عمومی

گزارشگر Rainbow Six Siege در سن 24 سالگی درگذشت

گزارشگر Rainbow Six Siege در سن 24 سالگی درگذشت

مایکل استاکلی (Michael Stockley) ملقب به KiXSTAr، گزارشگر مسابقات Rainbow Six Siege، در سن 24 سالگی جان خود را از دست داد.

مایکل استاکلی در گذشته یک بازیکن حرفه‌ای رینبو سیکس بود و پس از بازنشستگی، به استریم و گزارش Rainbow Six Siege رو آورده بود. بنابر گزارش سایت Pcgamer، این خبر توسط خانواده او تایید شده است. پارکر مکی (Parker Mackay) ملقب به Interro، همکاری قدیمی مایکل، دیروز از این خبر داد که مایکل در 11 اکتبر (3 روز پیش) فوت کرده است. او پس از صحبت با خانواده مایکل اعلام کرد که وی جان خودش را در تصادف با ماشین از دست داد.

پس از صحبت با خانواده‌اش، آن‌ها می‌خواستند این را به اشتراک بگذارند که مایکل در حالی درگذشت که مشغول دومین کار مورد علاقه‌اش در دنیا بود، رانندگی. او تنها بود و هیچ کس دیگری در این سانحه مجروح نشده است.

استاکلی در سال 2016 و زمانی که تنها 19 سال سن داشت، به صورت حرفه‌ای با تیم Orbit در مسابقات Rainbow Six Siege شرکت کرد و در همان سال وارد حرفه گزارشگری شد. او در فصل 1، 2 و 3 سال 2016 در لیگ حرفه‌ای آمریکای شمالی مقام اول را کسب کرد. او در ادامه گزارشگر رویدادهای مهم مسابقات رینبو سیکس شد و امسال در رویدادهای لیگ آمریکای شمالی، Six Invitational و Six Mexico Major حضور داشت.

مایکل استاکلی در حال گزارش مسابقات رینبو سیکس

مادر و پدرخوانده مایکل درباره فوت او بیانیه زیر را منتشر کرده‌اند:

او برنامه‌های زیادی برای آینده داشت و مشتاقانه منتظر همکاری با بسیاری از شماها بود. مایکل سخت تلاش کرد تا جامعه R6 Siege را بالا ببرد و به نوبه خود بسیاری از شما او را نیز به جلو پیش بردید. ما از محبت و حمایتی که از سوی بسیاری از شما تجربه کرده‌ایم، سپاسگزاریم. به راه خود ادامه دهید، پیشرفت کنید و یکدیگر را بالا بکشید.

سازمان ورزش الکترونیک Rainbow Six نیز به این خبر واکنش نشان داده و به خانواده استاکلی تسلیت گفت. این سازمان همچنین اعلام کرد که به نشانه احترام به مایکل استاکلی و خانواده‌اش، مسابقات امروز لیگ playday آمریکا را به تعویق می‌اندازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا