اتومبیل های دیدنیعمومیویژه

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش و زندگی نامه

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

در اینبخش نگاهی داریم بـه بخشی از دارایی های کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست، امروز با خودرو هـای لوکس این دو زوج مشهور آمریکایی آشنا میشویم. کانیه وست یک رپر و آهنگساز مشهور اسـت و کیم کارداشیان هم تقریباً یک مدل مشهور می باشد، داستان شهرت کیم کارداشیان کمی عجیب اسـت و هنوز از حرفه تخصصی او اطلاعاتی در معرض نمی باشد، در ادامه با همراه باشید.

خودرو لامبورگینی گالاردو «کیم و کانیه وست»

لامبورگینی یکی از برند‌های مورد علاقه کارداشیان‌ها اسـت و بهمین منظور کیم و کانیه وست، زوج سلبریتی هالیوودی یک دستگاه لامبورگینی گالاردو رابه گاراژ شخصی‌شان اضافه کرده‌اند. این اتومبیل درکنار زیبایی خیره‌کننده، بسیار نیرومند نیز هست و از یک پیشرانه V10 بهره می برد کـه 542 اسب‌ بخار نیرو تولید می کند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

چنین پیشرانه‌ای بـه راننده لامبورگینی گالاردو کمک می کند تا در عرض 3.6 ثانیه بـه سرعتی برابر با یک‌صد کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. این اتومبیل در مدت 7.8 ثانیه بـه سرعت معادل 160 کیلومتر می رسد و پس از گذشت 11.6 ثانیه با سرعتی برابر 200 کیلومتر بـه پیش میرود. بـه این ترتیب کاملاً بـه کیم و کانیه حق میدهیم کـه درسال 2019 لامبورگینی گالاردو را بعنوان یکی از خودرو هـای محبوب خود انتخاب کنند.

خودروی پرامبران الماس قرمز «کیم و کانیه»

سلبریتی‌ها علاقه زیادی بـه خاص بودن دارند و بهمین دلیل گاهی اواقت بهترین مدل خودرو هـای روز دنیا نظر انها را نمی گیرد و بـه دنبال گزینه‌های خاص‌تری هستند. دراین زمینه میتوان بـه شاسی‌بلند پرامبران الماس قرمز اشاره کرد کـه کیم و کانیه در اختیار دارند. این خودروی عجیب و زیبا قابلیت‌های ویژه‌ای دارد و ظاهر آن نیز از خوش‌سلیقگی کیم و کانیه حکایت میکند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

پرامبران الماس قرمز بـه یک پیشرانه V8 مجهز اسـت و 552 اسب‌ بخار نیرو دارد. این اتومبیل بـه‌رغم جثه بزرگ و وزن زیادی کـه دارد بازهم یکی از چابک‌ترین شاسی‌بلند‌های دنیاست ودر عرض 4.9 ثانیه حدود صدکیلومتر سرعت میگیرد ودر بیشترین حالت بـه سرعت 312 کیلومتر دست پیدا میکند.

ماشین مرسدس‌ بنز میباخ «کیم و کانیه»

اگر تا این قسمت از لیست خودروهایی کـه کارداشیان‌ها درسال 2019 سوار می شوند رابا مـا همراه بوده باشید حتما بـه این نتیجه رسیده‌اید کـه کارداشیان‌ها سلیقه خوبی در انتخاب اتومبیل دارند و بهمین دلیل هم هست کـه کلکسیون خودرو هـای این سلبریتی‌ها چیزی کم و کسر ندارد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

کیم و کانیه نیز برای این کـه کلکسیون خودروهایشان پر و پیمان‌تر از سایر کارداشیان‌ها باشد یک دستگاه مرسد‌بنز میباخ رابه این کلکسیون اضافه کرده‌اند. این مرسدس‌بنز میباخ از پیشرانه دو قلوی توربوشارژ با دوازده سیلندز از نوع V8 بهره میگیرد و بـه اسانی 463 اسب‌ بخار نیرو را در اختیار راننده قرار میدهد.

خودرو لندروور رنج روور «کلویی»

تا این قسمت از لیست خودرو هـای کارداشیان‌ها بـه کلویی اشاره زیادی نکردیم و شاید با خودتان فکر کردید داستان کلویی با سایر خواهرهایش فرق میکند، اما چنین خبری نیست و کلویی نیز ولخرجی‌های زیادی برای خرید ماشین انجام داده کـه دراین زمینه می توان بـه خرید یک دستگاه لندرروور رنج روور اشاره کرد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این خودروی شاسی‌بلند کلویی کارداشیان بـه پیشرانه‌ای با قدرت 5‍18 اسب‌ بخار نیرو مجهز اسـت ودر عرض 5.1 ثانیه بـه سرعتی برابر با یک‌صد کیلومتر میرسد. این شاسی‌بلند زیبا پس از گذشت 12.1 ثانیه حدود 160 کیلومتر سرعت میگیرد و با هشت دنده کـه بـه صورت خودکار و دستی تنظیم می شوند جاده‌ها رابا نهایت سرعت پشت‌سر می گذارد.

خودرو رولزرویس ریث «کلویی»

کلویی با انتخاب لندروور رنج روور ثابت کرده اسـت کـه سلیقه خوبی در خرید اتومبیل دارد اما این سلبریتی با خرید رولزرویس ریث نشان داد کـه واقعاً اتومبیل شناس اسـت و حسابی دل در گرو خودروسازان اشرافی و لوکس دارد. این رولزرویس ریس بـه پیشرانه دو قلوی توربوشارژ از نوع V12 مجهز اسـت و624 اسب‌ بخار نیرو دارد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

بـه لطف چنین نیرویی کلویی می تواند در عرض 4.3 ثانیه بـه سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد و پس از گذشت 10 ثانیه، 160 کیلومتر سرعت بگیرد. رولزرویس ریث جعبه گیربکس 8 دنده‌ای دارد کـه در حالت اتوماتیک کار میکند و بی شک کلویی درسال 2019 لحظه‌های دلنشینی رابا این خودروی لاچکری و اشرافی سپری خواهد کرد.

خودرو رولزرویس فانتوم دراپ‌ هد کوپه «کلویی»

کلویی ممکن اسـت مانند سایر کارداشیان‌ها مالک خودرو هـای زیادی نباشد اما بهترین خودروها را انتخاب کرده و مشخص اسـت قدر این خودروها رابه‌خوبی می داند. یکیدیگر از خودروهایی کـه در گاراژ کلویی کارداشیان چشم مـا بـه جمال آن روشن شد، یک دستگاه رولزرویس فانتوم دراپ‌هد کوپه اسـت. این اتومبیل پیشرانه‌ای از نوع V12 دارد و 453 اسب‌ بخار نیرو تولید می کند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

رولزرویس فانتوم دراپ‌هد کوپه یکی از پرشتاب‌ترین خودرو هـای برند رولزرویس اسـت ودر عرض 5.5 ثانیه بـه یک‌صد کیلومتر در ساعت می رسد. این اتومبیل پس از گذشت 14.2 ثانیه مرز سرعت 160 کیلومتر را پشت‌سر میگذارد و بـه هشت دنده اتوماتیک مجهز اسـت.

خودرو مرسد‌س‌ بنز کلاس اس «کورتنی»

کورتنی کارداشیان بیشترین سن و سال را در بین خواهرانش دارد و با این حساب ممکن اسـت فکر کنید خیلی هم اهل خرید خودرو هـای لوکس و اشرافی نباشد اما چنین خبری نیست و کورتنی با خرید یک دستگاه مرسدس‌بنز کلاس اس، عشق خودش بـه خودرو هـای لوکس و لاکچری رابه هوادارانش ثابت کرد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این مرسدس‌بنز زیبا نه‌تنها ظاهری شیک و جذاب دارد بلکه بـه پیشرانه‌ای نیرومند از نوع V6 مجهز اسـت و 362 اسب‌ بخار نیرو دارد. در نتیجه کورتنی کارداشیان با یک نیش‌گاز بـه اسانی در عرض 5.3 ثانیه از صفر بـه سرعت صد کیلومتر در ساعت دست پیدا میکند و این اتومبیل پس از گذشت 13.2 ثانیه بـه سرعتی برابر با 160 کیلومتر می رسد.

ماشین فراری 458 ایتالیا «کورتنی»

کورتنی کارداشیان برای این کـه عشق‌اش بـه سرعت و هیجان رابه هوادارانش ثابت کند یک دستگاه خودروی فراری 458 ایتالیا خریداری کرده اسـت. این اتومبیل یکی از اصیل‌ترین خودرو هـای برند فراری اسـت و بـه لحاظ سرعت نیز از دیگر همقطارانش کم نمی‌آورد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

بهمین منظور در فراری 458 ایتالیا با یک پیشرانه V8 سر و کار داریم کـه 570 اسب‌ بخار نیرو تولید میکند و این اتومبیل را از صفر کیلومتر در ساعت بـه 100 کیلومتر در عرض 3.3 ثانیه می رساند. فراری 458 ایتالیا پس از گذشت 6.7 ثانیه حدود صد و شصت‌ کیلومتر سرعت می گیرد و امیدواریم کورتنی پس از نشستن پشت فرمان این فراری پرسرعت وسوسه نشود و بیش از حد تند نرود.

خودرو فورد راپتور «اسکات دیسیک»

اسکات دیسیک درسال 2006 وارد خانواده کارداشیان‌ها شد و پس از مدتی آشنایی با کورتنی کارداشیان ازدواج کرد. این ازدواج مانند بسیاری دیگر از ازدواج‌های سلبریتی‌ها ختم بـه خیر نشد و درنهایت اسکات از کورتنی جدا شد اما از این دعوا و مرافه‌ها کـه بگذریم اسکات دیسیک کلکسیون خودرو هـای بسیار جالبی دارد کـه دراین زمینه میتوان بـه فورد راپتور اشاره کرد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این اتومبیل بـه‌لحاظ سرعت نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد ودر عرض 5.7 ثانیه بـه یک صدکیلومتر سرعت میرسد و پس از گذشت 16.9 ثانیه حدود 160 کیلومتر سرعت میگیرد. فورد راپتور با جعبه‌گیربکس 10 دنده‌ای بـه‌صورت اتومات و دستی راهی بازار شده اسـت و بی شک اسکات دیسیک درسال 2019 از این اتومبیل برای گشت و گذار و تفریح استفاده خواهد کرد.

ماشین لامبورگینی مورسیه‌ لاگو «اسکات دیسیک»

سلبریتی‌های زیادی را سراغ داریم کـه سوار لامبورگینی میشوند اما کمتر سلبریتی را می‌شناسیم کـه لامبورگینی مورچیه‌لاگو سوار شود. این ماشین یکی از خاص‌ترین لامبورگینی‌هایی اسـت کـه تا کنون ساخته شده و کسی را نمی‌شناسیم کـه عاشق‌اش نباشد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

لامبورگینی مورچیه‌لاگو ارزش این همه ی تعریف را دارد و یک پیشرانه V12 میزان 632 اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده این ماشین قرار می دهد. بـه لطف این پیشرانه لامبورگینی مورچیه‌لاگو در عرض تنها 3.4 ثانیه بـه سرعت 100 کیلومتر در ساعت میرسد و پس از گذشت 7.3 ثانیه مرز سرعت 160 کیلومتر در ساعت را پشت‌سر می گذارد. این اتومبیل با شش دنده دستی نظارت میشود.

خودرو آئودی آر 8 «اسکات دیسیک»

از قرار معلوم آئودی آر 8 سلبریتی‌ها را طلسم کرده اسـت چرا کـه در گاراژ بیشتر سلبریتی‌ها دست‌کم یک دستگاه آئودی آر 8 بـه‌چشم میخورد. این قضیه را برای اسکات دیسیک نیز شاهد هستیم و این سلبریتی سرشناس یک آئودی آر 8 نقره‌ای رنگ بسیار زیبا دارد و هر از گاهی سوار بر این اتومبیل در خیابان‌ها جولان میدهد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

آئودی آر 8 از یک پیشرانه V10 بهره میگیرد و این پیشرانه 540 اسب‌ بخار نیرو در اختیار راننده قرار می دهد تا بـه لطف چنین قدرتی در عرض 3.5 ثانیه اتومبیل بـه شتابی برابر با صد کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. آئودی آر 8 پس از گذشت 7.6 ثانیه حدود 160 کیلومتر شتاب میگیرد و با هفت دنده اتومات و دستی راهی بازار شده اسـت.

خودرو بنتلی مولسان «اسکات دیسیک»

اسکات دیسیک برای این کـه از سایر کارداشیان‌های بنتلی‌سوار عقب نماند یک دستگاه بنتلی مولسان رابه گاراژ شخصی‌اش اضافه کرده اسـت. این بنتلی مولسان بـه موتور دو قلوی توربوشارژ از نوع V8 مجهز اسـت و 530 اسب‌ بخار نیرو دارد. بنتلی مولسان در بین خودرو هـای بنتلی بـه‌عنوان یکی از پرسرعت‌ترین آن ها شناخته می شود ودر عرض تنها 4.9 ثانیه بـه شتابی برابر با صد کیلومتر دست پیدا میکند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این ماشین پس از گذشت 12.1 ثانیه حدود 160 کیلومتر شتاب میگیرد و جعبه‌گیربکس آن از هشت دنده کـه در حالت دستی و اتوماتیک کار میکند بهره گرفته اسـت. با توجه بـه سلیقه‌ای کـه از اسکات دیسیک در انتخاب ماشین سراغ داریم بعید بنظر میرسد اجازه دهد این بنتلی شیک و اشرافی در گاراژ شخصی‌اش خاک بخورد.

خودرو بوگاتی ویرون «اسکات دیسیک»

کسی را سراغ نداریم کـه پولش از پارو بالا برود و یک دستگاه بوگاتی ویرون نداشته باشد، در‌واقع این خودروها برای سلبریتی‌ها و چهره‌های سرشناس ساخته میشوند و اسکات دیسیک نیز کـه سلیقه خوبی در انتخاب اتومبیل دارد یک دستگاه بوگاتی ویرون رابه کلکسیون خودش اضافه کرده اسـت. بوگاتی ویرون اسکات دیسیک از پیشرانه استثنایی W16 بهره میبرند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

جالب اسـت بدانید این پیشرانه حدود 1200 اسب‌ بخار نیرو تولید می کند و با چنین نیرویی بوگاتی ویرون را در عرض 2.4 ثانیه بـه سرعت یک صد کیلومتر در ساعت میرساند. این اتومبیل پس از گذشت 5 ثانیه حدود 160 کیلومتر شتاب میگیرد و چنین ویژگی‌هایی بوگاتی ویرون رابه گل سرسبد خودرو هـای کلکسیون اسکات دیسیک تبدیل کرده اسـت.

خودرو فراری 488 اسپایدر «کایلی»

فراری 488 اسپایدر یکیدیگر از خودرو هـای جذابی اسـت کـه دل کایلی جنر را برده و این سلبریتی جوان و پول‌دار یک دستگاه از این خودروی فوق‌سریع رابه گاراژ خودروهایش اضافه کرده اسـت. فراری اسپایدر 488 کـه کایلی سوار آن میشود از یک موتور V8 بهره میگیرد و 661 اسب‌ بخار نیرو دارد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این خودروی سریع‌السیر در عرض تنها 3.1 ثانیه بـه یک صد کیلومتر در ساعت دست پیدا می کند و پس از گذشت 6.2 ثانیه بـه سرعتی معادل 160 کیلومتر در ساعت میرسد. فراری 488 ازآن خودروهایی اسـت کـه هرگز قدیمی نمی شود و از مد نمی‌افتد، در نتیجه بی شک درسال 2019 این سلبریتی را سوار بر فراری‌اش خواهیم دید.

خودرو مرسدس بنز جی واگن 4*4 اسکوارد «کایلی»

گاهی اوقات سلبریتی‌ها را سوار بر خودرو هـای عجیب و غیرمنتظره‌ای میبینیم، یکی از این خودروها را می توان مرسدس بنز جی واگن 4*4 اسکوارد «MERCEDES G-WAGON 4X4 SQUARED «KYLIE»»، دانست. این اتومبیل ویژگی‌های بسیار خوبی دارد کـه دراین بین می توان بـه پیشرانه V8 آنکه 416 اسب‌ بخار نیرو تولید می کند اشاره کرد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این پیشرانه در عرض 6.1 ثانیه اتومبیل رابه سرعت صد کیلومتر در ساعت می رساند و پس از گذشت 17.9 ثانیه این مرسدس‌بنز سرعتی بیشتر از 160 کیلومتر پیدا میکند. چنین ویژگی‌هایی بی شک برای یک راننده‌ حرفه‌ای کـه قصد راندن این مرسدس‌بنز در جاده‌های بیرون از شهر ردا دارد ویژگی‌های خوبی بـه‌حساب می آیند اما مشخص نیست کایلی جنر از خرید این مرسدس‌بنز چـه انتظاری دارد.

خودرو بنتلی کنتیننتال جی‌.‌تی‌.سی «کریس»

تعداد زیادی از طرفداران خانواده کارداشیان‌ها، کریس جنر را مغز متفکر این خانواده می دانند، او کـه از رابرت کارداشیان چهار فرزند بدنیا آورده و از بروس جنر نیز کندال و کایلی را در شناسنامه‌اش دارد تمامی این فرزندان رابه موفقیت‌های چشمگیری رسانده اسـت. در نتیجه کاملاً طبیعی اسـت کریس جنر نیز همانند فرزندانش سوار بر خودرو هـای اعیانی و گران‌قیمت شود.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

در همین راستا یک دستگاه بنتلی کنتیننتال جی‌.‌تی‌.سی را در گاراژ کریس جنر شاهد هستیم. این اتومبیل از پیشرانه W12 بهره می برد و 551 اسب‌ بخار نیرو دارد. بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌.سی در عرض 4.7 ثانیه بـه سرعتی حدود صد کیلومتر در ساعت میرسد و پس از گذشت 11.6 ثانیه مرز سرعت 160 کیلومتر را پشت‌سر میگذارد.

خودرو شورولت کامارو اس‌.‌اس مدل سال 1969 «کندال»

اگر از قدیمی‌های دنیای ماشین باشید حتما بـه خوبی می دانید سواری با خودرو هـای قدیمی حال و هوایی دارد کـه این حال و هوا رابا سواری با هیچ خودروی مدرن و امروزی نمیتوان مقایسه کرد. کندال جنر نیز با انتخاب شورولت کامارو اس.‌اس سال 1969 بـه هواداران خود ثابت کرد کـه قدر خودرو هـای قدیمی را می داند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

از آنجایی کـه در گذشته کندال در دفعات مختلف سوار بر این شورولت مشاهده شده اسـت بی شک درسال 2019 نیز این سلبریتی را سوار بر این کاماروی کلاسیک خواهیم دید. شورولت کامارو اس‌.‌اس پیشرانه‌ای از نوع V8 دارد و 380 اسب‌ بخار نیرو تولید می کند، این کاماروی کلاسیک و جذاب از سرعت صفر تا صد کیلومتر را در عرض 6.5 ثانیه طی می کند.

خودرو پورشه پاناروما «راب کارداشیان»

خواهران کارداشیان تنها یک برادر دارند و کاملاً مشخص اسـت این برادر پول‌دار و ثروتمند بهترین خودروها را سوار شود، بهمین منظور راب کارداشیان یک دستگاه پورشه پاناروما زیبا و شیک رابه کلکسیون خود اضافه کرده اسـت و انتظار داریم از راب کارداشیان و این پورشه پاناروما درسال 2019 بیشتر بشنویم.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

پورشه پاناروما خودروی بسیار محبوبی اسـت و اگر اهل اتومبیل باشید بـه‌خوبی می دانید یک پیشرانه V6 دراین ماشین قرار گرفته و 330 اسب‌ بخار نیرو تولید می کند. پورشه پاناروما همانند دیگر خودرو هـای پورشه‌ای کـه می‌شناسیم شتاب بسیار خوبی دارد ودر عرض 4.7 ثانیه از صفر بـه مقدار صدکیلومتر در ساعت شتاب می گیرد.


بیوگرافی کوتاه از کیم کارداشیان

کیم کارداشیان متولد 29 مهر 1359 در ایالات امریکا، بازیگر اسـت. فارغ‌التحصیل دیپلم از دبیرستان مریمت کالیفرنیا می‌باشد، او بـه جز بازیگری، مدل و کار آفرین می باشد و تابحال سه بار ازدواج رسمی داشته اسـت. داستان افتادن نام کارداشیان‌ها بـه سر زبان‌ها با دوستی کیم کارداشیان و پاریس هلیتون شروع شد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

پس از این کـه یک فیلم غیراخلاقی از کیم کارداشیان در فضای مجازی منتشر شد نام این سلبریتی‌ بر سر زبان‌ها افتاد و حضور کیم در سریال واقع‌نمای «پابه پا با خانواده کارداشیان» «keeping up with the kardashians» باعث شد تا پای سایر اعضای این خانواده نیز بـه دنیای سلبریتی‌ها باز شود و پس از کیم، کورتنی، جنر و بقیه خواهران کارداشیان نیز مورد توجه رسانه‌ ها قرار گرفتند.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

این موارد باعث شد تا کیم کارداشیان کـه اینروزها 38 سال سن دارد بـه همراه خواهرانش نبض سریال‌های واقع‌نما را در دست بگیرند و بـه گزارش مجله فوربس درسال 2018 ثروت کیم کارداشیان 350 میلیون دلار برآورد شده اسـت. کاملاً مشخص اسـت چنین ثروتی را هرچقدر هم کـه خرج کنید بازهم تمام نمیشود.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

بهمین دلیل کارداشیان‌ها همانند سایر سلبریتی‌های مشهور،‌ قسمت زیادی از پول خودرا خرج خرید خودرو هـای گران‌قیمت و لوکس ترین وسایل می کنند. پدر کیم کارداشیان بـه خاطر سرطان مری درسال 1382 وقتی کیم 23 ساله بود درگذشت، قبل از فوت مادرش طلاق گرفته بودو با ازدواج دوم مادرش کیم سه خواهر و دوبرادر ناتنی دیگر هم دارد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

درسال 1386 وقتی کیم 27 ساله بود انتشار یک فیلم خصوصی از رابطه اش با Ray J خواننده مشهور او را سر زبان ها انداخت کـه با شکایت کارداشیان و غرامت 5 میلیون دلاری از شرکت فیلمسازی منتشر کننده کلیپ بـه اتمام رسید. بعد از انتشار فیلم خصوصی، بـه دلیل پدر وکیل معروفش و مادرش کـه فعال تلویزیونی بود بـه‌ صورت خانوادگی دریک برنامه حضور یافتند کـه بیش از پیش چهره و زندگی کیم رابه همه ی نشان داد.

خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه

نخستین بار در 19 سالگی با دامون توماس خواننده از خانه فرار کرد ومدتی با او بود، سپس درسال 1382 در سن 23 سالگی با ری جی خواننده دیگری آشنا شد و بعد از مدتی از او هم جدا شد. کیم کارداشیان و کانی وست از سال 1391 با یک دیگر آشنا شدند و بعد از دو سال درسال 1393 با هم دیگر بـه صورت رسمی ازدواج کردند. این زوج صاحب دو دختر بـه نام نورث و شیکاگو و یک پسر بـه نام ساینت هستند.


(1) خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش
خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه - نیوزین


(2) خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش
خودروهای لوکس کیم کارداشیان و همسرش زندگی نامه - مد وان


(3) عکس کیم کارداشیان بعد از درخواست طلاق
عکس کیم کارداشیان بعد از درخواست طلاق بدون حلقه ازدواج


(4) نگاهی به کلکسیون خودروهای خانواده
نگاهی به کلکسیون خودروهای خانواده کارداشیان تصاویر


(5) کلکسیون ماشین های میلیاردی و لوکس
کلکسیون ماشین های میلیاردی و لوکس محمدرضا گلزار تصاویر دیده نشده


(6) بیوگرافی کیم کارداشیان و همسرش با
بیوگرافی کیم کارداشیان و همسرش با ناگفته ها و عکس فرزندان


(7) دزد جواهرات کیم کارداشیان کتاب نوشت
دزد جواهرات کیم کارداشیان کتاب نوشت، وکلا اعتراض کردند ایندیپندنت فارسی


(8) بچه های کیم کارداشیان از سلفی ادل در
بچه های کیم کارداشیان از سلفی ادل در خانه تا جدیدترین عکس بچه های کیم کارداشیان 71


(9) کیم کارداشیان سوار چه خودروهایی می شود
کیم کارداشیان سوار چه خودروهایی می شود عکس و بیوگرافی مجله خودرو کارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا