عمومی

کاربران پلی استیشن 5 خواستار بازگشت تمها به کنسول هستند

کاربران پلی استیشن 5 خواستار بازگشت تم‌ها به کنسول هستند

پلی استیشن 5 مانند کنسول‌های قبلی سونی به کاربران خود تم‌های قابل تنظیم ارائه نمی‌کند، اما برخی طرفداران همچنان امیدوار هستند که این ویژگی به زودی اضافه شود.

در نبرد بین کنسول‌های، یکی از مواردی که پلی استیشن 3 و 4 همیشه نسبت به ایکس باکس وان در آن برتری داشتند، امکان اضافه کردن تم‌های سفارشی به رابط کاربری آن بود. در طول این سال‌ها، کاربران پلی استیشن مجموعه‌ قابل توجهی از تم‌ها را به صورت رایگان دریافت می‌کردند اما اکنون خبری از آن‌ها نیست.

سونی رابط کاربری پلی استیشن 5 را تا زمان عرضه کنسول خود مخفی نگه داشته باشد. هر چند طبق پتنت‌های سونی در سال گذشته به نظر می‌رسید رابط کاربری پلی استیشن 5 دچار تغییرات گسترده‌ای خواهد شد اما شاید عدم وجود تم‌ها متنوع در آن برای برخی طرفداران ناامید کننده باشد.

با این حال، سونی تم‌های پویایی ارائه کرده است که کاملا تحت کنترل کنسول و با توجه به بازی انتخاب شده تغییر می‌کند. اکنون برخی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت از امیدواری خود برای بازگشت ویژگی گرافیکی سونی صحبت کرده‌اند. یکی از کاربران نوشته است:

من پلی استیشن 5 خود را دوست دارم، اما از اینکه آن‌ها تم‌های کنسول را حذف کرده‌اند و در عوض این چیزی است (تصویر پایین) که هر زمان کنسول خود را روشن می‌کنم با آن مواجه می‌شوم ناراحت هستم. لطفا سونی… لطفا تم‌ها را برگردانید.

دلیل اصلی سونی برای حذف این ویژگی برای کنسول‌های پلی استیشن 5 هنوز مشخص نشده است. بدون شک کمپانی بزرگی مانند سونی استفاده کاربران از این ویژگی را بررسی کرده است، اما شاید به اندازه کافی برای آن‌ها سودآور نبوده است.

از سویی دیگر، رابط کاربری کنسول‌های جدید ایکس باکس نسبت به نسل قبل بدون تغییر باقی مانده است. با این وجود ایکس باکس 360 نیز تم‌های سرگرم‌کننده‌ای برای کاربران ارائه می‌کرد که در ایکس باکس وان حذف شدند. مایکروسافت نیز تصمیم گرفت سفارشی‌سازی رابط کاربری خود را به تغییر تصاویر پس زمینه و انتخاب تم تیره یا روشن محدود کند.


(1) مشخصات و تاریخ عرضه احتمالی پلی استیشن 5 فاش شد
مشخصات و تاریخ عرضه احتمالی پلی استیشن 5 فاش شد


(2) لیست بهترین بازی های پلی استیشن 5 و خرید آن ها
لیست بهترین بازی های پلی استیشن 5 و خرید آن ها


(3) شرکت سونی تا پایان 2023 برای پلی استیشن 4 بازی جدید عرضه میکند - لیون تک
شرکت سونی تا پایان 2023 برای پلی استیشن 4 بازی جدید عرضه میکند - لیون تک


(4) 11 مورد که کاربران پلی استیشن 5 از آن ناراضی اند - مرکز خرید
11 مورد که کاربران پلی استیشن 5 از آن ناراضی اند - مرکز خرید


(5) پرسش و پاسخ رسمی سونی در مورد پلی استیشن 5 - زومجی
پرسش و پاسخ رسمی سونی در مورد پلی استیشن 5 - زومجی


(6) با این ترفند پلی استیشن خود را به یک کنسول جیبی تبدیل کنید - باشگاه خبرنگاران
با این ترفند پلی استیشن خود را به یک کنسول جیبی تبدیل کنید - باشگاه خبرنگاران


(7) نگرانی شدید طرفداران پلی استیشن 5 - شریف
نگرانی شدید طرفداران پلی استیشن 5 - شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا