عمومی

شایعه کوانتیک دریم بازیی از جنگ ستارگان میسازد

شایعه: کوانتیک دریم بازی جدیدی از جنگ ستارگان می‌سازد

یک لیکر عکسی ادیت شده که به نوعی همکاری جنگ ستارگان و کوانتیک دریم را نشان می‌دهد را منتشر کرده است.

ایده احیا شدن بازی‌های ویدیویی بر اساس جنگ ستارگان همواره هیجان انگیز بوده. در آینده نیز استودیوهای زیادی همانند یوبیسافت، تلاش خواهند کردند تا دستی در تولید عناوین این سری داشته باشند. تا به امروز، بازی‌های زیادی از این مجموعه معرفی شدند و به پروژه‌های لغو شده تبدیل شدند. از بعضی از آن‌ها هم تنها شایعه‌شان به بیرون درز کرد و هرگز رنگ واقعیت را به خود نگرفتند.

شایعات می‌گویند که نسخه سومی از مجموعه بازی‌های جنگ ستارگان در دست ساخت قرار دارد. موفقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باعث شد که خبر تولید بازی بعدی این سری یعنی بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic به صورت رسمی و بدون هیچ ترسی به صورت عمومی اعلام شود.

البته هرگاه استودیوی جدیدی یک فرانچایز محبوب را برعهده گرفت، معمولا نتیجه کار مطلوب نبود. ولی این بار، شایعات بسیار داغی درباره بازی جدیدی از جنگ ستارگان برسر زبان‌ها افتاده که طرفداران سری بهتر است تا زمان انتشار اطلاعات رسمی، به آن دل خوش نکنند.

لیکر معروف، تام هندرسون عکسی را امروز در توییتر خود منتشر کرد که خبر از ساخت یک بازی جنگ ستارگان توسط کوانتیک دریم را می‌دهد. در این عکس، دو لایت‌سیبر جلوی صورت کاراکتر دنیل از بازی Detroit: Become Human همدیگر را قطع کرده‌اند. اگر یادتان نیست، دنیل همان کاراکتری بود که در ابتدای بازی دختربچه‌ای را گروگان گرفته بود و باید با استفاده از کانر گروگان را نجات می‌دادیم. هندرسون برای این عکس هیچ توضیح و یا متنی ننوشت ولی احتمال این که منظورش یک بازی جنگ ستارگان از کوانتیک دریم باشد زیاد است.

هندرسون سابقه انتشار اطلاعات برای بازی‌هایی چون: کالاف دیوتی، بتلفیلد و جی تی ای 6 را دارد. ولی طرفداران جنگ ستارگان و کوانتیک دریم باید تا زمان انتشار یک خبر رسمی، باید صبر پیشه کنند. با این‌حال، یک کاربر با نام Prime متوجه شد که هندرسون تمامی کامنت‌هایی که در آن به ساخت جنگ ستارگان توسط کوانتیک دریم اشاره شده بود را لایک کرده است. این نکته، شایعه اصلی را قوی‌تر هم می‌کند.

آخرین بازی اکشن، سینماتیک کوانتیک دریم، Detroit: Become Human روایتگر یک سرکوب همه جانبه علیه اندرویدهای ساخته دست بشر را بیان می‌کند. با وجود این که داستان این اثر توسط خیلی‌ها مورد ستایش قرار گرفته، ولی این بازی بیشتر داستان‌محور است و گیم‌پلی زیادی ندارد.

یک بازی جنگ ستارگان که در آن گیم پلی زیادی وجود نداشته باشد و بیشتر داستان‌محور باشد. نسبت به سری‌های پیشین این بازی، تفاوت بزرگی است. با این حال اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، ممکن است این همان اتفاقی باشد که در شرف وقوع است.

این عکس هندرسون هم هیچ تاریخ مشخصی از تاریخ نمایش بازی و یا منبعی که خبر را به او رسانده ندارد. مشخصا طرفداران این مجموعه باید مدتی را صبر کنند تا ببینند آیا این خبر صحت دارد یا خیر.


(1) شایعه شوالیه های رن را در اپیزود هشتم
شایعه شوالیه های رن را در اپیزود هشتم جنگ ستارگان خواهیم دید - زومجی


(2) فصل جدید بازی جنگ ستارگان در راه است
فصل جدید بازی جنگ ستارگان در راه است - آی تی بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا