عمومی

بازی Death Stranding Directors Cut احتمالا به زودی برای پیسی منتشر شود

بازی Death Stranding Director’s Cut احتمالا به زودی برای پی‌سی منتشر شود

یکی از کاربران ردیت با استناد به بروزسانی‌های استیم، به انتشار نسخه پی‌سی بازی Death Stranding Director’s Cut در آینده نزدیک اشاره کرده است.

ظاهرا چندین برزورسانی جدید در استیم مشاهده شده که باعث می‌شود شایعات اخیر در مورد بازی Death Stranding Director’s Cut بیش از هر زمان دیگری منطقی به نظر برسد. این بازی ماه گذشته برای پلی استیشن 5 منتشر شد و اکنون یکی از کاربران ردیت اطلاعاتی در مورد بروزرسانی‌های آینده بازی منتشر کرده است.

بازی Death Stranding

بر اساس این پست، Kojima Productions کار روی برزورسانی نسخه پی‌سی بازی را در ماه سپتامبر آغاز کرده و کار آن‌ها هنوز به پایان نرسیده است. آخرین بروزرسانی دو روز گذشته در 13 اکتبر انجام شد، اما مشخص نیست که دقیقا چه چیزی به بازی اضافه شده است.

در حالی که تمام این موارد ممکن است در حد شایعه باشد، در اطلاعات لو رفته ماه گذشته از انویدیا نیز عنوان شده بود که بازی Death Stranding Director’s Cut به همراه عناوین دیگری از طریق سوریس GeForce Now این شرکت برای پی‌سی عرضه خوهد شد. هرچند این فهرست توسط انویدیا تایید شد، اما به نظر می‌رسد حضور برخی از بازی‌های موجود در لیست به عنوان آزمایش داخلی بوده است.

بازی Death Stranding Director’s Cut ژوئن سال جاری معرفی و در 24 سپتامبر 2021 برای پلی استیشن 5 منتشر شد. بازی اصلی نیز در نوامبر 2019 برای پلی استیشن 4 و در ژوئیه 2020 برای پی‌سی منتشر شد. تعدادی از منتقدان پس از انتشار بازی عنوان کردند که آن بسیاری از جنبه‌های دوران همه‌گیری کرونا از جمله تنهایی و انفصال را نشان می‌دهد.

با این وجود می‌توان انتظار داشت Death Stranding Director’s Cut نیز در آینده برای پی‌سی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا