عمومی

شایعه انتشار بازی Halo 5 Guardians برای پیسی رد شد

شایعه انتشار بازی Halo 5: Guardians برای پی‌سی رد شد

درز اطلاعات سرویس Nvidia GeForce Now حایشه‌های زیادی ایجاد کرده و اکنون استودیو 343 اینداستریز شایعه انتشار بازی Halo 5: Guardians را برای پی‌سی رد کرده است.

Halo: The Master Chief Collection برای پی‌سی منتشر شده و بازی هیلو اینفینیت نیز به صورت همزمان برای این پلتفرم عرضه می‌شود. از این رو Halo 5: Guardians تنها نسخه اصلی این سری است که برای پی‌سی‌بازان در دسترس نخواهد بود. چند روز پیش فردی به نام ایگور جولای به صورت کاملا اتفاقی حین بررسی فایل‌ها و لینک‌های محرمانه اپلیکیشن Nvidia GeForce Now، متوجه شد که 18 هزار بازی در این سرویس وجود دارد.

او از آمدن تعدادی از مهم‌ترین بازی‌های انحصاری سونی برای پی‌سی خبر داد. در طرف دیگر طرفداران سری گیرز از حضور نام بازی Gears of War 6 و طرفداران هیلو از خبر پورت پی‌سی نسخه پنجم آن بسیار خوشحال شده بودند. با این وجود این شایعه به صورت رسمی از سوی استودیو 343 اینداستریز رد شد. برایان جرارد (Brian Jarrard)، مدیر انجمن هیلو، با انتشار پستی در توییتر از این موضوع خبر داد.

شاید این خبر برای H5: Forge باشد، اما می‌توانم تایید کنم که هیچ برنامه‌ای برای آوردن Halo 5 به پی‌سی وجود ندارد. ما می‌دانیم که تقاضا قابل توجهی برای آن وجود دارد، اما همانطور که قبلاً گفته‌ایم فعلا در برنامه‌های ما جایی ندارد، چون استودیو به طور کامل روی Infinite و مستر چیف کالکشن تمرکز کرده است. ما هرگز نمی‌گویم هرگز، اما در حال حاضر هیچ کاری در حال انجام نیست.

بازی Halo 5

انویدیا روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این حضور نام این بازی‌ها در داده‌های Nvidia GeForce Now، تنها ورودی‌هایی فرضیه‌ای برای ردیابی و آزمایش داخلی بودند. در داده‌های انویدیا نام بازی‌های دیگری از جمله Titanfall 3، ریمیک رزیدنت اویل 4، Monster Hunter 6 و حتی بازی Super Mario Bros. Wii نیز وجود داشت. البته نمی‌توان نام همه این بازی‌ها را نادیده گرفت و شاید بعضی از آن‌ها واقعا در دست ساخت قرار داشته باشند.

Halo Infinite دنباله‌ای برای بازی Halo 5 است و استودیو 343 دوباره به سراغ شخصیت مستر چیف رفته است. حالت چند نفره Halo Infinite قرار است یک تجربه مستقل و رایگان برای تمام بازیکنان باشد و تنها برای تجربه بخش داستانی نیاز به خرید آن دارید. 343 قصد دارد به خوبی از این عنوان پشتیبانی کند و حتی پس از عرضه، محتوای بسیاری برای آن منتشر خواهد کرد.

بازی Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.


(1) شایعهباکس آرت جدید Halo 5 Guardians به منتشر شدن بازی برای PC اشاره دارد ایکس تی لنداخرین اخبارتریلرگیم پلی و دانلود بازی
شایعهباکس آرت جدید Halo 5 Guardians به منتشر شدن بازی برای PC اشاره دارد ایکس تی لنداخرین اخبارتریلرگیم پلی و دانلود بازی


(2) بازی Halo 5 Guardians برای پی سی منتشر نمیشود - زومجی
بازی Halo 5 Guardians برای پی سی منتشر نمیشود - زومجی


(3) مایکروسافت اعلام کرد بازی Halo 5 Guardians برای PC عرضه نخواهد شد پی اس ارنا
مایکروسافت اعلام کرد بازی Halo 5 Guardians برای PC عرضه نخواهد شد پی اس ارنا


(4) شایعه تاریخ انتشار بازی Halo Infinite فاش شد
شایعه تاریخ انتشار بازی Halo Infinite فاش شد


(5) فعلا خبری از بازی Halo 5 Guardians برای PC نیست - VGMAG
فعلا خبری از بازی Halo 5 Guardians برای PC نیست - VGMAG


(6) بازی هیجان انگیز Halo 5 Guardians به کامپیوترها می آید - سخت افزار مگ
بازی هیجان انگیز Halo 5 Guardians به کامپیوترها می آید - سخت افزار مگ


(7) مایکروسافت شایعهی انتشار Halo 5 Guardians برای رایانههای شخصی را رد کرد - زومجی
مایکروسافت شایعهی انتشار Halo 5 Guardians برای رایانههای شخصی را رد کرد - زومجی


(8) برنامهای برای انتشار بازی Halo 5 Guardians بر روی پیسی وجود ندارد گیم شات
برنامهای برای انتشار بازی Halo 5 Guardians بر روی پیسی وجود ندارد گیم شات


(9) بازی Halo 5 ظاهرا در راه پی سی است - زومجی
بازی Halo 5 ظاهرا در راه پی سی است - زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا