ایمیلاینترنتخانهعمومی

وارد کردن لیست آدرس ایمیل در Email Sender Deluxe

ایمیل های گروهی با اهداف مختلفی از جمله تبلیغات ارسال می شوند. آدرس ایمیل های هدف را در اینترنت از روش های مختلف رایگان یا پولی می توان به دست آورد.

پس از تهیه ی آدرس ایمیل ها، حال باید آن ها را وارد نرم افزار کنیم. شما می توانید آدرس ها را با فایل هایی با فرمت های مختلف وارد نرم افزار کنید. نرم افزار Email Sender Deluxe از فرمت های dsn، mdb، xls، csv و بالاخره txt پشتیبانی می کند. همچنین توانایی وارد کردن لیست از طریق فایل excel را نیز دارد. در این آموزش لیست ایمیل ها را از طریق فایل txt وارد می کنیم. توجه داشته باشید که در هر خط از فایل یک آدرس ایمیل وجود دارد.

روش وارد کردن لیست آدرس ایمیل ها:

مسیر طی شده: Recipient groups>>new>>txt>>next>>file address>>next>next>>name>>Finish

از قسمت بالای پنجره ی نرم افزار گزینه ی next را انتخاب و سپس روی گزینه ی new کلیک کنید.

وارد کردن لیست ایمیل های مخاطب

در پنجره ی باز شده ابتدا باید نوع فایلی که لیست ایمیل در آن قرار دارد را انتخاب کنید. در این جا گزینه ی پنجم که مربوط به فایل های متنی با فرمت txt می باشد را انتخاب و روی گزینه ی next کلیک کنید.

انتخاب نوع فایل

در صفحه ی بعد باید آدرس فایل مورد نظر را وارد کنید. با انتخاب سه نقطه ی سمت راست می توانید مسیر آن را به نرم افزار بدهید. سپس گزینه ی next را بزنید.

انتخاب فایل لیست ایمیل ها

در صفحه ی بعد نام فیلدی که آدرس ایمیل ها در آن قرار دارد نمایش داده می شود. با انتخاب گزینه ی rename field می توانید آن را تغییر دهید. سپس next را انتخاب کنید.

وارد کردن لیست ایمیل ها

در صفحه ی بعد لیست ایمیل ها به شما نشان داده می شود. حال در این مرحله باید نام این لیست ایمیل را وارد کنید. این نام دلخواه است و فقط در خود نرم افزار کاربرد دارد. نام دلخواه را در قسمت آخر پنجره که در شکل مشخص شده است وارد کنید و روی finish کلیک کنید تا لیست شما در نرم افزار ذخیره شود.

لیست ایمیل ها

آموزش اتصال این برنامه به آدرس ایمیل شما اینجاست! کلیک کنید…


(1) Email Sender Deluxe 2.34-ارسال ایمیل گروهی
Email Sender Deluxe 2.34-ارسال ایمیل گروهی


(2) دانلود Sky Email Sender 7.0.1.2 نرم
دانلود Sky Email Sender 7.0.1.2 نرم افزار ارسال ایمیل گروهی


(3) Kristanix Software Email Sender Deluxe v2.27 ارسال ایمیل
Email Sender Deluxe نرم افزاری قدرتمند در زمینه ارسال نامه و ایمیل های شخصی و یا ارسال گروهی ایمیل به کاربران و مشتریان محصول شرکت Kristanix Software می باشد. شما به راحتی می توانید لیست ایمیل های خود را از طریق پایگاه های داده اکسل


(4) ایمیل دانلود یار
ایمیل دانلود یار


(5) Email Sender Deluxe
نرم افزار ارسال ایمیل گروهی برای ویندوز - Email Sender Deluxe


(6) Kristanix Software Email Sender Deluxe
Kristanix Software Email Sender Deluxe ارسال ایمیل گروهی aniyar.com


(7) Kristanix Software Email Sender Deluxe 2.35 ارسال ایمیل
قابلیتهای نرم افزار Kristanix Software Email Sender Deluxe توانایی ارسال نامه های گروهی به صورت منظم و دسته بندی شدهقابلیت منظم سازی و دسته بندی لیست کاربران و آدرس ایمیل آن هاتوانایی وارد نمودن آدرس ها از Databaseقابلیت استفاده آسان از HTML


(8) نرم افزار ایمیل بایگانی - لردلی
نرم افزار ایمیل بایگانی - لردلی پادشاه ترفندها


(9) Kristanix Software Email Sender Deluxe ارسال ایمیل گروهی
Kristanix Software Email Sender Deluxe دانلود نرم افزار ارسال ایمیل گروهی کریستانیکس سافت وار ایمیل سندر در آنی یار. یکنرم افزار ارسال کننده ایمیل که به شما امکان می دهد پیام های ایمیل و خبرنامه و ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا