خود برای رفع بلاک او انجام دهید.

روش سوم، حذف کامل اپلیکیشن اینستاگرام و استفاده از نسخه های جدیدتر یا قدیمی تر آن:

اگر با روش قبل نیز نتوانستید به پروفایل طرف بلاک شده ی خود دسترسی پیدا کنید می توانید از روش حذف اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید. برای این منظور اینستاگرام را به کلی از گوشی خود حذف کنید و سپس جدیدترین نسخه ی آن را دانلود و نصب نمایید. پس از آن که دوباره وارد اکانت خود شدید روش های بالا را برای دسترسی به صفحه ی پروفایل کاربر بلاک شده امتحان کنید. اگر با این روش نیز نتوانستید به پروفایل کاربر دسترسی پیدا کنید پیشنهاد می کنیم همین روش را با استفاده از نسخه های قدیمی تر اینستاگرام تکرار کنید، ممکن است مشکل شما را برطرف کند.

روش چهارم، استفاده از اپلیکیشن های واسطه برای ورود به پروفایل اینستاگرام:

در صورت عمل نکردن روش بالا، روش پیشنهادی بعدی ما استفاده از نرم افزارهای واسطه ای مانند OGInstagram می باشد. این برنامه را به راحتی از اینترنت دانلود کنید و پس از نصب آن، از طریق این نرم افزار وارد اکانت خود شوید و دوباره روش های بالا را برای دسترسی به پروفایل کاربر بلاک شده امتحان کنید.

روش پنجم، استفاده از یک گوشی دیگر:

روش بعدی استفاده از گوشی های دیگر برای رفع بلاک کاربر می باشد. برای این منظور، گوشی آشنایان خود را به صورت موقتی بگیرید و با استفاده از گوشی آن ها وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و روش های بالا را برای دسترسی به پروفایل کاربر بلاک شده امتحان کنید. می توانید از گوشی های اندرویدی دیگر یا حتی گوشی های آیفون با سیستم عامل ios استفاده کنید.

روش ششم، استفاده از لینک پروفایل کاربر بلاک شده از طریق تگ های او:

اگر هیچ کدام از روش های بالا نتوانست مشکل شما را برای دسترسی به پروفایل کاربر بلاک شده حل کند می توانید این روش آخر را نیز امتحان کنید. برای این منظور ابتدا بهتر است اینستاگرام را از گوشی خود پاک کرده و دوباره آن را نصب کنید و وارد اکانت خود شوید. حالا از بین پست های فالووینگ ها و فالوورهای طرف مقابل، پستی را پیدا کنید که کاربر بلاک شده توسط شما در آن تگ شده باشد. حالا در آن پست نام کاربری او را لمس کنید تا وارد پروفایل او شوید.

روش هفتم، استفاده از یک کاربر سوم برای ساخت گروه چت مشترک:

این روش توسط یکی از کاربران پیشنهاد شده است و به دلیل این که بسیاری از دوستان عزیز از آن جواب گرفته اند آن را به متن مقاله اضافه کرده ایم.

در این روش شما می توانید با کمک یکی از دوستان خود در اینستاگرام که از جانب هیچ کدام از طرفین بلاک، بلاک نمی باشد درخواست کنید که اقدام به ساخت یک گروه چت (دایرکت اینستاگرام) شامل دو طرف بلاک نماید. در اینجا احتمالا شما می توانید به پروفایل طرف دوم بلاک دسترسی پیدا کنید و در نتیجه با روشی که در ادامه گفته می شود او را آنبلاک نمایید و در نهایت از بلاک دو طرفه خارج شوید.

از دوستی که این روش را پیشنهاد داده اند سپاس گزاریم. امیدواریم مشکل دوستان با این روش برطرف شود.

پیشنهاد روش های دیگر برای رفع بلاک دو طرفه در اینستاگرام:

روش های اشاره شده، روش هایی برای دسترسی به پروفایل کاربر بلاک شده می باشد که برای برخی از افراد به صورت تجربی کار کرده است اما در نظر داشته باشید که ممکن است هیچ کدام از آن ها مشکل شما را برای دسترسی به پروفایل کاربر بلاک شده حل نکند. در این صورت متاسفانه فعلا روش دیگری برای رفع مشکل بلاک دو طرفه در اینستاگرام وجود ندارد.

ممکن است شما نیز با استفاده از خلاقیت خود روشی را برای دسترسی به پروفایل کاربر بلاک شده و رفع بلاک دو طرفه پیدا کنید. در این صورت خوشحال می شویم آن را با دیگران در بخش نظرات همین پست به اشتراک بگذارید.

اقدام به رفع بلاک (Block) یک طرفه یا دو طرفه در اینستاگرام:

پس از دسترسی به صفحه ی اینستاگرامی کاربر بلاک شده مورد نظرتان برای رفع بلاک او دو راه وجود دارد.

اگر پروفایل کاربر مانند تصویر زیر به صورت کامل نمایش داده شود می توانید با لمس گزینه ی Unblock به راحتی کاربر را رفع بلاک نمایید.

آموزش رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام

پس از آن پیامی نمایش داده می شود که اطمینان شما را از رفع بلاک طرف مقابل جویا می شود. برای تایید Yes, I’m sure را انتخاب نمایید.

تایید رفع بلاک (Block) یک طرفه یا دو طرفه در اینستاگرام

پس از آن پیامی نمایش داده می شود که نمایانگر رفع بلاک موفقیت آمیز طرف مقابلتان می باشد. همچنین عبارت UnBlock جای خود را به عبارت Follow می دهد.

تایید رفع بلاک (Block) یک طرفه یا دو طرفه در اینستاگرام

اما اگر به جای نمایش کامل پروفایل کاربر، تنها صفحه ای سفید رنگ نمایش داده شد که در نوار بالای آن نام کاربری به همراه یک آیکون به شکل سه نقطه نمایش داده می شود، برای رفع بلاک کاربر، گزینه ی سه نقطه را لمس کنید و پس از آن از لیست نمایش داده شده، Unblock را انتخاب کنید و بقیه مراحل را طبق آن چه در بالا گفته شد ادامه دهید. این روش معمولا برای بلاک های دو طرفه مورد نیاز می شود اما در بلاک یک طرفه نیز قابل استفاده است.

نمایش لیست گزینه ها برای رفع بلاک دو طرفه در اینستاگرام

تا اینجا توانستید بلاک یک طرفه را برطرف کنید. اما اگر طرف مقابلتان نیز شما را بلاک کرده باشد کافیست او نیز مراحل بالا را طی کند تا بلاک دو طرفه ی شما به صورت کامل رفع شود.

[به روز شده در تاریخ 98٫04٫28]


(1) رفع بلاک دوطرفه اینستاگرام و آنبلاک
رفع بلاک دوطرفه اینستاگرام و آنبلاک کردن افرادی که شما را بلاک


(2) رفع بلاک دوطرفه در اینستاگرام
رفع بلاک دوطرفه در اینستاگرام


(3) رفع مشکل بلاک شدن دوطرفه در اینستاگرام
رفع مشکل بلاک شدن دوطرفه در اینستاگرام


(4) آموزش رفع بلاک در اینستاگرام برای رفع انواع بلاک توسط
آموزش رفع بلاک در اینستاگرام توسط کاربران اینستاگرام و شبکه اجتماعی اینستاگرام با کمک راه حل های مختلف را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.


(5) نحوه بلاک و آنبلاک کردن کاربران در
نحوه بلاک و آنبلاک کردن کاربران در Instagram


(6) رفع بلاک دوطرفه اینستاگرام و آنبلاک کردن افرادی که شما را
04.06.2018 در این مطلب با ما همراه باشید تا روشی را برای رفع بلاک دوطرفه اینستاگرام ارائه کنیم تا با استفاده از آن بتوانید این مشکل را در اینستاگرام حل کرده و حتی افرادی را که شما را بلاک کرده اند آنبلاک نمایید.


(7) روش های رفع بلاک در اینستاگرام جهت از بین بردن بلاک
بنابراین رفع بلاک در اینستاگرام نیز دو حالت خواهد داشت. در این مطلب روش های رفع بلاک در اینستاگرام برای هر دو نوع بلاک اینستاگرام را آموزش می دهیم. رفع بلاک در اینستاگرام بلاک توسط کاربران دیگر


(8) رفع بلاک دو طرفه اینستاگرام فیلم آموزشی - وب راه
در مقاله رفع بلاک دو طرفه اینستاگرام با هم چندین روش را بررسی کردیم که در نهایت افرادی که همدیگر را بلاک کرده بودند و نمی توانستند یک دیگر را از بلاک در بیاورند. یکدیگر را پیدا کرده و همدیگر را آنبلاک کنند.


(9) ترفند مشاهده ی لیست افراد بلاک شده در
ترفند مشاهده ی لیست افراد بلاک شده در اینستاگرام و آنبلاک کردن آن


(10) آنبلاک کردن در اینستاگرام
آنبلاک کردن در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا