اینترنتخانهعمومی

آموزش برش آنلاین آهنگ یا فیلم توسط سایت mp3cut.net

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که بخواهید قسمتی از یک آهنگ یا فیلم ویدئویی را ببرید و به صورت جداگانه استفاده نمایید.

اگرچه نرم افزارهای بسیاری برای برش آهنگ یا فیلم وجود دارند اما گاهی اوقات کاربران به دلایلی، نیازی نمی بینند تا یک نرم افزار جداگانه را از اینترنت دانلود و روی سیستم خود نصب کنند و می خواهند بدون استفاده از نرم افزار بخشی از آهنگ یا فیلم مورد نظر خود را ببرند.

جالب است بدانید که سایت هایی وجود دارند که شما با استفاده از آن ها می توانید به راحتی قسمتی از آهنگ یا فیلم مورد نظر خود را بریده و سپس بخش جدا شده را دانلود و استفاده نمایید.

سایت mp3cut.net یکی از این سایت های می باشد که شما به راحتی می توانید آهنگ یا فیلم مورد نظر خود را در آن آپلود کنید، سپس آن را ببرید و پس از آن، قسمت برش خود را دانلود و استفاده نمایید.

یکی از مزیت های این سایت این است که حتما نیازی نیست که آهنگ یا فیلم مورد نظر خود را از طریق کامپیوتر خود آپلود کنید بلکه شما می توانید لینک آهنگ یا فیلم دلخواهی از یک سایت را به این ابزار آنلاین بدهید تا عملیات برش انجام شود و سپس بخش جدا شده را دانلود نمایید.

در ادامه این مطلب به آموزش روش برش آهنگ یا فیلم بدون استفاده از نرم افزار و به صورت آنلاین توسط سایت mp3cut.net می پردازیم…

آموزش روش برش آنلاین آهنگ یا فیلم توسط سایت mp3cut.net و بدون استفاده از نرم افزار:

قبل از شروع باید بگوییم که ما روش برش آنلاین یک آهنگ را آموزش می دهیم و روش برش آنلاین فیلم توسط این سایت کاملا مشابه با برش آهنگ می باشد و نیازی به آموزش مجدد ندارد.

برای برش آنلاین آهنگ یا فیلم مورد نظر خود توسط سایت mp3cut.net ابتدا وارد لینک مربوط به آن شوید.

حالا برای برش آهنگ، از نوار سیاه رنگ بالا روی Audio Cutter کلیک کنید. اگر می خواهید بخشی از یک فیلم را برش دهید از نوار بالا گزینه Video Cutter را انتخاب نمایید.

اگر ابزارهای این سایت آنلاین برای شما هم مانند ما فعال نبود و صفحه ای سفید رنگ نمایش داده شد (تصویر زیر)، برای فعال شدن آن روی عبارت Click to enable Adobe Flash Player کلیک کنید.

آموزش برش آنلاین آهنگ یا فیلم توسط سایت mp3cut.net

حالا برای فعال شدن Adobe Flash Player در مرورگر کروم روی Allow کلیک کنید. با روشی مشابه می توانید این نرم افزار را در مرورگر فایرفاکس فعال کنید. البته برای فایرفاکس، حتما باید به صورت جداگانه نرم افزار Adobe Flash Player را فعال کرده باشید.

آموزش فعال کردن Adobe Flash Player برای برش آنلاین آهنگ یا فیلم توسط سایت mp3cut.net

انتخاب و آپلود آهنگ یا فیلم مورد نظر برای برش توسط سایت mp3cut.net:

پس از فعال کردن ابزار Adobe Flash Player، اولین گام برای برش آهنگ یا فیلم، انتخاب فایل مورد نظر است.

برای این منظور اگر می خواهید آهنگ یا فیلم مورد نظر خود را از داخل کامپیوترتان آپلود کنید روی Open file کلیک کرده و سپس فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

اما اگر می خواهید لینک آهنگ یا فیلمی را از یک سایت، برای برش بدهید، روی URL کلیک کنید.

انتخاب و آپلود آهنگ یا فیلم مورد نظر برای برش توسط سایت mp3cut.net

پس از آن لینک مورد نظر خود را در کادر نمایش داده شده وارد کنید. توجه داشته باشید که برای برش آهنگ، حتما فرمت انتهایی لینک داده شده فرمت یک فایل صوتی باشد و برای فیلم هم فرمت آن لینک فرمت یک فیلم باشد.

پس از وارد کردن لینک مورد نظر، روی Open کلیک کنید.

وارد کردن لینک آهنگ یا فیلم مورد نظر برای برش آنلاین توسط سایت mp3cut.net

حالا منتظر بمانید که فایل مورد نظر شما از کامپیوترتان یا از سایت لینک داده شده به سایت mp3cut آپلود شود.

آپلود آهنگ یا فیلم مورد نظر برای برش توسط سایت mp3cut.net

انتخاب قسمت مورد نظر از آهنگ یا فیلم برای برش توسط mp3cut.net:

پس از آن اگر فایل مورد نظر شما آهنگ باشد صفحه ای مشابه تصویر زیر را خواهید دید که کل آهنگ به صورت یک نوار نمایش داده می شود.

در این نوار بخشی به صورت آبی رنگ وجود دارد که نمایش دهنده ی بخشی از آهنگ است که قرار است بریده شده و از بقیه آهنگ جدا شود. ما می توانید ابتدا و انتهای بخش آبی رنگ را توسط موس خود جا به جا کنید تا به ناحیه مورد نظر خود برای برش برسید. لازم به ذکر است که این سایت قابلیت اجرای همزمان آهنگ را نیز دارد تا شما راحت تر بتوانید به ناحیه مورد نظر خود دست پیدا کنید.

انتخاب قسمت مورد نظر از آهنگ یا فیلم برای برش توسط mp3cut.net

پس از انتخاب ناحیه مورد نظر برای برش، حالا به بالای ابتدا و انتهای نوار آبی رنگ توجه کنید. اگر می خواهید آهنگ شما با افکت زیبایی (حالت محو شدن) شروع به پخش شدن کند و پس از آن به پایان برسد، کلیدهای بالای آن ها (کلیدهای Fade in و Fade out) را روشن کنید تا آن ها هم آبی رنگ شوند.

از طریق پایین نوار نیز می توانید فرمت آهنگ بریده شده را انتخاب نمایید.

حالا برای آغاز فرآیند برش آهنگ می توانید روی Cut کلیک کنید.

انتخاب قسمت مورد نظر از آهنگ برای برش توسط mp3cut.net

برای برش فیلم نیز می توانید مشابه آهنگ عمل کنید. مانند تصویر زیر نواری از کل فیلم نمایش داده می شود که می توانید بخش مورد نظر خود را برای برش انتخاب کنید و پس از انتخاب کیفیت و فرمت خروجی فیلم، برای برش آن روی Cut کلیک نمایید.

انتخاب قسمت مورد نظر از فیلم برای برش توسط mp3cut.net

برش آهنگ یا فیلم توسط سایت mp3cut.net و دانلود فایل نهایی بریده شده:

حالا فرآیند برش آهنگ یا فیلم شما آغاز می شود.

انجام فرآیند برش آهنگ یا فیلم توسط سایت mp3cut.net

و پس از آن شما می توانید با کلیک روی Download آهنگ یا فیلم بریده شده را دانلود کنید.

همچنین با استفاده از گزینه های Dropbox و Google Drive می توانید فایل بریده شده را بدون دانلود در سرویس های نامبرده ذخیره نمایید.

دانلود آهنگ یا فیلم نهایی بریده شده توسط سایت mp3cut.net

در پایان پیشنهاد می کنیم به مطلب آموزشی دانلود قسمتی از یک فیلم یا آهنگ توسط سایت aconvert.com نیز سر بزنید.


(1) ابزار آنلاین ویرایش عکس برش فیلم و
ابزار آنلاین ویرایش عکس برش فیلم و موزیک و به صورت آنلاین


(2) ابزار آنلاین ویرایش عکس برش فیلم و موزیک و به صورت
04.10.2019 ابزار آنلاین شماره 6 برش کوتاه کردن موزیک صوت لینک ابزار mp3cut.net. کاربرد کوتاه کردن یا برش بخشی از صوت به صورت سفارشی


(3) آموزش برش آهنگ و فایل های صوتی با نرم
آموزش برش آهنگ و فایل های صوتی با نرم افزار Free MP3 Cutter and


(4) ابزار آنلاین ویرایش عکس برش فیلم و موزیک و به صورت
لینک ابزار mp3cut.net. کاربرد کوتاه کردن یا برش بخشی از صوت به صورت سفارشی. آموزش وارد لینک ابزار شوید روی کلید Choose File کلیک کرده و موزیک صوت مورد نظر خود را انتخاب کنید.


(5) آموزش بریدن قسمتی از فیلم در پلیر VLC KMPlayer
آموزش بریدن قسمتی از فیلم در پلیر VLC KMPlayer PotPlayer و.. اگر از پلیر های محبوبی مانند VLC KMPlayer PotPlayer و JetAudio برای اجرای فایل های ویدیویی استفاده می کنید بهتر است بدانید که می توانید کار های بیشتری مثل بریدن قسمتی از فیلم را


(6) معرفی 4 سایت برای برش ریمیکس و ویرایش آنلاین موزیک - انزل وب
سرویس ویرایشگر آنلاین موزیک MP3Cut.net. MP3Cut همان طور که از نام این وب سایت مشخص است این سرویس به شما امکان برش فایل های صوتی را میدهد. این سرویس از 150 فرمت صوتی پشتیبانی میکند شما به راحتی می توانید فایل های صوتی خود را آپ


(7) آموزش دانلود از یوتیوب - وبلاگ سازن هاست
آموزش دانلود از یوتیوب - وبلاگ سازن هاست


(8) معرفی 4 سایت برای برش ریمیکس و ویرایش
معرفی 4 سایت برای برش ریمیکس و ویرایش آنلاین موزیک - انزل وب


(9) آموزش جدا کردن یک قسمت از فیلم
آموزش جدا کردن یک قسمت از فیلم . شاید شما هم دوست داشته باشید قسمت های یک فیلم و یا فایل تصویری را به صورت کلیپ جدا کرده و از آن در گوشی یا جای دیگر استفاده کنید کابران همیشه در جستجوی پیدا کردن نرم افزار های مختلفی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا