اپلیکیشن اندرویدخانهعمومی

آموزش نحوه خروج از حساب کاربری اسنپ

آموزش نحوه خروج از حساب کاربری اسنپ
آموزش نحوه خروج از حساب کاربری اسنپ

امروزه تاکسی های اینترنتی، گرفتن تاکسی و حمل و نقل داخل شهری را بسیار سریعتر، آسان تر و ارزان تر نموده اند. اسنپ اولین تاکسی اینترنتی می باشد که در ایران راه اندازی شد و شاید به همین دلیل نیز باشد که هم اکنون کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

همان طور که می دانید برای استفاده از این تاکسی آنلاین، شما باید حتما یک 1حساب کاربری اسنپ بسازید تا پس از ورود به حساب کاربری خود بتوانید به راحتی تاکسی مورد نظر خود را بگیرید و به مقصد مورد نظر خود مراجعه نمایید.

اما گاهی اوقات ممکن است به دلایلی مثل ورود به حساب کاربری دیگر یا … از حساب کاربری خود خارج شوید. روش خروج از حساب کاربری اسنپ بسیار آسان است. در ادامه با نایس استار همراه باشید تا روش این کار را به صورت تصویری بیاموزید.

آموزش نحوه خروج از حساب کاربری اسنپ

همان طور که می دانید هنگامی که وارد اپلیکیشن اسنپ می شوید با صفحه ای مشابه با تصویر زیر رو به رو خواهید شد. برای خروج از اسنپ شما باید وارد صفحه استفاده از یکی از امکانات آن شوید.

پس یکی از گزینه های “اسنپ!” یا “اسنپ! بایک” یا “اسنپ! باکس” را انتخاب نمایید.

نحوه خروج از حساب کاربری اسنپ

پس از ورود به یکی از گزینه های بالا، حالا نوبت ورود به منوی برنامه می باشد. برای این منظور از نوار بالای اسنپ، آیکون به شکل یک شخص را در سمت چپ انتخاب نمایید.

ورود به منو برای خروج از حساب کاربری اسنپ

حالا برای خروج از اکانت اسنپ خود، کافیست به انتهای لیست نمایش داده شده در صفحه ی جدید بروید و گزینه آخر این منو یعنی “خروج” را انتخاب نمایید.

خروج از حساب کاربری اسنپ

خواهید دید که پس از چند لحظه به صفحه ی ابتدایی ورود یا عضویت اسنپ وارد می شوید که بیانگر خروج موفقیت آمیز شما از حساب کاربری اسنپ می باشد.

خروج موفقیت آمیز از حساب کاربری اسنپ

پس از خروج از اسنپ، حتما در آینده نیاز پیدا خواهید کرد که مجددا وارد حساب کاربری خود شوید. برای یادگیری روش 2ورود به اسنپ می توانید از لینک مربوطه استفاده نمایید.


(1) وباپلیکیشن اسنپ درخواست اسنپ با مرورگر
وباپلیکیشن اسنپ درخواست اسنپ با مرورگر موبایل یا رایانه - وبلاگ


(2) آموزش نحوه خروج از واتس آپ و logout در واتس اپ
آموزش نحوه خروج از واتس آپ همانطور که اشاره شد واتس آپ امکانی برای بازگردانی گفتگوها بدون بک آپ گرفتن را ندارد و شما مجبور هستید که حتما قبل از خارج شدن از واتس آپ و برای جلوگیری از پاک شدن گفتگوهای خود بک آپ تهیه کنید.


(3) اسنپ گرفتن برای دیگران آسان شد - وبلاگ اسنپ
اسنپ گرفتن برای دیگران آسان شد - وبلاگ اسنپ


(4) نحوه درخواست خودرو از اسنپ
آموزش نحوه درخواست خودرو با نرم افزار اسنپ مسافر


(5) چگونه اسنپ بگیریم آموزش قدم به قدم
چگونه اسنپ بگیریم آموزش قدم به قدم گرفتن اسنپ


(6) آموزش حذف اکانت اسنپ چت Snapchat
Snapchat یک پیام رسان پرطرفدار است که ذات آن نیز بر پایه ی موقتی بودن طراحی شده است.اصلا نحوه ی کار اسنپ چت هم همین است و پیام ها تصاویر و ویدیوهای ارسالی را پس از چند ثانیه بعد از دیده شدن توسط مخاطب ناپدید می کند.


(7) اسنپ با اقدامی نمایشی به پیشواز مقابله
اسنپ با اقدامی نمایشی به پیشواز مقابله با کرونا رفت ایجاد اعتماد


(8) چگونه اسنپ بگیریم آموزش قدم به قدم گرفتن اسنپ
خروج برای خروج از حساب کاربری خود کافی است این گزینه را انتخاب کنید. چگونه اسنپ بگیریم مرحله آخر این سرویس هم اکنون در مراحل ابتدایی خود به سر میبرد و با همراهی شما میتوانیم روز به روز به کیفیت آن بیافزاییم.


(9) آموزش کار با اسنپ چت هر آنچه که باید
آموزش کار با اسنپ چت هر آنچه که باید درباره این پلتفرم بدانید


(10) وباپلیکیشن اسنپ درخواست اسنپ با مرورگر موبایل یا رایانه
درباره اسنپ اطلاعات تکمیلی درباره سامانه هوشمند حملونقل اسنپ و همچنین قوانین و شرایط اسنپ در این صفحه قرار دارد. خروج برای خروج از حساب کاربری خود کافی است این گزینه را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا