خانهعمومیفشرده سازکاربردی

استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip

استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip
استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip
استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip
استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip

در بعضی اوقات که یک فایل حجیم را با استفاده از نرم افزارهای مدیریت دانلودی مانند IDM دانلود می کنید و قصد استخراج آن ها با استفاده از نرم افزارهای قدرتمندی مانند Winrar را دارید ممکن است به دلیل تکه شدن هایی که به هنگام دانلود شده است، فایل آسیب دیده و به هنگام استخراج آن به شما ارور داده شود.

قبلا روش تعمیر این فایل های دانلودی آسیب دیده با استفاده از نرم افزار Winrar به صورت کامل آموزش داده شد. در بسیاری از موارد مشکل فایل ها از طریق این روش حل می شود و شما می توانید آن ها را استخراج کرده و از آن ها استفاده نمایید.

اما گاهی خرابی فایل آسیب دیده به حدی زیاد است که حتی با ابزار تعمیر Winrar نیز قابل تعمیر نیست، و باز هم به هنگام استخراج فایل ها به شما ارور داده می شود.

متاسفانه نقطه ضعف نرم افزار Winrar به هنگام استخراج فایل ها این است که در صورتی که در این هنگام اروری داده شود و نرم افزار نتواند استخراج فایل ها را ادامه دهد، تمامی فایل ها و قسمت های استخراج شده نیز پاک می شود و حتی قسمتی که مشکلی نداشته نیز در دسترس نخواهد بود.

اما گاهی اوقات خرابی فایل فشرده در اواخر آن می باشد یا حتی کار شما با استخراج همان قسمتی از فایل که درست است حل می شود.

نرم افزار 7Zip یک نرم افزار رایگان و کم حجم است که مشکل استخراج نرم افزار Winrar را ندارد و حتی اگر فایل شما مشکل داشته باشد و به هنگام استخراج آن اروری داده شود، در صورت لغو، آن قسمتی که سالم بوده و استخراج شده است باز هم باقی می ماند و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

به این ترتیب شما می توانید از قسمت استخراج شده استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر فیلمی را استخراج می کردید می توانید قسمت اول آن را که بدون مشکل از فشردگی خارج شده مشاهده نمایید. البته این بستگی به شانس شما دارد که کدام قسمت فایل دچار خرابی شده است، اوایل آن یا اواخر آن!

در ادامه روش استخراج فایل های فشرده آسیب دیده با استفاده از نرم افزار 7Zip به صورت تصویری آموزش داده می شود.

استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip:

این نرم افزار رایگان را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود نرم افزار 7Zip

پس از نصب آن، روی فایل فشرده مورد نظر خود کلیک راست کنید و از لیست باز شده از انتخاب گزینه ی 7-Zip، روی Extract files را کلیک کنید.

استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip

در پنجره ی باز شده تنظیماتی برای استخراج وجود دارد.

قسمت Extract to برای انتخاب محل استخراج فایل ها می باشد.

در صورتی که تیک پایین کادر مربوط به این قسمت فعال باشد، فایل های شما در مسیر این کادر و در پوشه ای با همان نام فایل فشرده استخراج خواهند شد.

اگر فایل شما رمزی دارد می توانید آن را در قسمت Password وارد کنید. در صورتی که این قسمت را خالی بگذارید، قبل از آغاز استخراج فایل ها، از شما رمز آن خواسته می شود.

حال برای آغاز عملیات استخراج فایل ها روی ok کلیک کنید.

استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip

پس از پایان عملیات نیز فایل های استخراج شده (چه به صورت کامل و چه آن قسمتی که آسیب ندیده بوده است) در مسیر انتخاب شده در دسترس شما خواهند بود.

استخراج فایل های فشرده آسیب دیده دانلودی با استفاده از نرم افزار 7Zip


(1) دانلود نرم افزار فشرده سازی فایل ها
دانلود نرم افزار فشرده سازی فایل ها


(2) آموزش تعمیر فایل RAR و ZIP خراب و آسیب دیده
آموزش تعمیر فایل RAR و ZIP خراب و آسیب دیده


(3) راهنمای تعمیر فایل های خراب RAR و
راهنمای تعمیر فایل های خراب RAR و استخراج فایل های سالم یاس دانلود


(4) نرم افزار تعمیر فایل های فشرده - Advanced Zip Repair 2
با استفاده از نرم افزار Advanced Zip Repair میتوانید فایل های فشرده آسیب دیده خود را به راحتی تعمیر کنید تا قابل استفاده شوند. همچنین این نرم افزار فایل های بیشتر از 4 گیگ را پشتیبانی میکند.


(5) فشرده سازی فایل ها - فایل نیکو
فشرده سازی فایل ها - فایل نیکو


(6) فشرده سازی فایل - فایل نیکو
این نرم افزار قابل اجرا بر روی خانواده سیستم عامل ویندوز بوده و از اکثر Format های فشرده سازی و رمزنگاری شده پشتیبانی می کند. همچنین توانایی ساخت و کارکردن بر روی File های Zip با حجم بی نهایت را دارا


(7) دانلود DataNumen PSD Repair 2.1.0 تعمیر فایلهای آسیب دیده PSD
دانلود DataNumen PSD Repair نرم افزار تعمیر فایلهای آسیب دیده PSD DataNumen PSD Repair 2.1.0 نام یک ابزار جدید و کاربردی در زمینه بازیابی دیتای سالم از فایلهای پیاسدی PSD است که افراد حرفهای در حوزه گرافیک میتوانند از آن نهایت


(8) آموزش تعمیر فایل های ZIP و RAR با نرم
آموزش تعمیر فایل های ZIP و RAR با نرم افزار WinRAR


(9) استخراج فایل از آرشیوهای مرسوم RAR 7z و ZIP دانلود
استخراج فایلها با استفاده از 7 -ZIP. بر خلاف WinRAR و WinZIP ابزار 7-ZIP کاملا رایگان بوده و از طریق وبسایت www. 7-zip.org قابل دانلود است. با این حال تنها مزیت 7-ZIP همین نیست. برای کاربران ویندوز این نرمافزار یک ابزار همه کاره


(10) استخراج فایل فشرده با نرم افزار WinRAR نکات کوچک
30.01.2017 استخراج فایل فشرده با استفاده از گزینه Open with WinRAR. با انتخاب این گزینه فایل فشرده در نرم افزار Winrar باز می شود. و جهت استخراج سه روش رو به رویمان قرار دارد که به صورت خلاصه آنها را انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا