عمومی

آنتونی مکی به سریال Twisted Metal پیوست

آنتونی مکی به سریال Twisted Metal پیوست

در حالی که از «آنتونی مکی» به عنوان کاپیتان آمریکا بعدی سینما یاد می‌شود، گزارش جدید ددلاین عنوان می‌کند که او به سریال Twisted Metal پیوسته است.

ددلاین به نقل از منابع خود عنوان می‌کند که مکی قرار است در سریال Twisted Metal که توسط سونی و پلی استیشن و بر اساس بازی ویدیویی محبوبی با همین نام ساخته می‌شود، نقش John Doe را ایفا کند. او همچنین یکی از تهیه‌کنندگان این سریال خواهد بود. در ادامه گزارش عنوان شده است که سونی و پلی استیشن امید زیادی به این سریال دارند و به زودی جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد.

سریال Twisted Metal

اسد قزلباش مدیر استودیوی پلی استیشن پروداکشنز در این رابطه گفت:

ما از اعلام حضور آنتونی مکی در این سریال خوشحال هستیم. توانایی او در ترکیب کمدی، اکشن و درام برای دنیای پیچیده‌ای که ما برای سریال Twisted Metal ایجاد می‌کنیم بسیار مناسب است.

سریال Twisted Metal یک عنوان کمدی اکشن است که ساخت آن توسط «رت ریس» و «پال ورنیک» نویسندگان Deadpool انجام خواهد شد. همچنین در گزارش ددلاین گفته شده که داستان سریال درباره فردی است که فرصتی برای زندگی بهتر پیدا می‌کند، اما باید در دنیای آخرالزمانی سریال یک بسته مرموز را با موفقیت به مقصد خود برساند. او در ماجراجویی‌های خود با شخصیت‌های غارتگری از جمله یک دلقک دیوانه که یک کامیون بستنی فروشی را هدایت می‌کند (Sweet Tooth) مواجه می‌شود. از شخصیت مکی به عنوان یک شیرفروش یاده شده است که به سرعت رانندگی می‌کند.

گلن آدیلمن ، معاون اجرایی توسعه کمدی تلویزیون سونی پیکچرز نیز عنوان می‌کند:

ما برای چندین سال از طرفداران کارهای خارق‌العاده آنتونی بوده‌ایم و می‌دانستیم او تنها بازیگری است که می‌تواند نقش شخصیتی به پیچیدگی و بامزه‌ای جان دو را ایفا کند. خوشبختانه او با درخواست ما موافقت کرده است.

سریال Twisted Metal

مایکل جاناتان اسمیت نویسنده سریال Cobra Kai نویسندگی و تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده خواهد داشت. از جمله تهیه‌کنندگان دیگر سریال می‌توان به ویل آرنت و هرمن هالست، رئیس استودیوهای پلی استیشن اشاره کرد. آنتونی مکی اخیرا در سریال The Falcon and the Winter Soldier نقش سم ویلسون/کاپیتان آمریکا را ایفا کرده بود و در برخی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول از جمله Captain America: The Winter Soldier و Captain America: Civil War نیز حضور داشته است. او همچنین در فیلم مورد انتظار Captain America 4 نیز حضور خواهد داشت.

تاریخ پخش سریال Twisted Metal هنوز مشخص نشده است.


(1) توییستد متال به یک مجموعهی سریالی تبدیل میشود دیجیکالا مگ
توییستد متال به یک مجموعهی سریالی تبدیل میشود دیجیکالا مگ


(2) تایکا وایتیتی برای بازی در سریال Our Flag Means Death انتخاب شد
تایکا وایتیتی برای بازی در سریال Our Flag Means Death انتخاب شد


(3) ساخت سریال اقتباسی Twisted Metal توسط نویسندگان ددپول - زومجی
ساخت سریال اقتباسی Twisted Metal توسط نویسندگان ددپول - زومجی


(4) سونی ساخت سریال Twisted Metal را تایید کرد تاریخ پخش اعلام نشد گیکیطور
سونی ساخت سریال Twisted Metal را تایید کرد تاریخ پخش اعلام نشد گیکیطور


(5) دانلود فیلم و سریال های Anthony Mackie - سی مووی
دانلود فیلم و سریال های Anthony Mackie - سی مووی


(6) امکان تماشای فیلم و سریال برای تمام کاربران مایکت محقق شد
امکان تماشای فیلم و سریال برای تمام کاربران مایکت محقق شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا