عمومی

بازی Titanfall 3 به این زودیها ساخته نخواهد شد

بازی Titanfall 3 به این زودی‌ها ساخته نخواهد شد

بسیاری از طرفداران چشم انتظار بازی Titanfall 3 هستند، اما موفقیت ایپکس لجندز و شرایط استودیو ریسپاون نشان دهنده این است که این اتفاق در آینده نزدیک رخ نخواهد داد.

استودیو ریسپاون اینترتینمنت بارها اعلام کرده است که روی بازی Titanfall 3 کار نمی‌کند، ولی طرفداران همچنان امید خود را از دست نداده‌اند. اکنون بار دیگر این توسعه دهنده به این موضوع اشاره کرده تا انتظار طرفداران را پایین نگه دارد. جیسون گارزا (Jason Garza)، مدیر انجمن استودیو، طی یک لایو استریم در این باره صحبت کرده است. با توجه به این که ریسپاون روی چند پروژه مختلف به صورت همزمان کار می‌کند، در آینده نزدیک شاهد بازگشت تایتان‌فال نخواهیم بود.

امیدوار نباشید، من قبلا هم این را گفته‌ام ولی فعلا روی چیز خاصی کار نمی‌کنیم. هیچ چیزی وجود ندارد و فعلا درگیر چندین پروژه‌ دیگر هستیم.

بازی Titanfall 3

چیزی که دوباره نام Titanfall روی زبان‌ها قرار داده‌، داده‌هایی است که هکرها با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند. ریسپاون البته گفته سعی در برطرف کردن مشکلات امنیتی خود دارد و در حال بررسی این موضوع است. همچنین چندی پیش لورا میلی، رئیس استودیوهای الکترونیک آرتز، اعلام کرده بود که تصمیم ساخت بازی Titanfall 3 برعهده خود استودیو قرار دارد و الکترونیک آرتز در این زمینه دخالت نخواهد کرد. به نظر می‌رسد پس از اینکه استودیو ریسپاون تصمیم به ساخت بازی Titanfall 3 بگیرد، الکترونیک آرتز تصمیمات لازم در مورد تامین بودجه بازی را اتخاد خواهد کرد.

Titanfall 2 یکی از بهترین شوترهای نسل پیش بود، اما متاسفانه این بازی نتوانست آنقدری که الکترونیک آرتز انتظار داشت از نظر تجاری موفق باشد. Titanfall 2 به دلیل انتشار در فاصله یک هفته‌ای بین Call of Duty: Infinite Warfare و Battlefield 1 فروشی ناامیدکننده را تجربه کرد. با این حال بازی مذکور طرفداران بسیاری دارد که اکنون چشم‌انتظار نسخه سوم هستند.


(1) به این زودیها منتظر بازی Titanfall 3
به این زودیها منتظر بازی Titanfall 3 نباشید - کلیک


(2) فعلا خبری از بازی Titanfall 3 نیست - کلیک
فعلا خبری از بازی Titanfall 3 نیست - کلیک


(3) Titanfall 3 ساخته نمیشود تمرکز کامل
Titanfall 3 ساخته نمیشود تمرکز کامل ریسپاون روی بازی Apex Legends - زومجی


(4) شایعه بازی Titanfall 3 در دست ساخت است
شایعه بازی Titanfall 3 در دست ساخت است - زومجی


(5) شایعه ساخت بازی Titanfall 3 از طرف
شایعه ساخت بازی Titanfall 3 از طرف استودیو ریسپاون به گوش می رسد پلازامگ


(6) فعلا خبری از معرفی عنوان Titanfall 3
فعلا خبری از معرفی عنوان Titanfall 3 نخواهد بود - گیمفا


(7) بازی Titanfall 3 در راه است - کلیک
بازی Titanfall 3 در راه است - کلیک


(8) رسمی بازی Titanfall 3 در دست توسعه
رسمی بازی Titanfall 3 در دست توسعه قرار ندارد گیم شات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شش =

دکمه بازگشت به بالا