عمومی

Battlefield 2042 تا اواخر آبان ماه تاخیر خورد

Battlefield 2042 تا اواخر آبان ماه تاخیر خورد

دایس به صورت رسمی اعلام کرد که بازی Battlefield 2042 تا 22 اکتبر (28 آبان) تاخیر خورده است و اکنون تقریبا یک ماه دیرتر عرضه خواهد شد.

پس از شایعاتی که طی روز گذشته منتشر شده بود، اکنون اسکار گابریلسون مدیر کل دایس در بیانیه‌ای که توسط توییتر منتشر شد، توضیح داد که این تاخیر عمدتا به دلیل چالش‌های کار در خانه به دلیل شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است. او در این بیانه گفت:

ایجاد نسل بعدی Battlefield در طول یک همه گیری جهانی چالش‌های پیش‌بینی نشده‌ای را برای تیم‌های توسعه ما ایجاد کرده است. با توجه به گسترده بودن بازی، امیدوار بودیم که تیم ما در زمان مناسب به استودیوها بازگردد تا همه چیز برای انتشار بازی آماده باشد. با شرایط کنونی که اجازه نمی‌دهد این امر با خیال راحت اتفاق بیفتد و سختی کار تیم‌ها در خانه، احساس می‌کنیم زمان بیشتری را باید صرف Battlefield 2042 برای بازیکنان خود کنیم.

بازی Battlefield 2042

در حالی که اخبار مربوط به تاخیر بازی احتمالا برای تمام طرفداران ناامید کننده باشد، گابریلسون همچنین تایید کرد که دایس اواخر این ماه جزئیات بیشتری در مورد بتا عمومی بازی ارائه می‌کند. بازی Battlefield 2042 در ابتدا قرار بود 22 اکتبر (30 مهر) عرضه شود و اکنون کمتر از یک ماه دیرتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

Battlefield 2042 اولین بار در ماه ژوئن معرفی شد و یک تجربه چند نفره را ارائه خواهد کرد. در این بازی سلاح‌ها و وسایل نقلیه مدرنی وجود خواهد داشت و حضور چندین ابزار مختلف جذابیت نبردها را افزایش می‌دهد. بازی جدید Battlefield همچنین دارای یک حالت جدید به نام Battlefield Portal خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد تغییرات دلخواه خود را در نقشه‌ها و حالت‌های بازی ایجاد کرده و چیز کاملا جدیدی را با دیگران به اشتراک بگذارند.

نکته دیگری که در زمان عرضه بازی جدید وجود دارد، قرار گرفتن آن در بین دو شوتر دیگر امسال است. Call of Duty: Vanguard قرار است در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) منتشر شود و از طرفی دیگر بازی Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) عرضه می‌شود.


(1) شایعه Battlefield 2042 نام نسخه بعدی بتلفیلد خواهد بود - زومجی
شایعه Battlefield 2042 نام نسخه بعدی بتلفیلد خواهد بود - زومجی


(2) نسخهی بتا بازی Battlefield 2042 در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد
نسخهی بتا بازی Battlefield 2042 در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد


(3) Battlefield 2042 هفته آینده وارد فاز آزمایش بازی میشود - گیگتک
Battlefield 2042 هفته آینده وارد فاز آزمایش بازی میشود - گیگتک


(4) آخرین خبر تاریخ آغاز بتای Battlefield ٢٠4٢ فاش شد
آخرین خبر تاریخ آغاز بتای Battlefield ٢٠4٢ فاش شد


(5) زمان آغاز بتای عمومی Battlefield 2042 - زومجی
زمان آغاز بتای عمومی Battlefield 2042 - زومجی


(6) فاش شدن تاریخ آغاز بتای Battlefield 2042 - زومجی
فاش شدن تاریخ آغاز بتای Battlefield 2042 - زومجی


(7) بازی Battlefield V تاخیر خورد پی اس ارنا
بازی Battlefield V تاخیر خورد پی اس ارنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا