اپلیکیشن اندرویدخانهعمومی

افزایش سرعت گوشی با برگرداندن آن به تنظیمات کارخانه

افزایش سرعت گوشی با برگرداندن آن به تنظیمات کارخانه
افزایش سرعت گوشی با برگرداندن آن به تنظیمات کارخانه
افزایش سرعت گوشی با برگرداندن آن به تنظیمات کارخانه
افزایش سرعت گوشی با برگرداندن آن به تنظیمات کارخانه
افزایش سرعت گوشی با برگرداندن آن به تنظیمات کارخانه

پس از مدتی استفاده از گوشی بهتر است در صورت امکان آن را به تنظیمات کارخانه برگردانیم. این کار دلایل بسیاری می تواند داشته باشد. یکی از مهم ترین دلایل آن افزایش سرعت گوشی و پاک شدن تمامی فایل های اضافه داخل حافظه گوشی می باشد.

پس از نصب هر نرم افزاری فایل هایی توسط آن در گوشی شما ایجاد می شود. برخی از این فایل ها حتی پس از حذف نصب برنامه از گوشی شما پاک نمی شوند و یک مقدار از فضای گوشی شما را اشغال کرده و احتمالا باعث کاهش سرعت گوشی می شوند.

برای حذف کامل این فایل ها می توان گوشی را به تنظیمات کارخانه برگرداند. قبل از هر چیز نیاز به گرفتن نسخه ی پشتیبان از تمامی اطلاعات گوشی شما می باشد. نرم افزارهای بسیاری برای این کار موجود هستند. Go backup یکی از بهترین این نرم افزارها است.

ممکن است اطلاعات برخی از نرم افزارهای شما توسط نرم افزار گفته شده پشتیبان گرفته نشوند. در این صورت اگر خود آن نرم افزار دارای امکان پشتیبان گیری است می توانید اقدام کنید. اگر هم این قابلیت وجود ندارد بهتر است خودتان به صورت دستی از آن اطلاعات پستیبان گیری کنید.

یکی از مهم ترین اطلاعات داخل گوشی یادداشت ها می باشد. برخی از نرم افزارهای پیش فرض یادداشت گوشی ها دارای قابلیت پشتیبان گیری هستند اما evernote یکی از بهترین نرم افزارهای یادداشت حرفه ای در گوشی است که اطلاعات شما را در یکی فضای اختصاصی در وب به صورت رایگان ذخیره کرده و به این صورت بازگردانی آن به راحتی انجام می شود.

پس از پشتیبان گیری از اطلاعات نوبت به بازگردانی به تنظیمات کارخانه می شود.

آموزش بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه:

وارد تنظیمات گوشی خود شده و از قسمت personal گزینه backup and reset را انتخاب کنید.

بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه

پس از آن factory data reset را انتخاب کنید تا وارد صفحه بعد شوید.

افزایش سرعت گوشی با بازگرداندن ان به تنظیمات کارخانه

مسیر طی شده: Settings>>personal>>backup and reset>>factory data reset>>reset device>>your passWord>>delete all

در این صفحه اطلاعاتی در مورد این کار برای شما نمایش داده می شود. این مطالب به طور خلاصه به شما می گوید که با انجام این فرآیند تمام اطلاعات شما از جمله پیامک ها، مخاطبین، برنامه ها و فایل های موجود در حافظه ی گوشی شما پاک می شوند.

اگر قبلا از این اطلاعات پشتیبان گرفته اید می توانید با خیال راحت گزینه reset device را انتخاب کنید. پس از آن اگر گوشی شما قفلی داشته باشد نیاز است که یکبار این قفل را در گوشی وارد کنید. این کار در صفحه ی بعدی صورت می گیرد و برای اطمینان از انجام این عملیات توسط صاحب گوشی می باشد.

تنظیمات کارخانه reset factory

پس از آن برای آخرین بار از شما درباره اطمینان برای انجام این کار سوال می شود. با انتخاب گزینه delete all کلیه اطلاعات گوشی شما حذف شده و راه برگشتی وجود ندارد. پس دقت کنید.

بازگرداندن گوشی یه تنظیمات کارخانه

فرآیند بازگردانی به تنظیمات کارخانه حدود 5 دقیقه طول می کشد. در این مدت گوشی خود را خاموش و روشن نکنید تا آسیبی نبیند. همچنین دقت داشته باشید که باتری گوشی شارژ کافی داشته باشد.

پس از مدتی گوشی شما بالا می آید و دوباره همه نظر مثل روز اولش از خواهد بود. ابتدا یک تنظیمات کلی برای گوشی شما آورده می شود که در صورت تمایل می توانید آن ها را انحام داده یا رد کنید. پس از آن وارد صفحه خانه شده و فرآیند ریست فکتوری پایان می یابد. حال می توانید کلیه اطلاعاتی که از آن ها پشتیبان گرفته اید به راحتی بازگردانی کنید.

توصیه می شود که هر چند وقت یک بار (مثلا 6 ماه) این کار را انحام دهید تا هم از سرعت بالای آن لذت ببرید و هم عمر گوشی شما بالاتر بیاید.


(1) اندروید به حالت کارخانه
همه چیز درباره بازگرداندن گوشیهای اندروید به حالت کارخانه


(2) نحوه ریست کردن گوشی اندروید بدون پاک
نحوه ریست کردن گوشی اندروید بدون پاک شدن اطلاعات آن وبلاگ سامانه


(3) اقداماتی برای افزایش سرعت گوشی های
اقداماتی برای افزایش سرعت گوشی های هوشمند و پاسخ دهی سیستم عامل


(4) افزایش سرعت گوشی اندرویدی از طریق تنظیمات مخصوص توسعه
بسته به برندی که گوشی اندرویدی خود را از آن تهیه کردهاید ممکن است با مراجعه به اپلیکیشن تنظیمات با گزینههای مختلفی رو به رو شوید که به خاطر سفارشیسازی شدن این سیستم عامل به روشی مختلف توسط هر گوشیساز است.


(5) بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه
به منوی تنظیمات گوشی موبایلتان مراجعه کنید. پائین بخش Personal بخش Backup reset را لمس کنید. ممکن است به وارد کردن الگو PIN و یا رمز عبور نیاز داشته باشید.


(6) آموزش کامل نحوه بازگشت به تنظیمات کارخانه یا ریست فکتوری
کاربران گوشی های هوشمند اندروید معمولا بعد از ایجاد مشکلاتی در عملکرد سرعت گوشی و یا هنگام خرید یک گوشی دسته دوم می خواهند تنظیمات گوشی را به حالت کارخانه برگردانند. امروز در انزل وب نحوه کامل ریست فکتوری یا بازگشت به


(7) روش های افزایش سرعت گوشی و شناسایی
روش های افزایش سرعت گوشی و شناسایی عوامل کاهنده سرعت در اندروید و


(8) یک آموزش ضروری نحوه ریست کردن و بازگرداندن تنظیمات
09.08.2014 فقط با استفاده از دکمه کاهش صدا بر روی گزینه Factory بروید و با استفاده از دکمه افزایش صدا آنرا انتخاب کنید و صبر کنید تا گوشی ریست شود. گوشی های آیفون iOS 1.به Setting رفته و تب General را انتخاب کنید. 2. در


(9) افزایش سرعت گوشیهای اندروید با چهار راهکار
افزایش سرعت گوشیهای اندروید با چهار راهکار


(10) نحوه ریست کردن گوشی اندروید بدون پاک شدن اطلاعات آن
21.03.2019 یعنی ریست کردن گوشی بدون پاک شدن اطلاعات و بازنشانی تنظیمات اصلی گوشی که آن هم می تواند از طریق یکسری دستورات سیستمی باشد و یا از طریق به کارگیری اپلیکشین های موجود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا